قیمت سکه | قیمت سکه امروز

نوسان قیمت سکه در بازار امروز | قیمت سکه تمام امروز چند؟

قیمت سکه، در طول معاملات روز گذشته روند نامتوازنی داشت اما در پایان معاملات دیروز، بازار در روند یکدست کاهشی قرار گرفت. در حالی که قیمت سکه کاهشی شد اما روند حباب در تمام قطعات افزایش داشت. این رشد، حباب سکه امامی را پنج میلیونی کرد.

نوسان قیمت سکه در بازار امروز | قیمت سکه تمام امروز چند؟
| کد مطلب: ۱۶۵۴
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت سکه در سال های اخیر نوسان های زیادی داشته است.قیمت سکه و تغییرات آن به عوامل گوناگونی بستگی دارد. قیمت سکه به عو املی از جمله قیمت دلار، قیمت اونس جهانی طلا و نرخ بهره بانکی، وضعیت بازارهای مالی موازی، اتفاقات سیاسی در سطح ملی و کلان و … همگی جزو عوامل موثر بر قیمت سکه هستند.دیروز رشد میلیونی قیمت سکه‌های سنگین منجر به تغییر کانال در خانواده سکه‌ها شد. در ادامه با اخبار روز قیمت سکه همراه شوید.

قیمت طلا و سکه روز گذشته نوسان بالایی داشت و هر سه روند افزایشی، کاهشی و خنثی در بازار حاکم بود. در حالی که در طول معاملات دیروز قیمت طلا و سکه در دو روند متفاوت از هم قرار گرفتند اما در پایان معاملات، بازار یکدست نزولی شد.

گفتنی است انس جهانی طلا در نخستین ساعات بازگشایی بازارهای جهانی با افزایش ۵۵ دلاری سقف تاریخی خود را شکست و تا محدوده ۲۱۴۴ دلاری پیش رفت. ساعاتی بعد افت قیمت،‌ طلای جهانی را تا منطقه ۲۰۷۷ دلاری پایین آورد و در لحظه نگارش این گزارش طلای جهانی در روند کاهشی قرار دارد و با قیمت ۲۰۴۵ دلاری در حال معامله است.

قیمت سکه در بازار امروز

کارشناسان اقتصادی معتقدند با اخبار موجود در حوزه امنیتی انتظار آرامش درباره اتفاقات خاورمیانه بالاست و احتمالا ریسک‌های امنیتی منطقه کاهش پیدا خواهد کرد؛ بنابراین باید شاهد کاهش قیمت جهانی انس طلا باشیم.

روز گذشته سیزدهم آذر ۱۴۰۲ قیمت سکه امامی با رقم ۲۹ میلیون و ۵۹۷ هزار تومان معامله شد و کاهش ۵۲ هزار تومانی داشت. دیروز سکه‌ بهار افت ۱۰۰ هزار تومانی داشت و به کانال ۲۵ میلیونی برگشت و با قیمت ۲۵ میلیون و ۹۹۵ هزار تومان معامله شد.

قیمت نیم‌سکه و ربع سکه، بدون تغییر و با قیمت ۱۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و ۱۰ میلیون و ۶۵۰ هزار تومانی همانند روز یکشنبه معامله شدند. دیروز سکه گرمی با افت ۱۰۰ هزار تومانی روی قیمت پنج میلیون و ۸۵۰ هزار تومانی ایستاد.

در سومین روز هفته قیمت طلا از ابتدای معاملات با گپ منفی باز شد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با کاهش ۶۴ هزار تومانی با رقم ۱۰ میلیون ۸۶۷ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز کاهش ۱۶ هزار تومانی داشت و با رقم دو میلیون و ۵۰۷ هزار تومان معامله شد. قیمت طلای دست دوم نیز به دو میلیون و ۴۷۴ هزار تومان رسید.

در پایان معاملات دیروز حباب سکه برخلاف قیمت افزایش داشت. حباب سکه‌‌ امامی ۲۴۶ هزار تومان افزایش داشت و پنج میلیونی شد، سکه بهار ۱۷۶ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۴۱ هزار تومان، ربع سکه ۷۱ هزار تومان رشد داشت. دیروز حباب سکه گرمی کاهشی شد و افت ۶۵ هزار تومانی داشت.

منبع: تجارت نیوز

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین