تعطیلی مدارس

مدارس فردا 9 اسفند تعطیل شد | جزئیات تعطیلی مدارس در این استان ها

جزئیات جدید از تعطیلی مدارس در این استان ها را بخوانید.

مدارس فردا 9 اسفند تعطیل شد | جزئیات تعطیلی مدارس در این استان ها
| کد مطلب: ۳۸۰۰
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان از تعطیلی مدارس خبر داد.

محمدحسن باقری شکیب اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان از تعطیلی مدارس این استان فردا چهارشنبه ۹ اسفند خبر داد.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان اعلام کرد: با توجه به بارش برف، سرمای شدید و لغزندگی سطح معابر عمومی، برخی از دوره‌های تحصیلی در مناطق استان امروز سه شنبه هشتم اسفند در نوبت بعدازظهر تعطیل شد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به تداوم بارش برف، سرمای هوا و لغزندگی سطح معابر عمومی، آموزش‌ها در مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی شهرستان‌های اسدآباد و بهار و منطقه لالجین، مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه در نواحی یک و ۲ همدان و شهرستان رزن و تمام دوره‌های تحصیلی در شهرستان‌های نهاوند، فامنین، درگزین و کبودراهنگ و مناطق شیرین سو، سردرود و جوکار امروز سه شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ در نوبت بعدازظهر به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می‌گیرد.

همچنین مراکز سنجش بدو ورود به دبستان نیز امروز عصر تعطیل است و این تصمیم به منظور پیشگیری از آسیب دیدگی دانش آموزان و فرهنگیان گرفته شده است.

در این اطلاعیه از مدیران مدارس خواسته شده اهتمام ویژه در مدیریت سیستم‌های گرمایشی و موتورخانه‌های مدارس را داشته باشند.

از شهروندان به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان نیز خواسته شده برای اطلاع از آخرین اخبار تعطیلی مدارس به سامانه تلفن گویای ۳۸۸۸۸ تماس برقرار و یا رسانه‌های رسمی را دنبال کنند.

همچنین طبق اطلاعیه صادر شده در شامگاه گذشته باتوجه به بارش برف، یخبندان و سرمای شدید مدارس ابتدایی و متوسطه اول همدان امروز در نوبت صبح تعطیل شد و آموزش در مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه سراسر استان همدان امروز در نوبت صبح به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت گرفت.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان اعلام کرد: با توجه به آخرین خروجی مدل‌های پیش یابی هواشناسی سامانه بارشی سرد و کم رطوبت تا اواخر هفته در منطقه و استان فعال است و بارش‌هایی هر چند خفیف و پراکنده در برخی از نقاط استان خواهیم داشت.

محمدحسن باقری شکیب افزود: بارش خفیف و پراکنده برف در بخش‌هایی از مناطق شرقی و دامنه ارتفاعات تا اواخر روز سه شنبه پیش بینی می‌شود.

وی گفت: از سه شنبه شب موج دیگری از بارش‌ها استان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و روز چهارشنبه تا صبح پنجشنبه بارش برف با شدت ملایم در بیشتر نقاط استان به تناوب پیش بینی می‌شود و از روز پنجشنبه با کاهش ابرناکی سامانه بارشی از استان خارج می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان افزود: برودت هوا و کاهش دما‌ها تا اواخر هفته شدت بیشتری خواهد داشت و کمترین دما‌ها تا روز جمعه به ۱۲ درجه سانتیگراد زیر صفر پیش بینی می‌شود.

نزدیک به ۳۲۰ هزار دانش آموز در بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ مدرسه در همدان تحصیل می‌کنند.

منبع : نبض بازار |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین