فروش فوری خودرو | فروش فوری خودرو بدون قرعه کشی

فروش فوری خودرو اقساطی زیر قیمت کارخانه | حراج بزرگ بهمن موتور ویژه شب یلدا

جزئیات جدید از فروش فوری خودرو :در لیست جدید قیمت محصولات بهمن موتور، تمامی محصولات این شرکت اعم از سواری مونتاژی، تجاری و وارداتی حضور دارند.

فروش فوری خودرو اقساطی زیر قیمت کارخانه | حراج بزرگ بهمن موتور ویژه شب یلدا
| کد مطلب: ۱۵۷۴
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

فروش فوری خودرو رسما تغییر کرد و دیگر خودروسازان طرح فروش فوری خودرو یا فوق العاده را انجام نمی دهند.بسیاری از خودروسازان نسبت به فروش فوری خودرو با قرعه کشی با روش جدید اعتراض کرده اند و معتقدند بدون سیستم قرعه‌کشی خودرو  مردم به سهولت خودرو را ثبت نام کرده و تحویل می‌گرفتند.حال باید دید جایگزین طرح فروش فوری خودرو تا چه حد به بازار پر نوسان خودرو کمک می کند.در ادامه به آخرین خبر از فروش فوری خودرو می پردازیم.

بهمن موتور در آذرماه 1402، لیست کاملی از قیمت محصولات خود را منتشر کرد. در لیست قیمت محصولات بهمن موتور تمامی محصولات این شرکت اعم از سواری مونتاژی، تجاری و وارداتی حضور دارند. البته همچنان قیمت دو محصول این شرکت یعنی فیدلیتی پرستیژ و پیکاپ G9 مشخص نشده است.

در لیست قیمت محصولات بهمن موتور، عنوان گران‌ترین محصول به هونگچی H5‌ می‌رسد. این سدان وارداتی و لوکس با قیمت دو میلیارد و 620 میلیون تومان، گران‌ترین محصول گروه بهمن در حال حاضر است. دومین محصول گران‌قیمت بهمن موتور نیز بستیون T77‌ است، کراس‌اوور وارداتی این گروه که با قیمت یک میلیارد و 890 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

فروش فوری خودرو اقساطی

در سوی دیگر لیست قیمت محصولات بهمن موتور، دو خودرو وانت کارا تک کابین و دو کابین ارزان‌ترین خودروهای این برند هستند. البته حضور این خودروها در لیست قیمت بهمن موتور دوامی ندارد، چرا که تولید این دو خودرو تا پایان سال 1402 متوقف خواهد شد. پس از توقف تولید وانت‌های ارزان‌قیمت گروه بهمن، ون اینرودز عنوان ارزان‌ترین محصول گروه بهمن را دریافت خواهد کرد.

حضور پیکاپ کاپرا 2 در لیست قیمت گروه بهمن، نشان می‌دهد که همچنان می‌توان با بودجه‌ای کمتر از یک میلیارد تومان نسبت به خرید پیکاپ اقدام کرد. البته انتظار داریم تا پس از عرضه پیکاپ G9 به بازار، قیمت این پیکاپ در محدوده رقبای اتوماتیک و بالارده همچون مکث کلوت اتوماتیک قرار گیرد. قیمت فیدلیتی پرستیژ نیز همچنان نامشخص است اما دو تیپ دیگر این خودرو یعنی فیدلیتی پرایم هفت نفره و پنج نفره در این لیست قیمت حضور دارند.

منبع: تجارت نیوز

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین