وام فوری | وام بدون ضامن

وام بلاعوض دولت با سود 0 درصد | دریافت وام فوری بصورت آنلاین فقط در یکروز

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از اعطای خدمات اعتباری حداقل ۵ میلیون تومانی جهت خرید کالاهای مصرفی، غیرمصرفی و همچنین کالاهای اساسی به فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد.

وام بلاعوض دولت با سود 0 درصد | دریافت وام فوری بصورت آنلاین فقط در یکروز
| کد مطلب: ۸۱۰
لینک کوتاه کپی شد

دریافت وام فوری یکی از معظلاتی است که متقاضیان تسهیلات بانکی با آن مواجه هستند. متقاضیان وام فوری با مراجعه به سایت بانک ها می توانند از نحوه پرداخن وام فوری و شرایط مربوط به آن مطلع شوند.امروزه کمتر بانکی وام فوری با سود کم به متقاضیان ارائه می دهد و اغلب مشتریان از دریافت وام فوری با سود های 18 درصد و بالاتر از آن شکایت دارند. علاوه بر آن دریافت وام فوری بسیار زمان بر است و شرایط دریافت آن برای متقاضیان مشکل ساز میشود چون اغلب بانک ها برای پرداخت وام فوری به چند ضامن نیاز دارند که این خود معظل بزرگی برای متقاضیان است. در ادامه با جزئیات وام فوری از این بانک ها بیشتر آشنا شوید.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از اعطای خدمات اعتباری حداقل ۵ میلیون تومانی جهت خرید کالاهای مصرفی، غیرمصرفی و همچنین کالاهای اساسی به فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد.

حمیدرضا نجف پور کردی در نشستی خبری با موضوع شفاف سازی درباره طرح ارزش مالکانه، اظهار کرد: حداقل ۵ میلیون تومان در ماه خدمات اعتباری در اختیار معلمان قرار خواهد گرفت و معلمان از شبکه‌های متعامل کالایی در اختیار مجموعه معین می‌توانند کالاهای مصرفی، غیر مصرفی و اساسی زندگی خود را تامین کنند.

وی با بیان اینکه رقم این اعتبار در گام اول حداقل ۵ میلیون تومان است، توضیح داد: رقم این اعتبار را حدود ۴۰ درصد از حقوق تعیین کردیم. طبق توافقات صورت گرفته، اعتبار قرض‌الحسنه «صفر درصد» دو ماهه در اختیار معلمان می‌گذاریم تا بتوانند از فروشگاه‌های کثیری خرید کنند. اینگونه برای مثال اگر فرهنگی ۱۰ میلیون تومان حقوق دارد، با این ۵ میلیون تومان، قدرت خرید ۱۵ میلیون تومانی در اخیتار خواهد داشت. کار این امر را به مرحله نهایی رساندیم که رقم آن حداقل ۵ میلیون تومان است و متناسب با حقوق فرهنگیان افزایش می‌یابد.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان درباره مباحث مربوط به مسکن اعضای این صندوق نیز گفت: با آموزش و پرورش راهبردهایی را اجرایی کردیم تا به وسیله ظرفیت‌هایی که آموزش و پرورش دارد این امر را محقق کنیم. در بخش تولید مسکن موفقیت کم داشتیم اما شروع این موضوع اتفاق مبارکی است که در گذشته وجود نداشت.

 نجف پور کردی در بخش دیگر سخنان خود افزود: سال مالی صندوق هر سال از اول مهر تا ۳۱ شهریور ماه است و در سال مالی گذشته صندوق ذخیره فرهنگیان در سطح کلان با تمام شرکت‌هایش بیش از ۴۴۰۰ میلیارد تومان سود کسب کرد.

وی ادامه داد: این میزان سود برای اولین بار طی فعالیت‌های ۲۹ سال گذشته رقم خورده است. اصطلاحا ما رکورد کسب سود را با ۲۲۰ درصد رشد نسبت به سال گذشته زده‌ایم.

نجف پور کردی در بخش دیگر سخنان خود درباره  اقداماتی که در جهت ارزش مالکانه اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان انجام شده است، تصریح کرد: در سطح کلان آنچه وعده داده بودیم،عمل کردیم‌ و در مرحله اجرا است‌. از آن تست آزمایشی رفتیم و نمونه را در اختیار معلمان قرار دادیم. ارزش مالکانه قبلا مفهومی بیش نبود اما امروز در مرحله انعکاس واقعیت های ارزش مالکانه معلمان هستیم که هر معلم چه میزان سهم از صندوق دارد. اصطلاحا آنچه ۲۸ سال معلمان انتطارش را کشیدند و ۱۲ سال وعده داده شده بود، ما در یک سال اخیر در جلسات گوناگون مبتنی بر خروجی و جهت گیری کلان صندوق، آن را تبیین کردیم و اکنون ارزش مالکانه به مرحله نهایی رسیده است.

مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان  با بیان اینکه ارزش مالکانه مهم ترین مطالبه فرهنگیان است، افزود: شاید به لحاظ زمان نتوان زمان دقیقی را برای تحقق ارزش مالکانه تعیین کرد. برای اینکه سهم هر فرهنگی را احصا کنیم و نسبت سهم الشرکه او از صندوق را به خودش اختصاص دهیم باید طبق قانون سازمان بورس برای کشف قیمت اقداماتی انجام می‌دادیم. این کارهای زیر ساختی انجام شد. در ادامه باید این سهام را در زمانی تقویم کنیم که بهترین زمان به لحاظ زمان شناسی در عرصه شاخص های کلان اقتصادی و بورسی باشد. 

نجف پور کردی تصریح کرد: الان آماده به منظور زمان مناسب برای اجرا هستیم. یکی از شاخصه‌های اینکه زمان مناسب کی هست، بورس است. از جمله دیگر شاخص ها، شاخص‌های اقتصاد کلان و هماهنگی حداکثری است تا ارزش خوبی برای معلمان خلق شود. این امر در مسیر شکل گیری است و کارهای خوبی انجام شده است. امیدواریم این زمان به‌زودی برسد تا ما خود سهام را تقدیم معلمان کنیم. 

وی ادامه داد: در گام اول وعده دادیم حدود ۱۰ درصد از دارایی‌های صندوق را در قالب یک شرکت بورسی تقدیم کنیم. در این مرحله مهم  این است که معلمان به نسبت سهم الشرکه از یک میلیون و ۶۰۰ هزار عضو صندوق تعدادی سهام از شرکت بورسی بگیرند. برای مثال به یک معلم ۱۰ سهم و یک معلم ۲۰ هزار سهم می‌دهیم تا مدیریت ارزش دارایی خود فرهنگیان را داشته باشیم. روی رقم مانور نمی‌دهیم بلکه کیفیت شرکت در حال واگذاری اعم از بورسی، غیر بورسی و پتروشیمی برایمان مهم است. مدیریت ریسک و بازده در ذات این دارایی است. امیدواریم هرکس به اندازه جریان مالی که با صندوق داشته، سهم ببرد.  

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در پاسخ به سوالی درباره انتشار فیش حقوقی یکی از کارمندان صندوق و اضافه کاری‌ نجومی او گفت: تا زمانی که آنچه ما به معلمین عزیز وعده دادیم در خصوص اصلاح و بهبود صندوق ذخیره فرهنگیان محقق نشود، در حوزه پرداخت‌ها هم سختگیری خواهم کرد. پاداش و کارانه و اضافه و کار ندادم. شبانه روز کار کردند تا محقق شود و کارهای خوبی اتفاق افتاد. به این عزیزان بعد از ۱۰ ماه اضافه کار و معوقه دادیم. تا حدود ۸۰ درصد اضافه کارها نیز اضافه کار واقعی خودشان بوده است.

نجف پور کردی تصریح کرد: اضافه کار این شخص را نیز پرداخت نکرده بودیم و طول کشید. حدود ۱۸ ماه از اضافه کار را به ایشان نداده بودیم و نهایتا گزارش مالی ایشان را درآورد. به ایشان ۵۵ درصد از اضافه کار واقعی خودش را دادیم و ۴۵ درصد از کاری که انجام داده بودند را ندادیم اما تکلیف داریم که مبلغ را پرداخت کنیم. برخی افراد در این موضوع رفتارهای پروپاگاندایی داشتند که بخشی از آن واقعیت بود اما بخشی موج سواری بود.

وی در خصوص ساماندهی حقوق و دستمزد اعضای صندوق و شفافیت در این زمینه تصریح کرد: در آینده‌ای نزدیک که شاید یک الی دو ماه طول نکشد، وضعیت حقوق و دستمزد کل کارکنان و مدیران در اختیار هیات مدیریت و هیات امنا قرار می‌گیرد و این شفافیت است. زیر ساخت‌ها را برای این امر فراهم کردیم، در حوزه تخصیص اعداد و ارقام و پرداخت‌ها چارچوب‌هایی را وضع کردیم که هر کسی در هر هلدینگ و شرکتی اعدادی که خودش تشخیص می‌دهد را به عزیزان خودش تخصیص ندهد. بعضا می‌گویند تخصص افراد دارای اهمیت است و از این رو یک نفر می‌تواند چندین برابر مدیر عامل بگیرد اما ما ابلاغ کردیم که چنین پرداخت‌هایی ممنوع است.

مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: از زمانی که بنده آمدم برای هرکسی که اطراف من بوده است تعیین کردم که ۱۰ الی ۱۵ درصد کمتر از کسانی که قبلا در این پست بودند، حقوق بگیرند. در سال گذشته در حوزه شفاف سازی حقوق و دستمزد هلدینگ‌ها و شرکت‌ها تعیین کردیم که گرچه این حقوق‌ها در مقایسه با حقوق صنعت بالا نیست اما در مقایسه با حقوق آموزش و پرورش بالا است.

نجف پور کردی تاکید کرد: سال گذشته این مصوبه را دادیم که افزایش حقوق‌های امسال به صورت ۳۰ درصد از افزایش متعارف باشد و ۷۰ درصد آن از مولفه بهره‌وری در قالب نظام بودجه ریزی عملیاتی بهره وری پرداخت شود. یعنی ابتدا منافع سازمان، شرکت، هلدینگ و در راس اینها منافع معلم باید محقق شود و بعد خود این افراد بهره‌مند شوند.

وی در پاسخ به سوالی دیگر در خصوص ساخت مسکن فرهنگیان، توضیح داد: در شناسایی ظرفیت ها اقداماتی انجام دادیم و موقعیت‌ها را شناسایی کردیم اما هنوز کار آن شروع نشده است. در سطح کلان و ملی با وزارت مسکن و وزارت شهرسازی و وزارت آموزش و پرورش موضوعات را دنبال می‌کنیم. ساخت مسکن در حال پیگیری است.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، با بیان اینکه حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار فرهنگی عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند، درباره اقدامات صندوق ذخیره فرهنگیان در خصوص شفافیت گفت: این وعده محقق شد؛ به طوری که امروز بیش از ۴۵ درصد از افرادی که به عنوان تیم مدیریتی در صندوق، هلدینگ‌ها و شرکت ها منصوب شدند از فرهنگیان هستند. وعده دادیم اطلاعات مالی بنگاه را مبتنی بر قوانین تجارت به مرور زمان در اختیار فرهنگیان قرار می‌دهیم که طی یک سال اخیر زیرساخت‌هایش را فراهم کردیم. در حال حاضر اطلاعات مالی همه شرکت‌ها، هلدینگ‌ها و موسسات در کدال داخلی صندوق منعکس می‌شود و هیات مدیره صندوق از وضعیت همه شرکت ها می‌توانند مطلع شوند.

نجف پور کردی درباره اقدامات پرداخت مالی نیز توضیح داد: در حال حاضر ساماندهی و نظم بخشی و متمرکز کردن نظام پرداخت حقوق مدیرعامل‌ها و اعضای هیات مدیره کلیه هلدینگ ها شرکت ها ۱۰۰ درصد شده است؛ درحالی که این امر قبلا نبود. مرحله بعدی برای شفافیت، داشتن نظام مشخص مدیریت هزینه و معاملات است.

وی توضیح داد: نظام سرمایه گذاری و اوزان سرمایه گذاری ما در بخش های گوناگون مبتنی بر قواعد ریسک بازده نبود و مشکلات جدی داشتیم. امروز به آنچه وعده دادیم یک به یک عمل کردیم. خروج از حوزه های سرمایه گذاری "های ریسک" و ورود به حوزه‌های سرمایه گذاری "لو ریسک" از برنامه‌های ما بود. برای همه شرکت‌ها تبیین کردیم که صندوق ذخیره در هم تنیده و هدف‌دار است که صرفا به یک هلدینگ ختم نمی‌شود و ما حتی پاسخگوی عملکرد یک شرکت در یک نقطه کوچک هستیم.

وام فوری

وام قرض الحسنه ۱۲۰ میلیونی بدون ضامن برای بیمه شدگان تامین اجتماعی

به نقل از صفحه اقتصاد، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه گفت : سال گذشته ۲۳۰۰ فقره تسهیلات ۱۲ میلیون تومانی قرض‌الحسنه به مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی در استان کرمانشاه پرداخت شد.

اسکندر کاکایی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در استان کرمانشاه ۲۶۱ هزار بیمه شده اصلی و ۸۳ هزار مستمری‌بگیر اصلی وجود دارد گفت : در مجموع ۸۷ هزار از کارکنان و مردم استان تحت پوشش سازمان هستند.

وی با بیان اینکه ۱۸ شعبه و هفت کارگزاری مشغول به ارائه خدمات هستند و ۵۷ خدمت نیز به صورت غیرحضوری ارائه می‌شود عنوان کرد: در مجموع ۵۳ درصد جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی قرار دارند و بودجه سالیانه این سازمان در امسال ۳۰ درصد بودجه کل کشور است و این نشان دهنده وسعت و تعهدات این سازمان است.

کاکایی با بیان اینکه ضریب پوشش بیمه‌ای در استان ۳۹.۴ درصد است و امید داریم بتوانیم آن را افزایش دهیم افزود: تمام خدمات سازمان تأمین اجتماعی پرداخت حق بیمه و ایجاد سابقه برای تعهدات کوتاه مدت و بلندمدت است و تعهدات درمانی نیز ارائه می‌شود.

وام فوریشرایط ثبت نام وام 200 میلیونی

وی با اشاره به اینکه پرداخت مستمری‌ها از محل پرداخت حق بیمه و سرمایه‌گذاری این سازمان در زمینه اقتصادی تأمین می‌شود بیان کرد: ۴۶ میلیون نفر از جامعه کشور با احتساب تبعه مستمری‌بگیر تحت پوشش سازمان بسیار بزرگی است که حیطه کاری بسیار وسیع و حوزه مالی و پرداخت بسیار بالایی را انجام می‌دهد و برنامه‌ریزی بسیار مدون و دقیقی باید داشته باشد.

کاکایی با اشاره به اینکه اکنون چند عامل سبب شده مصارف سازمان تأمین اجتماعی نسبت به منابع پیشی بگیرد گفت: پیری جمعیت یکی از این عوامل است؛ زمانی در سازمان تأمین اجتماعی به ازای هر ۱۸ نفر بیمه پرداز یک نفر مستمری‌بگیر وجود داشت، اما اکنون این نسبت به ۴.۳ نفر رسیده و خروجی در حال افزایش است.

وی با بیان اینکه در فروردین ماه سال گذشته در استان کرمانشاه ۷۶ هزار مستمری بگیر اصلی وجود داشت افزود: سازمان تأمین اجتماعی اکنون از منابع مناسبی برخوردار است و با حمایت دولت سیزدهم سال گذشته ۱۷۰ هزار میلیارد تومان از مطالبات سازمان پرداخت شد و این مبالغ چنانچه به موقع پرداخت شود نگرانی وجود ندارد.

مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در استان کرمانشاه ۱۸ هزار و ۵۰۰ کارگر ساختمانی تحت پوشش هستند گفت: برای رانندگان تاکسی و کارگران ساختمانی پایش به صورت مستمر انجام می‌شود که افراد دارای شرایط تحت پوشش باشند و افرادی که به کاری غیر از این دو حرفه مشغول باشند بیمه آن‌ها قطع و افراد دیگری جایگزینشان می‌شود.

کاکایی با بیان اینکه سال گذشته ۲۳۰۰ مورد وام ۱۲ میلیون تومانی ویژه مستمری‌بیگران از طریق کانون بازنشستگان پرداخت شد افزود: امسال نیز حدود ۵۵۰ فقره تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی به استان کرمانشاه تخصیص یافته و علاوه بر این ۷۰۰ فقره نیز از سوی مدیرعامل سازمان در نظر گرفته شده که ۳۰۰ مورد آن پرداخت شده و امید داریم تا پایان امسال حدود ۳۰۰۰ نفر تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی را دریافت کنند .

در صورتی که فرد بخواهد برای تکمیل سوابق خود، خرید سابقه بیمه را به صورت کسری از ماه انجام دهد، باید در کارگاهی به صورت پاره وقت کار کند که زیر نظر سازمان تامین اجتماعی است و حداقل یک روز سابقه پرداخت حق بیمه برای او لحاظ شود.

برخورداری از مزایای بیمه تامین اجتماعی، از جمله مهم‌ترین دلایل افراد برای استفاده و همچنین پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی است. مسلما همه دوست دارند تا با پرداخت مبلغی، بازنشستگی خود را تامین کنند و خیالشان بابت داشتن حقوق بازنشستگی راحت باشد. اما خب برخی افراد سابقه بیمه کمی دارند و به این فکر می‌کنند که آیا امکان خرید سابقه بیمه را دارند یا خیر.

یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در سابقه بیمه، عدم رد کردن بیمه از سمت کارفرما است. بسیاری از افراد با توجه به دانسته‌های خود از مدت زمان پرداخت حق بیمه، سراغ بازنشستگی می‌روند، اما خبر ندارند که در صورتی که حق بیمه آنها توسط کارفرما پرداخت نشده باشد، نمی‌توانند اعدا کنند که سی سال سابقه بیمه دارند.

این افراد در کنار افرادی که می‌خواهند زودتر از موعد بازنشسته شوند، طبق شرایط و ضوابط خاصی می‌توانند سوابق بیمه تامین اجتماعی خود را بخرند. به این ترتیب، این مزیت برای همگان در دسترس نیست و افراد خاصی می‌توانند این کار را انجام دهند.

طبق آنچه در قوانین سازمان تامین اجتماعی آمده، امکان خرید یک‌جای سوابق بیمه وجود ندارد. اما این قانون تبصره‌هایی نیز دارد که خرید سابقه بیمه را برای برخی افراد امکان‌پذیر می‌کند. شرایط خرید سوابق بیمه تامین اجتماعی به شرح زیر می‌باشد:

افراد سرباز می‌توانند برای خرید سابقه بیمه اقدام کنند، اما اقدام برای خرید شرایط خاصی دارد. این افراد می‌توانند بیمه سربازی خود را به سابقه بیمه کار تبدیل کنند به شرطی که کارت پایان خدمت داشته باشند، بیمه پرداز سازمان تامین اجتماعی باشد، از قبل از سربازی ۲ سال سابقه کار و بیمه داشته باشند و در نهایت اینکه، در صورت توانایی در خرید بتواند مبلغ آن را به صورت یک‌جا و نقدی و یا به صورت اقساط یک ساله به سازمان تامین اجتماعی بپردازد.

در صورتی که فرد بخواهد برای تکمیل سوابق خود، خرید سابقه بیمه را به صورت کسری از ماه انجام دهد، باید در کارگاهی به صورت پاره وقت کار کند که زیر نظر سازمان تامین اجتماعی است و حداقل یک روز سابقه پرداخت حق بیمه برای او لحاظ شود. برای این درخواست، فرد باید حداکثر ۵۰ سال داشته باشد و قبل از رسیدن به این سن، برای خرید سابقه بیمه درخواست دهد.

بسیاری از افراد هستند که به صورت پاره وقت کار می‌کنند و ممکن است حق بیمه آنها برای تنها ۴ روز کار در هفته پرداخت شود. این افراد از زمان ثبت درخواست خود برای خرید سابقه بیمه، می‌توانند با هزینه شخصی هزینه حق بیمه دیگر روزهای هفته را بپردازند و اقدام به تکمیل سوابق بیمه‌ی خود کنند. این موضوع برای افرادی که به سن مشخص‌شده برای پر کردن سابقه بیمه خود رسیده‌اند، صدق نمی‌کند و نمی‌توانند ناقص بودن سابقه بیمه خود در گذشته را بخرند.

اخبار اقتصادی سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین