وام فوری | وام فوری بدون ضامن

مبلغ وام فوری بازنشستگان دو برابر شد؟ | واریز مرحله جدید وام فوری بازنشستگان آغاز شد

شرایط جدید دریافت وام فوری بازنشستگان اعلام شد.

مبلغ وام فوری بازنشستگان دو برابر شد؟ | واریز مرحله جدید وام فوری بازنشستگان آغاز شد
| کد مطلب: ۲۶۹۹
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

برنامه‌ریزی برای پرداخت مرحله چهارم وام فوری بانک رفاه به بازنشستگان صندوق آغاز شده و در آینده نزدیک پرداخت خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی فولاد از واریز مرحله سوم وام ضروری بانک رفاه خبر داد. 

یدالله راشدی گفت: وام مرحله سوم بانک رفاه به مبلغ ۲۰ میلیون تومان برای حدود ۱۲۰۰ بازنشسته صندوق بازنشستگی فولاد که حساب حقوقی ایشان نزد بانک رفاه است واریز شد. 

وی افزود: برنامه‌ریزی برای پرداخت مرحله چهارم وام ضروری بانک رفاه به بازنشستگان صندوق آغاز شده و در آینده نزدیک پرداخت خواهد شد.

بانک گردشگری به منظور پاسخگویی به نیازمندی نقدینگی مشتریان خود طرح تسهیلاتی به نام «پارسا» را تدارک دیده است. سقف این وام فوری تا 299 میلیون تومان بوده و در گروه تسهیلات قرض الحسنه قرار می‌گیرد.

اشخاصی که نسبت به دریافت وام 299 میلیون تومانی بانک گردشگری مایل هستند، باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح و میانگین مورد نظر بانک را ایجاد کرده باشند. این تسهیلات قرض الحسنه بوده و سودی به آن تعلق نمی‌گیرد.

تنها روی این تسهیلات کارمزد دو یا چهار درصدی بسته شده است. افراد ظرف مدت 36 ماه امکان پرداخت اصل پول و اقساط آن را به بانک خواهند داشت. متقاضیان این تسهیلات نیاز به ضامن رسمی مورد قبول بانک دارند. افرادی امکان درخواست این تسهیلات را داشته و تقاضای آن‌ها برای طرح پارسا مورد بررسی قرار می‌گیرد که بدون بدهی معوق بانکی بوده و در لیست سیاه قرار نداشته باشند.

با در نظر گرفتن مبلغ وام، حداکثر میزان کارمزد و زمان بازپرداخت در نظر گرفته شده، میزان هر قسط به 9 میلیون و 90 هزار و 909 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات 12 میلیون تومان و جمع رقم وام و سود آن نیز 312 میلیون و 100 هزار تومان خواهد بود.

بانک گردشگری به منظور گسترش حوزه گردشگری و موارد مرتبط با آن در سال 1389 مجوز فعالیت دریافت کرد. این بانک همچنان بر صنعت گردشگری تاکید دارد اما در حوزه‌های دیگر بانکی نیز خدمات ارائه می‌دهد. علاوه بر تسهیلات و خدمات بانکی گردشگری، این مجموعه ارائه دهنده خدمات اینترنتی، تجارت الکترونیک، بانکداری اختصاصی، اوراق بانکی، انواع حساب و خدمات ارزی و … است.

بانک گردشگری در راستای تشویق مشتریان به سپرده­ گذاری در حسابهای جاری، امکان اعطای تسهیلات ارزان قیمت به مشتریان حقیقی و حقوقی خود را فراهم کرد.

شرایط و روش دریافت وام  فوری پارسا بانک گردشگری

سپرده­ گذاری ۴ الی ۱۲ ماهه در سپرده­ های جاری خود.

دریافت تسهیلات تا ۳۰۰ درصد میانگین سپرده و تا سقف ۲ میلیارد ریال

امکان دریافت تسهیلات با نرخ ۲ و ۴ درصد

امکان انتقال امتیاز تسهیلات به سایر افراد

دوره­ های معدل­ گیری سپرده: ۶،۴ و ۱۲ ماه

شامل مشتریانی است که با گردش سپرده های جاری خود وام ارزان قیمت می خواهند.

این تسهیلات ارزان قیمت به مشتریان حقیقی و حقوقی تعلق می گیرد.

وام پارسا بر اساس معدل حساب جاری پرداخت می شود.

حداکثر اصل مبلغ تسهیلات قابل پرداخت به مشتری دو میلیارد ریال است.

مشتریان مشمول دریافت تسهیلات می توانند امتیاز وام خود را به شخص دیگر واگذار نمایند.

سقف این تسهیلات برای حقوق بگیران بانک شهر تا 100 میلیون تومان قابل تغییر است.افرادی که در بانک شهر سپرده کوتاه مدت، جاری یا قرض‌الحسنه دارند، می‌توانند برای وام 50 میلیونی بدون ضامن این بانک درخواست دهند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات اعتبارسنجی است. افرادی که مایل به دریافت این وام هستند نباید بدهی یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشند. در صورتی که متقاضیان شرایط مذکور را داشته و وام را دریافت کنند، طی مدت 36 ماه امکان پرداخت اقساط این تسهیلات را دارند.

وام فوری

با توجه به مقدار وام، نرخ سود و زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 1 میلیون و 935 هزار و 486 تومان اعلام شده است. کل سود تسهیلات به 19 میلیون و 677 هزار و 499 تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز 69 میلیون و 677 هزار و 499 تومان خواهد بود.

بانک شهر سال 1388 با دریافت مجوز از بانک مرکزی و همچنین با تایید و هماهنگی شورای عالی پول و اعتبار کشور افتتاح شد. بعد از گذشت دو سال از آغاز به کار، سهامداران برای تامین نقدینگی لازم سرمایه این مجموعه را تا 400 میلیارد تومان افزایش دادند.

شهرداری‌های تهران، شیراز، اصفهان، قزوین، مشهد، قم، کرج، اهواز، تبریز و صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران و همچنین شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی کارکنان شهرداری تهران از سهامداران اصلی و محوری این بانک به حساب می‌آیند.

مدارک و شرایط لازم برای دریافت وام فوری

متقاضیان دریافت وام خوداشتغالی در صورت داشتن شرایط لازم و نامه از سازمان‌های مربوطه باید در یکی از شعب بانک ملت سپرده قرض الحسنه داشته باشند. ضمنا متقاضیان تسهیلات مذکور باید حداقل ۱۰۰ هزار تومان در سپرده خود نگهداری کنند.

سقف این وام برای کارگران ۱۵۰ میلیون تومان و برای کارفرمایان ۳۰۰ میلیون تومان است. این تسهیلات قرض الحسنه بوده و تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد. این نوع تسهیلات به ضامن رسمی احتیاج دارد.حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات ۸۴ ماه اعلام شده است.

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط ۲ میلیون و ۵۰ هزار و ۳۲۱ تومان است. کل سود تسهیلات، ۲۲ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۹۶۰ تومان و مجموع رقم وام و سود آن، ۱۷۲ میلیون و ۲۸۶ هزار و ۹۶۰ تومان خواهد بود.

بانک ملت سال ۱۳۵۹ از ادغام بانک‌های تهران، داریوش، بین المللی ایران، عمران، بیمه ایران، ایران و عرب، پارس، اعتبارات تعاونی و توزیع، تجارت خارجی و فرهنگیان به وجود آمد. توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت روابط مشتریان، بهبود کیفیت خدمات، توسعه منابع انسانی و بهبود شاخص‌های عملکرد از مهم‌ترین راهبردهای این مجموعه هستند.

منبع : ایلنا |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین