حادثه

جزئیات قتل فجیع پدر به دست پسر | متهم: قلب پدرم طلسم شده بود، خوردمش!

در ادامه آخرین اخبار حوادث را بخوانید.

جزئیات قتل فجیع پدر به دست پسر | متهم: قلب پدرم طلسم شده بود، خوردمش!
| کد مطلب: ۳۹۷۳
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

پسر ۳۹ ساله در تحقیقات مقدماتی به قاضی عارفی راد گفت: وقتی پدرم را با چاقوهای اره‌ای به قتل رساندم، فکر کردم که «طلسم» درون قلب او افتاده است به همین دلیل قلب او را از سینه‌اش بیرون آوردم و آن را درپشت‌بام خوردم.

کمیسیون پزشکی قانونی رای نهایی خود را در خصوص احتمال جنون یک متهم در پرونده قتل پدرش صادر کرد.

بیست و هفتم اسفند سال گذشته مرد ۶۵ ساله‌ای در یکی از مجتمع‌های مسکونی به طرز وحشتناکی به قتل رسید و بدین ترتیب با حضور قاضی ویژه قتل عمد  در واحد آپارتمانی (محل جنایت) تحقیقات میدانی گسترده‌ای آغاز شد.

بررسی‌های دقیق قاضی محمود عارفی‌راد نشان داد مرد مذکور روی رختخواب و با ضربات چاقو به قتل رسیده است چراکه ۳ چاقوی میوه‌خوری اره‌ای دسته پلاستیکی نیز در کنار جسد دیده می‌شد.

قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب  که بنا به تجربیات قضایی خود و با توجه به اوضاع و احوال صحنه جنایت، احتمال وقوع قتل را خانوادگی تشخیص داده بود، بی‌درنگ دستور دستگیری پسر مقتول را صادر کرد که با پدرش زندگی می‌کرد اما از حدود ۴۸ ساعت قبل خبری از وی نبود و همسایگان نیز او را ندیده بودند.

با این دستور قضایی، گروهی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی  ردزنی‌های اطلاعاتی را برای دستگیری علی اصغر (پسر۳۹ساله مقتول) آغاز کردند و خیلی زود او را در هسته مرکزی شهر در حالی به دام انداختند که مقابل یکی از هتل‌ها به اخلال در نظم عمومی متهم شده بود.

بررسی‌های اولیه توسط قاضی عارفی‌راد در حالی راز عجیبی در این پرونده جنایی را فاش کرد که مشخص شد «قلب» مقتول در سینه او نیست! بنابراین دامنه تحقیقات به پشت‌بام مجتمع مسکونی کشید و ماجرای تکان‌دهنده‌ای لو رفت چراکه آثاری از خون در پشت‌بام وجود داشت و احتمال می‌رفت متهم به قتل برخی از اجزای پیکر مرد۶۵ ساله را به پشت‌بام برده باشد.

پسر ۳۹ ساله در در تحقیقات مقدماتی به قاضی عارفی رادگفت: وقتی پدرم را با چاقوهای اره‌ای به قتل رساندم، فکر کردم که «طلسم» درون قلب او افتاده است به همین دلیل قلب او را از سینه‌اش بیرون آوردم و آن را درپشت‌بام خوردم.

با توجه به اظهارات عجیب متهم در مراحل تحقیق، وی با دستور قضایی به پزشکی قانونی معرفی شد تا کارشناسان و متخصصان روانپزشکی درباره وضعیت روحی و روانی وی اعلام نظر کنند. در همین حال کمیسیون پزشکی پس از انجام مصاحبه‌ها و معاینات دقیق روانپزشکی، وی را فاقد قوه تمییز و اراده در زمان ارتکاب جرم تشخیص دادند و سلامت روانی وی را تایید نکردند.

با این نظر تخصصی و احراز جنون متهم هنگام ارتکاب قتل، این پرونده جنایی مختومه شد.

منبع : خراسان |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین