نقره دختر اسکیت‌باز ایران در بازی‌های آسیایی

در دوازدهمین روز بازی‌های آسیایی هانگژو دختر اسکیت‌باز ایران به مدال نقره رسید.

نقره دختر اسکیت‌باز ایران در بازی‌های آسیایی
| کد مطلب: ۱۴۸
لینک کوتاه کپی شد

به گزارش قاب امروز، در روز دوازدهم بازی‌های آسیایی هانگژو دختر اسکیت‌باز ایران به مدال نقره رسید. محمدهادی ساروی و امین میرزازاده، دو نماینده کشتی ایران، به دور نهایی رسیدند. الناز رکابی هم در سنگنوردی به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت.

نتایج زنده کاروان در دوازدهمین روز از بازی‌های آسیایی:

اسکیت

ترانه احمدی و رومینا سالک اصفهانی توانستند به مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی صعود کنند. رومینا سالک در نیمه نهایی شکست خورد و از صعود به فینال باز ماند و چهارم شد. ترانه احمدی به فینال رسید و در فینال به مدال نقره دست یافت.

رضا لسانی در مرحله گروهی فری استایل در مجموع دو اجرای اول و دوم با ثبت معدل زمانی ۳.۹۴۰ ثانیه سوم شد و امیرمحمد سواری نیز با معدل زمانی ۴.۳۱۹ ثانیه هشتم شد و هر دو راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند. سواری در دور یک‌چهارم نهایی اسکیت فری‌استایل حذف شد ولی محمد لسانی به نیمه‌نهایی راه یافت. او در نیمه نهایی حذف شد و در دیدار رده‌بندی هم شکست خورد و مدال برنز را از دست داد. 

قایقرانی

رکسانا رازقیان در مرحله گروهی کایاک اسلالوم زمان ۱۱۴.۵۲ثانیه را ثبت کرد و پنجم و راهی مرحله دوم شد. او با زمان ۱۱۳.۷۷ ثانیه دوم شد و به نیمه‌نهایی کایاک اسلالوم راه یافت.

کشتی فرنگی

محمدهادی ساروی، نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه‌اش مقابل رستم آساکولف به برتری رسید. او در دومین رقابت در مصاف با اوزور ژوژوپبیکف از قرقیزستان پیروز شد و راهی نیمه نهایی شد. ساروی در نیمه‌نهایی اومایف از قزاقستان را شکست داد و راهی فینال شد. 

امین‌ میرزازاده، نماینده وزن ۱۳۰ کیلوگرم ایران، مقابل پانفوئک از تایلند به برتری رسید. او در دومین مبارزه مقابل کورایف از ترکمنستان پیروز شد و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. امین میرزازاده در نیمه نهایی نیز مقابل علیخان سیزداکوف از قزاقستان به پیروزی رسید و راهی فینال شد.

جوجیتسو

مهران ستار نماینده وزن ۶۲- کیلوگرم جوجیتسو ایران در اولین مبارزه به مصاف «کادنین» از تایلند رفت و به پیروزی رسید. او در دومین دیدار خود به مصاف نماینده عربستان رفت و با نتیجه ۲ بر صفر این دیدار را واگذار کرد.

سنگنوردی

الناز رکابی در ماده بولدرینگ با مجموع ۶۵ امتیاز به عنوان نفر ششم بین ۲۳ سنگ‌نورد راهی نیمه‌نهایی شد.

 او در لید نیز با مجموع ۴۵.۱ بین ۲۰ ورزشکار پنجم شد و به نیمه‌نهایی صعود کرد. 

کاراته
بهمن عسگری نماینده وزن ۷۵- کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود مقابل ماخمدوف از ازبکستان به برتری رسید. وی در دومین مبارزه نیز مقابل جی اون از کره جنوبی به پیروزی رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. او مقابل ساکایاما از ژاپن شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

مبینا حیدری، نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم کاراته بانوان ایران، در مبارزه نخست مقابل زفانیا، شکست خورد و با توجه به شکست این کاراته‌کا در دور دوم مقابل حریف ژاپنی، حیدری از دور رقابت‌ها کنار رفت.

تیروکمان

تیم کامپوند مردان ایران متشکل از محمدصالح پالیزبان، آرمین پاکزاد و میلاد رشیدی در مرحله یک چهارم نهایی مقابل مالزی شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد.

دوچرخه‌سواری

علی لبیب نماینده دوچرخه‌سواری جاده ایران عملکرد خوبی را از خود نشان داد و چهارم شد.‌ به گفته مسئولان حاضر در محل مسابقه، علی لبیب در صدم ثانیه مدال را از دست داد.

واترپلو

تیم ملی واترپلوی ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو مقابل سنگاپور به پیروزی رسید و به نیمه نهایی صعود کرد.

منبع : ايسنا |
اخبار اخبار مهم سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین