وام فوری | وام فوری بدون ضامن

وام فوری 300 میلیونی دولتی بدون سود | شرایط دریافت وام فوری آنلاین

در ادامه شرایط دریافت وام فوری جدیدبصورت آنلاین با سود صفر درصد را دنبال کنید.

وام فوری 300 میلیونی دولتی بدون سود | شرایط دریافت وام فوری آنلاین
| کد مطلب: ۱۴۲۱
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:دریافت وام فوری یکی از معظلاتی است که متقاضیان تسهیلات بانکی با آن مواجه هستند. متقاضیان وام فوری با مراجعه به سایت بانک ها می توانند از نحوه پرداخن وام فوری و شرایط مربوط به آن مطلع شوند.امروزه کمتر بانکی وام فوری با سود کم به متقاضیان ارائه می دهد و اغلب مشتریان از دریافت وام فوری با سود های 18 درصد و بالاتر از آن شکایت دارند. علاوه بر آن دریافت وام فوری بسیار زمان بر است و شرایط دریافت آن برای متقاضیان مشکل ساز میشود چون اغلب بانک ها برای پرداخت وام فوری به چند ضامن نیاز دارند که این خود معظل بزرگی برای متقاضیان است. در ادامه با جزئیات وام فوری از این بانک ها بیشتر آشنا شوید.

معاون فناوری‌ بانک مرکزی گفت: ۹۸ درصد خدمات بانکی به صورت الکترونیکی ارائه می‌شود.

مهران محرمیان در مورد دریافت تسهیلات بر اساس رتبه اعتباری گفت: در حال حاضر همه متقاضیان تسهیلات بانکی چه خرد و چه کلان اعتبارسنجی می‌شوند، اما پوشش اعتبارسنجی برای افراد حدود ۳۰ درصد است و بقیه افراد هنوز رتبه اعتباری ندارند.

وی افزود: در مدل جدید بانک مرکزی اعتبارسنجی افراد به صورت کامل اجرا می‌شود. الان هم همه افراد استعلام اعتبارسنجی می‌شوند، اما بسیاری از افراد امتیاز اعتباری ندارند که این امر باعث بروز مشکلاتی شده است.

شرایط دریافت وام فوری بدون ضامن 

معاون فناوری‌ بانک مرکزی در پاسخ به این پرسش که مدل جدید اعتبارسنجی بانک‌ها از چه زمانی اجرا می‌شود، گفت: چون داده‌های مختلف از سازمان‌های دیگر می‌گیریم، بنابراین نمی‌توانیم تاریخ دقیق ارائه کنیم، اما به زودی اعتبارسنجی به مرحله عملیاتی کامل می‌رسد.

محرمیان همچنین در مورد اینکه آیا فقط افراد حقیقی اعتبارسنجی می‌شوند یا اشخاص حقوقی هم اعتبارسنجی خواهند شد، گفت: عمده کسانی که پوشش اعتباری ندارند، افراد حقیقی هستند، اما در مدل جدید پوشش صددرصدی اعتبارسنجی انجام می‌شود.

وی در مورد پرداخت غیر حضوری تسهیلات تا ۳۰۰ میلیون تومانی عنوان کرد: مقررات در این زمینه کسی را مجبور نکرده است، اما تشویق می‌کنیم که تسهیلات تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان به شکل غیر حضوری پرداخت شود. برخی از بانک‌ها پرداخت تسهیلات به شکل غیر حضوری را آغاز کرده‌اند و بقیه هم به تدریج شروع می‌کنند.

محرمیان در مورد این که آیا تسهیلات تکلیفی دلیل عمده ناترازی بانکها هستند، گفت: تسهیلات تکلیفی هم در این مورد اثر دارد، ولی همه دلیل ناترازی بانکها نیست.

معاون فناوری بانک مرکزی در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر چند درصد خدمات بانکها دیجیتالی ارائه می‌شود،‌ گفت: ۹۸ درصد خدمات بانکی دیجیتالی است،‌ ۲ درصد باقیمانده هم مربوط به تسهیلات و وثیقه‌گذاری است که هنوز الکترونیکی نشده است، برخی بانکها هم هنوز افتتاح حساب را به شکل غیر حضوری و الکترونیکی نکرده‌اند.

محرمیان در مورد اعتبار سنجی مشتریان بانک، گفت: اعتبارسنجی افراد حقیقی و حقوقی توسط اعتبار سنجی ایرانیان انجام می‌شود، البته در مورد اشخاص حقوقی، موارد دیگری هم هست که توسط بانک مرکزی بررسی می‌شود.

منبع:خبرگزاری فارس

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین