رئیسی

آیت الله رئیسی: لایحه بودجه ۱۴۰۳ با واقع نگری تدوین شده است

رئیس جمهور گفت: واقع نگری از محورهای موردتوجه در لایحه بودجه ۱۴۰۳ بوده و لایحه بودجه مبتنی بر برنامه هفتم توسعه تدوین شده است.

آیت الله رئیسی: لایحه بودجه ۱۴۰۳ با واقع نگری تدوین شده است
| کد مطلب: ۱۶۴۸
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

رئیس جمهور و جمعی از اعضای کابینه صبح امروز برای تقدیم لایحه بودجه ۱۴۰۳ در صحن مجلس شورای اسلامی حاضر شدند.

آیت الله رئیسی در مقدمه صحبت های خود با بیان اینکه توفیقی است که در خدمت نمایندگان هستیم تا بودجه ۱۴۰۳ را رسماً تقدیم مجلس شورای اسلامی کنیم، گفت: دولت تلاش کرد تا با اجرای قانون به رشد اقتصادی و رشد تولید و مهار تورم بینجامد و مردم توطئه و فتنه دشمن را ناکام گذاشتند.

رئیس جمهور در صحن مجلس گفت: واقع نگری از محورهای موردتوجه در لایحه بودجه ۱۴۰۳ بوده و لایحه بودجه مبتنی بر برنامه هفتم توسعه تدوین شده است.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی با اشاره به شهادت بیش از ۶ هزار کودک در فلسطین را یادآور شد و گفت: آنچه از نسل کشی کودک کشی و جنایت علیه بشریت در غزه صورت می گیرد باعث تاسف بشریت است.اما تاسف بار آنکه حامی این نسل کشی کسانی هستند که مدعی حقوق انسانند یعنی آمریکا و غربی‌ها چگونه می‌خواهند در مقابل تاریخ و خداوند باشند و پاسخ دهند.سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی مدعی دفاع از حقوق مظلوم هستند اما کارآیی خود را در مقابل نظام سلطه و آمریکا از دست داده‌اند.

وی با بیان اینکه ما معتقدیم ملت‌ها امروز به پا خواسته‌اند و حقوق بشر و اجرای عدالت و نظم نوین بر جهان را فریاد می‌زنند، گفت: خداوند امت موسی را در کشتن کودکانی که به دست فرعو ن صورت گرفت، شکل داد و باور داریم که شهادت زنان و کودکان فلسطینی به حکومت جعلی رژیم صهیونیست پایان می‌دهد و ما شاهد پیروزی فلسطینی و نابودی رژیم جعلی خواهیم بود.

رئیس جمهور گفت: امروز باید گرامی بدارم یاد شهید مدرس را، نماینده واقعی مردم، زبان مردم و بیان مردم را، که آنچه که ما از زندگی پاک او سراغ داریم خداباوری و مردم‌باوری و اجرای عدالت و سخن و بیان حق است.او نماینده‌ای در تراز انقلاب شکوهمند اسلامی است و همواره الگویی برای همه دولتمردان و مسئولان است یاد این شهید بزرگوار گرامی باد.

در حال تکمیل...

منبع: ایمنا

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین