حادثه

جزئیات وحشتناک از جنایت هولناک در تهران | قتل به‌خاطر کینه چند ساله از دوست قدیمی

در ادامه آخرین اخبار حوادث را دنبال کنید.

جزئیات وحشتناک از جنایت هولناک در تهران | قتل به‌خاطر کینه چند ساله از دوست قدیمی
| کد مطلب: ۴۳۸۶
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

مردی که متهم است دوستش را به خاطر کینه‌ای قدیمی کشته، در دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم شد.

متهم که مردی جوان است وقتی دوستش را در خیابان دید، با وارد کردن ضربه‌ای او را کشت. دو سال قبل بود که پلیس در جریان قتل پسری جوان در خیابانی در جنوب تهران قرار گرفت. با انتقال جسد به پزشکی قانونی و آغاز تحقیقات مشخص شد مرد جوان سروش نام دارد و با وارد آمدن ضربه‌ای بر بدنش جان باخته است. شاهدان به پلیس گفتند پسر جوانی که به نظر می‌رسید با سروش آشنایی دارد از ماشین پیاده شد، به او حمله کرد و سروش را به قتل رساند.

مادر سروش که شکایتی علیه عامل قتل پسرش تنظیم کرده بود به ماموران گفت: سروش با دوستش حامد از سال‌ها قبل اختلاف داشت. حامد تنها کسی بود که با پسرم اختلاف داشت؛ اما چون چند سال از آن ماجرا گذشته نمی‌توانم قاطعانه بگویم او پسرم را کشته است.

زمانی که حامد بازداشت شد به قتل سروش اعتراف کرد و گفت کینه قدیمی باعث این قتل شد. پرونده با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست برای رسیدگی به دادگاه ارسال و در جلسه رسیدگی که در شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد، ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست علیه متهم را خواند و سپس مادر مقتول درخواست قصاص کرد و گفت گذشت نمی‌کند.

زمانی که نوبت به متهم رسید، او گفت: من با مقتول درگیری داشتم. ما سال‌ها قبل با هم دعوا کردیم و سروش من را زد. بعد از آن به او گفتم بالاخره یک روز روبه‌رو می‌شویم و تلافی می‌کنم. من در یک کمپ ترک اعتیاد کار می‌کردم. روز حادثه برای تحویل گرفتن یک معتاد رفته بودیم که به صورت اتفاقی سروش را در خیابان دیدم و از ماشین پیاده شدم. می‌خواستم به او بگویم دیدی بالاخره همدیگر را دیدیم! اما سروش یک سنگ بزرگ برداشت و به سمتم حمله کرد.

متهم گفت: من در دفاع از خودم یک ضربه به او زدم و بعد هم از محل دور شدم. من قصد دفاع از خودم را داشتم و یک ضربه بیشتر هم نزدم. بعد از پایان گفته‌های متهم و وکیل مدافع او، هیات قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند.

منبع : اعتماد |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین