نفیسه روشن | بیوگرافی نفیسه روشن

عکس تاب بازی نفیسه روشن در دبی | خانم با این لباس خاصش همه رو محو خودش کرده

نفیسه روشن عکسهایی درصفحه اینستاگرامش منتشر کرده است که ظاهرا به خارج از ایران سفر کرده است که این عکسها شایعاتی بدنبال داشته است

عکس تاب بازی نفیسه روشن در دبی | خانم با این لباس خاصش همه رو محو خودش کرده
| کد مطلب: ۱۰۷۳
لینک کوتاه کپی شد

در ادامه عکسی از نفیسه روشن را مشاهده می کنید که ظاهرا به سفر رفته است و بسیاری از کاربران به مهاجرت این بازیگر اشاره کرده اند . این عکس نفیسه روشن حسابی سوژه  شده و حواشی زیادی در فضای مجازی به راه انداخته است.نفیسه روشن در استوری اینستاگرامش به کسانی که او را قضاوت میکنند بی احترامی کرد.

نفیسه روشن

سوابق هنری نفیسه روشن

نفیسه روشن زمانی کـه می خواست وارد دنیای بازیگری شود خانواده‌ی او نه تنها مخالفتی با او نکردند بلکه مشوق او نیز بودند. نفیسه روشن ازآن گروه بازیگرانی محسوب می‌شود کـه کم کم پله هـای ترقی را طی کرد. او بازیگری رابا تئاترهای دانش آموزی آغاز کرد. نخستین تجربه رسمی بازیگری نفیسه روشن قبل از ورود بـه دانشگاه، بازی در مجموعه کمکم کن بود.

نفیسه روشن

پس ازآن در سریال روزهای بیادماندنی بـه کارگردانی همایون شهنواز درسال ۱۳۸۲ بازی کرد. بعد از پایان تحصیلات دانشگاهی خود، فعالیتش دراین عرصه را گسترش داد. در پائیز سال 82 در سریال بچه هـای خیابان بـه کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد کـه این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می‌داند.

 

ارسال دیدگاه