تست روانشناسی | تست شخصیت

همه عاشق متولدین این ماه ها می شوند | تست روانشناسی

تست روانشناسی:متولدین این ماه ها عاشقان و دلباخته های زیادی دارند!

همه عاشق متولدین این ماه ها می شوند | تست روانشناسی
| کد مطلب: ۱۹۷۲
لینک کوتاه کپی شد

تست روانشناسی ماه تولد: بیایید قبول کنیم که متولدین بعضی از ماه ها جذاب تر از بقیه هستند. این موضوع کاملاً درونی است و ربطی به ظاهر ندارد. متولدین بعضی از ماه ها به خاطر ویژگی ها و خصوصیاتی که دارند، دیگران را سریع‌ تر به خودشان جذب می کنند و به اصطلاح می‌ توان گفت که کاریزماتیک هستند. در این مطلب قصد داریم به ترتیب این افراد را به شما معرفی کنیم.

۱.اردیبهشت

اگر شما هم به اندازه اردیبهشتی ها از زندگی لذت ببرید، به اندازه آن ها جذاب خواهید شد. همین ویژگی‌ شان باعث می‌ شود که دل تان بخواهد به آن ها نزدیک شوید. اردیبهشتی ها شبیه به یک آهنربا عمل می‌ کنند و شما را به خودشان جذب می کنند. هیچ کس نمی‌ تواند به اندازه داشتن یک دوست اردیبهشتی از زندگی لذت ببرد. آن ها همیشه بهترین ایده ها را در ذهن خودشان دارند و بدون این که خودشان اراده کنند، شبیه به یک آهن ربا هستند و شما را به سمت خودشان می کشانند.

۲.اسفند

متولدین این ماه عاشقان زیادی دارند، اکثر افراد متولد اسفند به طور طبیعی افراد خونگرم و دوست داشتنی هستند. آن ها خودشان به دنبال عشق و توجه می گردند و همیشه این را از دیگران دریافت می‌ کنند، زیرا انسان های جذابی نزد دیگران محسوب می شوند. اسفند ماهی ها هم خاصیت آهنربایی دارند. معمولاً افراد وفادار و متعهدی هستند و این ویژگی‌شان توسط دیگران تحسین می شود و دوری و فاصله گرفتن از آن ها کار راحتی نخواهد بود.

۳.مرداد

متولدین این ماه عاشقان زیادی دارند، مرداد ماهی ها هم جزء افراد جذاب و دوست داشتنی محسوب می شوند و بسیاری از ما آن ها را تحسین می کنیم. ذاتا کاریزماتیک متولد شده‌ اند و جذابیت درونی بسیار بالایی دارند. در دوران کودکی هم مورد توجه زیادی واقع می‌ شوند و شاید حسادت دیگر بچه ها را بر بیانگیزند. معمولاً شغل هایی مثل بازیگری به آن ها پیشنهاد می‌ شود که علت آن هم جذابیت بالایشان است.

۴.آذر

متولدین این ماه عاشقان زیادی دارند، آذر ماهی ها جزء افرادی هستند که حتماً شما را به خودشان جذب می کنند. دنیای ناشناخته ای دارند. طرز فکر آن ها عجیب و غریب است. خیلی آزاد و رها زندگی می‌ کنند و در موضوعات مختلف عمیق نمی‌ شوند و همیشه حال خوبی دارند و همین باعث جذابیت بی حد و مرز آن ها می‌ شود و می‌ توان گفت که آهنربای خالص هستند.

۵.مهر

مهر ماهی ها جزء افراد جذاب محسوب می‌ شوند. همیشه تعادل دارند و رضایت دیگران را بر می انگیزند. هیچ گاه جر و بحث بیخودی با شما ندارند و همیشه شما را شاد نگه می‌ دارند. همین روحیه پر از آرامش و شاد آن ها باعث می‌ شود که دیگران دل شان بخواهد زمان بیشتری را در کنار آن ها باشند تا از زندگی بیشتر لذت ببرند.

۶.فروردین

متولدین این ماه عاشقان زیادی دارند، فروردین ماهی ها هم جزء دسته بندی افراد جذاب قرار می گیرند. حتی اگر از آن ها متنفر هم باشید، باز هم نمی توانید دوری کنید و همیشه یک نیرو یا یک احساس، شما را به سمت آن ها می کشاند. فروردین ماهی ها افراد باهوشی هستند و در هر کاری توانا می باشند‌. همیشه توجه دیگران را به خودشان جلب می کنند و همین باعث می شود که دیگران بیشتر بخواهند زمان زیادی را در کنار آن ها سپری کنند.

 

منبع : چشمک |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین