فروش فوری خودرو | فروش فوری خودرو بدون قرعه کشی

فروش فوری خودرو با شرایط اقساطی | حراج بزرگ سوگلی مدیران خودرو با شرایط نقد و اقساط

جزئیات جدید از فروش فوری خودرو با شرایط اقساطی را در ادامه دنبال کنید .شرایط فروش ام‌وی‌ام X33 کراس از سوی مدیران خودرو اعلام شده که به‌صورت اقساطی است.

فروش فوری خودرو با شرایط اقساطی | حراج بزرگ سوگلی مدیران خودرو با شرایط نقد و اقساط
| کد مطلب: ۱۳۲۹
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شیرین باقری:فروش فوری خودرو رسما تغییر کرد و دیگر خودروسازان طرح فروش فوری خودرو یا فوق العاده را انجام نمی دهند.بسیاری از خودروسازان نسبت به فروش فوری خودرو با قرعه کشی با روش جدید اعتراض کرده اند و معتقدند بدون سیستم قرعه‌کشی خودرو  مردم به سهولت خودرو را ثبت نام کرده و تحویل می‌گرفتند.حال باید دید جایگزین طرح فروش فوری خودرو تا چه حد به بازار پر نوسان خودرو کمک می کند.در ادامه به آخرین خبر از فروش فوری خودرو می پردازیم.

شرایط جدید فروش فوری خودرو

ام وی ام X33 کراس یکی از محصولات جدید مدیران خودرو برای بازار ایران به شمار می‌آید. مدتی پیش در دیجیاتو به بررسی کامل تیپ‌های دنده‌ای و اتوماتیک این خودرو پرداختیم. اکنون شرایط فروش ام وی ام X33 کراس از سوی مدیران خودرو اعلام شده است. این شرایط به‌صورت اقساطی است و باعث می‌شود تا ام وی ام X33 کراس شروع قدرتمندی در بازار ما داشته باشد.

در شرایط فروش ام وی ام X33 کراس، هر دو تیپ دنده‌ای و اتوماتیک این خودرو به متقاضیان عرضه شده‌اند. قیمت ام وی ام X33 کراس در نسخه دنده‌ای حدود 800 میلیون تومان است و تیپ اتوماتیک آن با 100 میلیون تومان قیمت بیشتری نسبت به نسخه دنده‌ای فروخته می‌شود. رنگ‌های موجود برای ام وی ام X33 کراس دنده‌ای شامل سفید، مشکی و نوک‌مدادی است. ام وی ام X33 کراس اتوماتیک تنوع رنگ مشابهی نسبت به نسخه اتوماتیک دارد.

جدول شرایط فروش ام وی ام X33 کراس در آذرماه 1402:

حداقل پیش‌پرداخت موردنیاز برای خرید ام وی ام X33 کراس در هر دو تیپ دنده‌ای و اتوماتیک، معادل 50 درصد قیمت خودرو است. بخش دیگر قیمت خودرو نیز مربوط به تسهیلات است که در قالب اقساط 12 الی 60 ماهه از مشتری دریافت می‌شود. نرخ سود اقساط به مدت بازپرداخت آن بستگی ندارد و در تمامی حالات، 23 درصد خواهد بود. سود انصراف برای این شرایط فروش درنظر گرفته شده است که به‌صورت 12 درصد سالانه محاسبه می‌شود. موعد تحویل خودروها نیز 90 روز کاری پس از تکمیل وجه و مدارک مشتری خواهد بود.

منبع: تجارت نیوز

اخبار اقتصادی سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین