تعطیلی مدارس

فوری | مدارس مشهد فردا تعطیل شد

مدارس مشهد برای فردا چهارشنبه ۶ دی ماه تعطیل شد.

فوری | مدارس مشهد فردا تعطیل شد
| کد مطلب: ۲۲۲۲
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

فردا چهارشنبه ۶ دی ماه جاری، کلیه فعالیتهای آموزشی کلیه مراکز آموزشی در مشهد مقدس، مناطق هفت گانه، تبادکان، رضویه، احمد آباد، در کلیه مقاطع در شیفت صبح و عصر بصورت غیر حضوری در بستر وبینار و سامانه شاد برگزار می‌شود، کلیه فعالیت های ورزشی در فضای باز و بسته تعطیل می‌باشد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: آموزش حضوری در مدارس و دانشگاه‌های مشهد در ۲ نوبت صبح و عصر براساس اعلام کارگروه شرایط اضطراری گرد و غبار استان در روز چهارشنبه تعطیل شد.

مهدی اله پور افزود: بر این اساس مدارس مناطق هفت گانه، تبادکان، رضویه، احمد آباد در کلیه مقاطع در شیفت صبح و عصر به صورت غیر حضوری در بستر سامانه شاد برگزار می شود.

وی ادامه داد: همچنین کلیه فعالیت های ورزشی در فضای باز و بسته تعطیل است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی بیان کرد: براساس اعلام کارگروه شرایط اضطری گرد و غبار خراسان رضوی که با ریاست اداره کل مدیریت بحران استانداری و دبیری اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی برگزار شد، با عنایت به وضعیت موجود و پایداری گرد و غبار، فردا کلیه فعالیت مراکز آموزشی اعم از دولتی و خصوصی تعطیل است.

وی بیان کرد: بر این اساس تمامی مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشهد و آموزشگاه های آزاد، آموزشگاه های زبان و سایر کلاس های آموزشی (دولتی و خصوصی) نیز در هر ۲ نوبت صبح و عصر به صورت غیرحضوری در بستر وبینار و سامانه شاد برگزار می شود.

اله پور تاکید کرد: مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی نیز فردا در شیفت صبح و عصر تعطیل و کلیه فعالیت های ورزشی در محیط های باز و بسته در نوبت صبح و عصر تعطیل می باشند.

مدیر کل حفاظت از محیط زیست استان بیان داشت: پس از بررسی های کارشناسی با تاکید بر آمادگی کامل دستگاه های خدمات رسان، امدادی و درمانی از مردم خواست تا از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند.

‎وی ادامه داد: جلوگیری از تردد افراد دارای بیماری زمینه‌ای تنفسی و قلبی، کودکان، افراد سالخورده، مادران باردار و افراد دچار حساسیت‌های پوستی در سطح شهر و استفاده از ماسک به شدت توصیه می شود و آنان باید فعالیت های بدنی، پیاده روی، ورزش، خرید و یا پیگیری سایر امور خود را به وقت دیگری موکول کنند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی یادآور شد: در این کارگروه از دستگاه های دولتی خواسته شده در صورت امکان با دورکاری کارکنان دارای بیماری های زمینه ای، تنفسی، قلبی و مادران باردار یا دارای فرزند زیر ۶ سال همکاری کنند.

‎وی تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی مکلف به اطلاع رسانی صحیح به مجموعه کارکنان و زیر مجموعه های مدیریتی و نظارت بر اجرای صحیح موضوع را خواهند داشت و همچنین فرمانداران شهرستان ها در خصوص تشکیل جلسات شرایط اضطرار و اتخاذ تصمیمات لازم اقدام نمایند.

اله پور اظهار کرد : همچنین مقرر شد تا شهرداری مشهد از سیستم های صوتی و سایر تجهیزات اطلاع رسانی موجود در پارک ها بزرگ شهر و مراکز تفریحی و تفرج جهت اطلاع رسانی و هشدار به شهروندان استفاده کند.

وی بیان کرد : اعلام این مصوبات به منزله ابلاغ رسمی به کلیه دستگاه ها و نهادهاست.

منبع : ایرنا |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین