فال ابجد | فال ابجد روزانه

فال ابجد روزانه جمعه 11 خرداد 1403 | طالع خود را با ما دنبال کنید

در ادامه با فال ابجد سایت قاب امروز همراه شوید.

فال ابجد روزانه جمعه 11 خرداد 1403 | طالع خود را با ما دنبال کنید
| کد مطلب: ۵۷۰۲
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

فروردین

حروف ابجد فال شما : ج د ج

فال شما نشان می‌دهد که در پیش رو یک فرصت یا گشایشی وجود دارد که اگر صبر و تلاش کنید، به مقصود خود خواهید رسید. اما باید در مسیرتان به مراقبت و دقت ویژه ای اختصاص دهید، زیرا فال به وجود دشمنی نیز اشاره کرده است. در ضمن، اگر چیزی گم کرده‌اید، این فال نشان می‌دهد که به زودی آن را پیدا خواهید کرد. همچنین، اگر با کسی در مسافرت یا غیاب هستید، انتظار دارید که از او خبر بدست بیاورید.

اردیبهشت

حروف ابجد فال شما : د ب ب

نیت خوب شما بسیار مثبت است و به نظر می‌رسد که قصد انجام کارهای مهمی داشته باشید. با تلاش و توکل به خدا، به اجرای موفقانه این نیت‌ها خواهید رسید. اما این فال همچنین به شما توصیه می‌کند که رازهای دل خود را به همه نگویید و از این عادت پرهیز کنید. به جای آن، در هر کاری که انجام می‌دهید، به خدا توکل کنید تا به بهترین نتیجه برسید.

خرداد

حروف ابجد فال شما : ج ب د

طالع شما بسیار خوب به نظر می‌آید و نعمت‌های خدا به شما روشنایی داده است. با تشکر از این نعمت‌ها و شکرگزاری به خداوند، به مقصودتان نزدیک‌تر خواهید شد. امسال برای شما بهترین سال خواهد بود و به عزت و موقعیت مطلوبی دست پیدا خواهید کرد. همچنین، به زودی خبرهای خوشحال‌کننده‌ای دریافت خواهید کرد. اگر قصد انجام کاری را دارید، با تلاش و پشتکار، به موفقیت همراه خواهد بود. از این فرصت‌ها بهره‌برداری کنید و به سوی موفقیت حرکت کنید.

تیر

حروف ابجد فال شما : ج ج ج

آینده‌ای خوب برای شما در انتظار است. اگر تلاش کنید و از همت و پشتکار خود بهره‌برده، زندگی خوبی خواهید داشت. راه موفقیت برای شما هنوز باز است و اگر نیاز به کمک و حمایت دیگران داشته باشید، شما پاسخی مثبت خواهید داشت. از ترفند‌های بدخواهانه دوری کرده و به دستیابی به مرادها و خواسته‌های خود خواهید رسید. همچنین، در همه امور به خداوند توکل کرده و اعتماد به پروردگار خواهید داشت.

مرداد

حروف ابجد فال شما : د ج آ

نیتی که داری به نظر نمی‌آید که خوب باشد و ممکن است زندگی را تلخ کند. احساس گرفتاری و دل‌بستگی به کسی که از خیال او بیرون نمی‌آیی، باعث اندوه و نگرانی در دلت شده است. برای رفع این حالت به خداوند توکل کن و صبور باش. آینده‌ی روشنی در انتظار توست و از همه غم‌ها دور خواهی شد. اگر قصد سفر یا معامله‌ای داری، برو و آن را انجام بده، زیرا به نفع خواهی برد. از کسی که دل به او بسته‌ای بگذر و به خداوند اعتماد کن، زیرا او بهترین راه را برایت آماده می‌کند.

شهریور

حروف ابجد فال شما : د ج د

طالعت روشن است و موفقیت و سعادت به تو روی خواهد کرد پس غم مخور. مال یا چیزی را از دست داده ای آن را به دست خواهی آورد. در کارها به خدا توکل کن و به فکر سود و زیانش نباش. تا چند روز آینده خبر خوشحال کننده ای خواهی شنید و کارها بر وفق مراد تو پیش خواهد رفت و به مقصود خواهی رسید انشا الله.

مهر

حروف ابجد فال شما : ج آ ب

قصد و نیت بدی داری، بهتر است از آن دوری کنی تا پشیمان نشوی. بهترین کار این است که به پیشبرد اهدافت بپردازی و صادقانه تلاش کنی. پرورش افکار و نیات خوب در ذهنت راهی به سوی سعادت خواهد بود و از الطاف خداوند در همه‌ی امورت بهره‌مند خواهی شد.

آبان

حروف ابجد فال شما : آ ج ب

با این نیتی که داری، به خواسته‌هات خواهی رسید و خداوند تو را از غم و رنج نجات می‌دهد و ثروت خوبی به تو می‌آورد. اگر با کسی منازعه و دعوا داری، عاقبت به نفع تو خواهد بود. اگر او با تو نمی‌آید، نگران نباش؛ آخرش خیر خواهد بود. اگر چیزی را از دست داده‌ای، دوباره آن را به دست خواهی آورد. از عبادت کم نکن، تا کارت درست و قلبت پاک شود.

آذر

حروف ابجد فال شما : آ ب ج

به زودی مقصودت برآورده می‌شود و از غم رها می‌شوی. باید شکر خدا را به جا آوری. افرادی هستند که در عین دوستی، غیبت تو را می‌کنند، از این افراد دوری کن. برای مقصود و نیتی که داری، تلاش کن تا به آن برسی. اگر کسی را رنجانده‌ای، باید از او دلجویی کنی. نیات خیر داشته باش و در کارها مردانه پیش برو، به خداوند توکل کن تا به مرادت برسی.

دی

حروف ابجد فال شما : ب د آ

"طالعت خوب است، اما از قصدی که داری دوری کن. پشیمانی دارد و ناراحت خواهی شد. نباید چنین هدفی را پیروی کنی. شخصی با چهره سیاه سیاه با تو دشمنی دارد. از او بیزار شو. مدتی است که کارت خوب نیست، اما اگر تحمل داشته باشی، گشایش در کارت دیده می‌شود و به خواسته‌ات می‌رسی."

بهمن

حروف ابجد فال شما : آ ‌آ ‌د

"امروزهای خوبی در پیش داری. بدون ناامیدی ادامه بده. توفیق و یاری از جانب خداست و همیشه به رحمت حق توجه کن. نیاتت را پاک نگه دار و ببین چگونه بخت به سوی تو روانه می‌شود. از انجام نیکوکاری‌ها خود بهره بگیر و از ارتباط با افراد منفی دوری کن. هدف و آرمان‌هایت را پیگیری کن تا به توفیق برسی. انشاالله."

اسفند

حروف ابجد فال شما : ج ب ج

"طالع خوبی داری و در این روزها آرزوهایت به تدریج محقق می‌شوند. خبرهای خوبی در انتظارت هست و شادی و نشاط خواهی یافت. باید مواظب یک زن با قد بلند و بدنی باریک و گندمگون باشی که به دنبال خصومت است. از درآمد ناپاک و حرام دوری کن و آینده‌ای خوب را پیش رو داری. در ارتباط با دوستان و آشنایان، به نیکی و محبت عمل کن و اگر قصد ازدواج یا معامله‌ای داری، به آن بپرداز چرا که با موفقیت همراه خواهد بود."

منبع : قاب امروز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین