قیمت دلار | قیمت دلار امروز

قیمت دلار منفجر شد | قیمت دلار در بازار امروز 18 اسفند چند؟

قیمت دلار در بازار امروز اعلام شد.

قیمت دلار منفجر شد | قیمت دلار در بازار امروز 18 اسفند چند؟
| کد مطلب: ۴۰۴۵
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت دلار روز جمعه با روند صعودی بازگشایی شد و در کریدور جدید، ۶ پله صعود کرد. افزایش حدود ۶۰۰ تومانی قیمت دلار، بازار را از فروشنده خالی کرد و همه خریدار شدند.

قیمت دلار روز جمعه 18 اسفند با روند صعودی بازگشایی شد. این اسکناس با افزایش ۶۰۰ تومانی در کریدور جدید پیشروی کرد. در آخرین معامله روز سه‌شنبه، اسکناس دلار در نیمه بالایی کریدور ششم بسته شد.

بررسی خبرنگار تجارت‌نیوز از میدان فردوسی به‌عنوان مرکز مبادلات ارز آزاد در پایتخت، حاکی از کمیاب شدن فروشنده است. همه خریدار شده‌اند و فروشنده در بازار نیست. بسیاری از فعالان این بازار معتقدند ارزپاشی و خبردرمانی، چاره تقاضای پایانی سال نیست و بازار ارز همانند سال‌های گذشته از الگوی افزایشی، پیروی می‌کند.

کارشناسان اقتصادی نیز به مسائل بنیادی اقتصاد اشاره می‌کنند. آنها پیش از این، جامپ ارزی هفته‌های پایانی سال را پیش‌بینی کرده بودند.

معامله‌گران بازار ارز علاوه بر رشد تقاضا، فروش ربع سکه‌های مرکز مبادله با قیمت دلار ۹۵ هزار تومان را مهر تایید بانک مرکزی بر دلار گران‌تر عنوان می‌کنند. گفتنی است برخی کارشناسان اقتصادی رشد تاریخی قیمت درهم و تاچ سقف سالیانه این اسکناس را دلیل روند صعودی دلار می‌دانند.

بسیاری از فعالان بازار ارز معتقدند با مفروضات فعلی، بانک مرکزی توان کاهش قیمت دلار را ندارد و تنها درصدد ثبات قیمت و کاهش التهاب بازارهای مالی است.

گفتنی است قیمت درهم  روز سه‌شنبه با روند افزایشی بازگشایی شد و با رشد ۲۲۰ تومانی با قیمت ۱۶ هزار و ۵۲۰ تومان معامله شد. علاوه بر آن، قیمت تتر با رشد ۲۰۰ تومانی روی رقم ۶۰ هزار و ۶۰۰ تومانی قرار گرفت. در چهارمین روز هفته، پوند انگلیس با رقم ۷۷ هزار و ۴۵۰ تومانی معامله شد و افزایش قیمت هزار تومانی داشت. یورو  یک پله صعود کرد و با رشد ۶۰۰ تومانی  به قیمت ۶۶ هزار و ۲۶۰ تومان رسید.

منبع : نبض بازار |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین