حادثه

جزئیات وحشتناک از کودک آزاری در خراسان | مادر بی رحم کودکش را با آب داغ سوزاند

زن جوانی که برای ساکت کردن پسر خردسالش او را زیر دوش آب داغ حمام انداخته بود، در حالی کودک آزاری وحشتناکی را رقم زد که مدعی است تحت تاثیر توهم ناشی از مصرف مواد مخدر صنعتی(شیشه) قرار گرفته بود.

جزئیات وحشتناک از کودک آزاری در خراسان | مادر بی رحم کودکش را با آب داغ سوزاند
| کد مطلب: ۳۱۶۸
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

چند روز قبل ماموران کلانتری معراج در جریان کودک آزاری وحشتناکی قرار گرفتند که در یکی از پاتوق های استعمال مواد مخدر در کوی نجف رخ داده بود. دقایقی بعد نیروی انتظامی با دستورات ویژه قاضی دکتر رحمانی(معاون دادستان مرکز ) وارد منزل مذکور در خیابان نجف ۳۰ شدند و پسر بچه ۲ ساله ای به نام «طاها» را مشاهده کردند که برخی از نقاط بدنش به طرز دلخراشی دچار سوختگی شده بود.

مادر جوان این کودک که ابتدا با داستان سرایی سعی داشت حقیقت موضوع را کتمان کند، برای انجام تحقیقات درحالی به مرکز انتظامی هدایت شد که فرزند وی برای درمان های اولیه به بیمارستان انتقال یافت.

بررسی های پلیس که زیر نظر سرگرد امیر رضا فعال(رئیس کلانتری ) آغاز شده بود به سرنخ هایی از کودک آزاری در توهم شیشه رسید و بدین ترتیب، مادر این کودک به سوزاندن فرزندش متهم شد.

تحقیقات مقدماتی بیانگر آن بود که افراد معتاد به منزل این زن مطلقه رفت وآمد دارند و او هنگامی که در کنار مردی معتاد قصد استعمال شیشه را داشت ناگهان با گریه های پسر ۲ساله اش روبه‌رو شد. این زن همچنان به مصرف مواد مخدر صنعتی در حالی ادامه می داد که صدای گریه های فرزندش او را می‌آزرد و تلاش‌هایش برای ساکت کردن کودک بی فایده بود. این زن که دیگر کنترل اعصابش را از دست داده بود، در یک لحظه فرزندش را به حمام برد و او را زیر شیر آب داغ گرفت. خیلی زود برخی از نقاط بدن کودک دچار سوختگی شد و به قول معروف«تاول» زد. در همین حال او کیسه حمام را برداشت و ...

این زن جوان که مدعی بود به خاطر عوارض ناشی از توهم شیشه دست به چنین رفتار دلهره آوری زده است، با دستور مقام قضایی به مرکز ترک اعتیاد اجباری منتقل شد تا تحت درمان قرار گیرد. از سوی دیگر نیز«طاها» کودک ۲ ساله هم پس از درمان های اولیه، تحویل کارشناسان اورژانس اجتماعی بهزیستی شد و تحقیقات در این باره از سوی عوامل انتظامی ادامه یافت.

منبع : خراسان |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین