قیمت طلا | قیمت طلا امروز | قیمت طلا ۱۸ عیار

یویو بازی قیمت طلا در بازار امروز | قیمت طلا 18 عیار گرمی چند؟

قیمت طلا در بازار امروز اعلام شد.

یویو بازی قیمت طلا در بازار امروز | قیمت طلا 18 عیار گرمی چند؟
| کد مطلب: ۴۰۹۲
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت طلا و سکه روز شنبه در روندی نامتوازن قرار گرفت. افزایش محدود دلار، رشد قیمت سکه را رقم زد و طلا در روند کاهشی قرار گرفت. رشد تقاضا باعث افزایش قیمت قطعات سکه شد و حباب سکه از قیمت آن جلو افتاد.

قیمت طلا و سکه در نخستین روز هفته در دو روند نامتوازن از یکدیگر معامله شدند. قیمت طلا کاهش داشت اما قطعات سکه ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان گران شدند. معامله‌گران معتقدند روند افزایشی قیمت سکه متاثر از رشد تقاضاست وهمین موضوع، حباب سکه را صعودی کرده است.

فعالان بازار طلا افزایش قیمت بیت‌کوین و طلای جهانی را در رشد قیمت سکه موثر می‌دانند. طی ۱۰ روز اخیر، انس جهانی طلا افزایش ۱۵۰ دلاری داشت. در طول معاملات بازار طلا در روز شنبه انس جهانی طلا افزایش 2.5 دلاری داشت و با قیمت ۲۱۷۹ دلار معامله شد.

برخی معامله‌گران معتقدند طی هفته اخیر روند قیمت در بازارهای مالی به واسطه سیاست بانک مرکزی که از ابتدای سال فریز قیمت دلار بوده است، تغییر چشمگیری  نخواهد داشت.

سکه امامی روز شنبه ۱۹ اسفند با رشد ۳۲۱ هزار تومانی در کانال ۳۷ میلیونی پیشروی کرد و با قیمت ۳۷ میلیون ۴۰۲ هزار تومان معامله شد. سکه‌ بهار با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی داشت و با قیمت ۳۵ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان بسته شد.

گفتنی است در نخستین روز هفته نیم‌سکه افزایش ۲۰۰ هزارتومانی داشت و به کانال ۲۱ میلیون تومانی ورود کرد اما در ادامه معاملات روند افزایش قیمت کمی تعدیل شد. نیم سکه و ربع سکه روز شنبه به ترتیب با رشد ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار تومانی به ترتیب با رقم ۲۰ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شدند. سکه گرمی نیز رشد ۲۰۰ هزار تومانی داشت و با قیمت ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت طلا روز شنبه کاهشی شد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار،  ۱۱۴ هزار تومان گران شد و با رقم ۱۳ میلیون و ۷۰۳ هزار تومانی بسته شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومانی روی رقم سه میلیون و ۱۶۴ هزار تومانی ایستاد. طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۱۲۲ هزار تومان معامله شد.

حباب سکه روز شنبه در تمام قطعات صعودی شد. حباب سکه‌‌ امامی ۳۰۲ هزار تومان، سکه بهار ۱۲۹ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۵۷ هزار تومان، ربع سکه ۱۰۴ هزار تومان و سکه گرمی ۲۰۲ هزار تومان افزایش داشت.

 

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین