حادثه

جزئیات جدید از جنایت مرگبار | قتل وحشتناک پسر ۷ساله با ضربات متعدد چاقو

در ادامه آخرین اخبار حوادث را دنبال کنید.

جزئیات جدید از جنایت مرگبار | قتل وحشتناک پسر ۷ساله با ضربات متعدد چاقو
| کد مطلب: ۴۱۳۲
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

پسر ۱۵ساله پاکستانی که به اتهام قتل پسرعموی ۷ساله‌اش دستگیر شده است، مدعی شد چون مقتول کارهای او را به پدرش اطلاع می‌داده دست به قتل وی زده است.

هفته گذشته مردم رهگذر، پشت ساختمان یکی از بیمارستان‌های کراچی پسربچه‌ای را دیدند که هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود و به‌سختی نفس می‌کشید. آنها سعی کردند با پارچه جلوی خونریزی را بگیرند و بلافاصله او را به داخل بیمارستان بردند اما تلاش پزشکان برای نجات این پسربچه نتیجه نداد و او جان باخت.با گزارش ماجرا به پلیس، تحقیقات آغاز و مشخص شد که مقتول پسربچه ۷ساله‌ای به نام ابهان مظهر است. در ادامه تحقیقات نیز مشخص شد که خانواده ابهان و خانواده عمویش با هم در خانه‌ای در کراچی زندگی می‌کنند.

مامورانسراغ خانواده ابهان رفتند و معلوم شد که پسربچه ۷ساله روز حادثه برای خرید بیرون رفته و دیگر بازنگشته است. شاهدان عینی نیز گفتند که چند جوان را دیده‌اند که روز حادثه پیکر غرق خون ابهان را از خودرویی خارج کرده، به داخل بوته‌ها انداخته و فرار کرده‌اند.

سرنخ‌ها و تحقیقات در ادامه پلیس را به سمت سفیان، پسرعموی ۱۵ساله مقتول هدایت کرد. پلیس به این نوجوان ۱۵ساله که اظهاراتش در بازجویی‌ها با تناقض‌گویی همراه بود، مشکوک شد و او را زیرنظر گرفت. ماموران بعد از مدتی که رفتارهای مشکوکی از نوجوان ۱۵ساله دیدند، او را برای بازجویی به اداره پلیس بردند که این بار او به قتل پسرعموی ۷ساله‌اش اعتراف کرد.

او به پلیس گفت که به‌دلیل اینکه ابهان کارهای او را به پدرش گزارش می‌داده و پدرش نیز به‌خاطر حرف‌های مقتول مدام او را تنبیه می‌کرده است، از وی کینه به دل گرفته و نقشه قتل او را کشیده است. او همچنین توضیح داد که روزی که ابهان برای خرید به مغازه رفته بوده است، فرصت را مناسب دیده و در یک خیابان خلوت او را گیر انداخته و با چاقو به قتل رسانده است. بعد نیز با دوستانش تماس گرفته و با کمک آنها پیکر ابهان را به نزدیکی بیمارستان برده و در میان بوته‌ها رها کرده است.سفیان اکنون در بازداشت به سر می‌برد تا به‌زودی محاکمه شود.

 

منبع : اقتصاد آنلاین |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین