قیمت طلا | قیمت طلا امروز | قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا همه رو سورپرایز کرد | قیمت طلا در بازار امروز گرمی چند؟

قیمت طلا در بازار امروز 12 اسفند اعلام شد.

قیمت طلا همه رو سورپرایز کرد | قیمت طلا در بازار امروز گرمی چند؟
| کد مطلب: ۳۸۷۶
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت طلا و سکه در هفته گذشته با بازدهی مثبت بسته شد. این هفته تمام قطعات سکه به کانال بالاتر صعود کردند. این افزایش قیمت با رشد بیش از هزار تومانی قیمت دلار اتفاق افتاد.

قیمت طلا و سکه در هفته گذشته هم حرکت افزایشی داشت. بازار طلا به تبعیت از افزایش قیمت دلار، نوسانات رو به بالا داشت و طلای جهانی بازیگر فعالی در تعیین قیمت بازار طلای داخلی نبود.

در هفته اخیر، قیمت طلا و سکه همگرایی بالایی با قیمت دلار نشان داد و مانند هفته‌های گذشته انس جهانی طلا به دلیل روند نسبتا خنثی اثر چندانی در این بازار نگذاشت. معامله‌گران روند کلی بازارهای مالی را با توجه به تورم و افزایش تقاضا در هفته‌های پایانی سال، صعودی می‌دانند. کارشناسان اقتصادی پیش بینی قیمت طلا و سکه را وابسته به نوسانات قیمت دلار در بازار می‌دانند.

گفتنی است انس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش با کاهش محدود یک دلاری با قیمت ۲۰۴۴ دلار در حال معامله است.

سکه امامی روز پنجشنبه ۱۰ اسفند با افزایش ۲۱۰ هزار تومانی با قیمت ۳۴ میلیون تومانی معامله شد. سکه‌ بهار افزایش ۴۰ هزار تومانی داشت و روی قیمت ۳۱ میلیون و ۸۱۵ هزار تومانی ایستاده است.

گفتنی است نیم‌سکه و ربع سکه هر یک با افزایش ۵۰ هزار تومانی یک کانال صعود کردند و به ترتیب با قیمت ۱۹ میلیون تومان و ۱۲ میلیون تومان معامله شدند. سکه گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به روز چهارشنبه و با رقم ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومانی معامله شد.

قیمت طلا در آخرین روز معاملاتی هفته افزایش مختصری داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار افزایش هفت هزار تومانی داشت و با رقم ۱۲ میلیون ۵۵۹ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش دو هزار و ۵۰۰ تومانی روی رقم دو میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی ایستاده است. طلای دست دوم نیز با رقم دو میلیون و ۸۶۱ هزار تومانی در حال معامله است.

حباب سکه روز پنجشنبه با روند قیمت در توازن قرار نداشت. حباب سکه‌‌ امامی هشت هزار تومان، سکه بهار ۲۰۵ هزار تومان، نیم‌سکه ۵۵ هزار تومان، ربع سکه سه هزار تومان و سکه گرمی ۲۶ هزار تومان کاهش داشت.

 

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین