تست شخصیت | تست روانشناسی

یک بوقلمون انتخاب کن تا بهت بگم دیگران چقدر بهت اعتماد دارند | تست روانشناسی

تا به حال به این فکر کرده اید که چیدن بوقلمون می تواند شخصیت شما را آشکار کند؟ با کمال تعجب، انتخاب شما می تواند در مورد اینکه آیا بیشتر اعتماد دارید یا دچار شک و تردید بفهمید.پس با این تست روانشناسی همراه باشید.

یک بوقلمون انتخاب کن تا بهت بگم دیگران چقدر بهت اعتماد دارند | تست روانشناسی
| کد مطلب: ۱۹۵۷
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار:الهام کریمی

آیا برای یک چالش سرگرم کننده و جذاب آماده اید؟ تست شخصیت سطح اعتماد ما را امتحان کنید تا از طریق ترجیحات خود جنبه جدیدی از شخصیت خود را کشف کنید. منتظر نمانید، غوطه ور نشوید و بر اساس انتخاب بوقلمون خود، بفهمید که بیشتر اعتماد میکنید یا آدم شکاکی هستید!

این تست روانشناسی بصری و سرگرم‌کننده شما را به چالش می‌کشد تا یک بوقلمون را انتخاب کنید و جنبه‌ای اساسی از شخصیت خود را آشکار کنید. بیش از حد به آن فکر نکنید، با روحیه خود حرکت کنید و به ناخودآگاه خود اجازه دهید صحبت کند. انتخاب شما می تواند چیزهای جدید و هیجان انگیزی را در مورد خودتان نشان دهد. آیا آماده هستید بفهمید انتخاب بوقلمون شما در مورد شما چه می گوید؟

بوقلمون شماره 1

اگر بوقلمون شماره 1 را در تست شخصیت سطح اعتماد انتخاب کردید، احتمالاً بیشتر شک دارید. شما به راحتی گول نمی خورید و همیشه همه چیز را زیر سوال می برید قبل از اینکه آن را به عنوان حقیقت بپذیرید.

این لزوماً به این معنی نیست که شما بدبین هستید. در عوض، شما یک سطح شک سالم دارید که از شما در برابر فریب محافظت می کند. شما همچنین تحلیلی، منطقی و بسیار محور رازهای زندگی هستید.

بوقلمون شماره 2

انتخاب بوقلمون شماره 2 در تست شخصیت سطح اعتماد نشان می دهد که شما بیشتر اعتماد دارید . شما تمایل دارید که منفعت شک را به مردم بدهید و به خوبی دیگران ایمان داشته باشید.

شما خوشبین هستید، دل باز و به شانس های دوم ایمان دارید. با این حال، این به این معنی نیست که شما ساده لوح هستید. در صورت لزوم می‌دانید چه زمانی باید خط بکشید و از خود محافظت کنید.

بوقلمون شماره 3

اگر بوقلمون شماره 3 را در تست شخصیت سطح اعتماد انتخاب کرده اید، یک ترازاحساس شهودی دارید که به شما کمک می کند موقعیت ها و افراد را با دقت ارزیابی کنید.

شما به راحتی تحت تأثیر نظرات دیگران قرار نمی گیرید و توانایی دروغ و فریب را دارید. در عین حال، وقتی احساس می‌کنید لازم است اعتماد کنید نمی‌ترسید.

صرف نظر از اینکه بیشتر شما اعتماد دارید یا شک دارید، هر دو ویژگی دارای قوت و نقاط ضعف خود هستند. . نکته کلیدی این است که تمایلات طبیعی خود را بپذیرید و یاد بگیرید چگونه از آنها به نفع خود استفاده کنید.

 

منبع : گفتنی |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین