حادثه

جزئیات وحشتناک از جنایت خونبار در اردبیل | قتل همسر صیغه‌ای به دست پیرمرد بازنشسته

در ادامه با آخرین اخبار حوادث همراه شوید.

جزئیات وحشتناک از جنایت خونبار در اردبیل | قتل همسر صیغه‌ای به دست پیرمرد بازنشسته
| کد مطلب: ۴۴۴۳
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

پیرمرد اردبیلی وقتی از همسر اولش جدا شد و به تهران مهاجرت کرد تا در آرامش باشد، تصور نمی‌کرد دستش به خون همسر موقتش آلوده شود.

حدود ۳ سال قبل مردی بازنشسته در جریان یک درگیری خانوادگی با همسر موقتش ناگهان یک سیلی به صورت او زد که زن میانسال تعادلش را از دست داد و به زمین افتاد اما سرش به کنج دیوار اصابت کرد و جان باخت.

با اعلام موضوع به پلیس و دستگیری پیرمرد در حالی که وی از این اتفاق بسیار شوکه بود، به مأموران گفت: نمی‌خواستم همسرم را بکشم. این حادثه ناخواسته رخ داد. من بازنشسته یکی از وزارتخانه‌ها هستم و بعد از اینکه خانه‌نشین شدم مشکلاتم با همسر اولم بیشتر شد به همین خاطر تصمیم به جدایی گرفتیم. بعد هم از اردبیل راهی یکی از شهرستان‌های اطراف تهران شدم تا سال‌های آخر عمرم را در تنهایی و آرامش زندگی کنم.

وی ادامه داد: مدتی از زندگی‌ در تهران نگذشته بود که از تنهایی خسته شدم و با یکی از زنان فامیل که او هم تنها زندگی می‌کرد صحبت کرده و قرار شد به عقد موقت من دربیاید به همین خاطر با او صیغه کردم.

چند ماهی با هم زندگی کردیم ولی کم‌کم با او نیز دچار اختلاف شدم و یک روز که از حرف‌ها و رفتارش عصبانی شده بودم، با هم درگیر شدیم و یک سیلی به صورتش زدم اما ناگهان از پشت به زمین افتاد و به خاطر اصابت سرش با دیوار جان باخت. نمی‌خواستم او را بکشم فقط عصبی شدم و کنترل رفتارم را از دست دادم.

پس از اعترافات متهم و تکمیل تحقیقات، پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و پیرمرد به درخواست خواهر و برادر مقتول که اولیای دم وی محسوب می‌شدند با حکم قضات به قصاص محکوم شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسین علوی معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شورای حل اختلاف استان اردبیل در این‌باره گفت: در این پرونده که ۳ سال پیش در تهران اتفاق افتاده یک مرد بازنشسته اردبیلی در یک اتفاق ناخواسته باعث قتل همسر خود شده بود و او را به قصاص محکوم کرده بودند.

وی ادامه داد: با تلاش مستمر و ۳ ساله صلح‌یاران هیأت بخشایش ستاد صبر استان اردبیل و در راستای پویش «به حرمت حضرت علی(ع) می‌بخشم» از چوبه دار نجات یافت و همچنین با بزرگواری و بخشش خیرین نیک‌اندیش استان مبلغ دیه به خانواده مقتول پرداخت شد تا این پیرمرد اردبیلی از زندان آزاد شود و به آغوش خانواده خود در اردبیل بازگردد.

رئیس شورای حل اختلاف استان اردبیل اظهار کرد: در سال ۱۴۰۲ با تلاش‌های هیأت بخشایش ستاد صبر و کمک خیرین استان اردبیل، ۹ نفر در استان از قصاص نجات یافتند.

منبع : ایران |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین