فروش فوری خودرو | فروش فوری خودرو بدون قرعه کشی

فروش فوری خودرو با شرایط اقساطی و نقد | حراج بزرگ بهمن موتور با تحویل فوری

در شرایط فروش فوری خودرو در بهمن موتور ویژه آذرماه 1402، پیکاپ‌ها و وانت‌بارهای این شرکت قابل خریداری توسط مشتریان هستند.

فروش فوری خودرو با شرایط اقساطی و نقد | حراج بزرگ بهمن موتور با تحویل فوری
| کد مطلب: ۱۸۳۷
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

فروش فوری خودرو رسما تغییر کرد و دیگر خودروسازان طرح فروش فوری خودرو یا فوق العاده را انجام نمی دهند.بسیاری از خودروسازان نسبت به فروش فوری خودرو با قرعه کشی با روش جدید اعتراض کرده اند و معتقدند بدون سیستم قرعه‌کشی خودرو  مردم به سهولت خودرو را ثبت نام کرده و تحویل می‌گرفتند.حال باید دید جایگزین طرح فروش فوری خودرو تا چه حد به بازار پر نوسان خودرو کمک می کند.در ادامه به آخرین خبر از فروش فوری خودرو می پردازیم.

شرکت بهمن موتور شرایط فروش آذرماه 1402 را اعلام کرد. در این شرایط فروش، مشتریان می‌توانند با مراجعه به عاملیت‌های فروش بهمن موتور در سراسر کشور، محصولات این شرکت را خریداری کنند. در شرایط فروش بهمن موتور ویژه آذرماه 1402، پیکاپ‌ها و وانت‌بارهای این شرکت قابل خریداری توسط مشتریان هستند.

سه خودرو در شرایط فروش گروه بهمن قابل انتخاب توسط مشتریان هستند. این خودروها عبارتند از: وانت کارا تک‌کابین، وانت کارا دوکابین و وانت کاپرا 2. هر سه این خودروها به روش نقدی عرضه شده‌اند، بنابراین بایستی معادل کل قیمت خودرو را در زمان ثبت‌نام به شرکت پرداخت کنید. البته بهمن موتور برای خریداران وانت‌ها سود انصراف سالانه و همچنین جریمه در تأخیر خودرو را نیز درنظر گرفته است. بنابراین اگر از خرید خود منصرف شوید، سود انصراف به شما تعلق خواهد گرفت. همچنین در صورت تحویل دیرهنگام خودرو، جریمه تأخیر شامل حال شما خواهد شد.

فروش فوری خودرو اقساطی

تمامی خودروهای عرضه‌شده در شرایط فروش گروه بهمن با مدل 1402 در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرند. همچنین موعد تحویل خودروها هفته دوم بهمن‌ماه 1402 خواهد بود که معادل تقریبی 30 روز کاری است.

از بین محصولات ارائه‌شده در شرایط فروش بهمن موتور، بیشترین میزان اختلاف قیمت در مورد وانت کاپرا 2 رخ داده است. این خودرو با قیمت تقریبی یک میلیارد و 35 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد که اختلاف حدود 72 میلیون تومانی را نشان می‌دهد. کاپرا 2 درحال‌حاضر ارزان‌ترین پیکاپ دو دیفرانسیل بازار است که به‌صورت صفرکیلومتر در دسترس مشتریان قرار دارد.

اختلاف قیمت دو محصول دیگر یعنی وانت کارا تک‌کابین و دوکابین در بازار و کارخانه کمتر از 40 میلیون تومان است. این دو خودرو به‌زودی از خط تولید گروه بهمن کنار گذاشته خواهند شد.

 

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین