سرمربی تراکتور از تعطیلی لیگ سخن می‌گوید + جزئیات

سرمربی تیم فوتبال تراکتور می‌گوید تعطیلی‌های لیگ به سود هیچ تیمی نیست.

سرمربی تراکتور از تعطیلی لیگ سخن می‌گوید + جزئیات
| کد مطلب: ۱۳۹
لینک کوتاه کپی شد

به گزارش قاب امروز، تیم فوتبال تراکتور در جریان هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران عصر فردا (پنج‌شنبه) از ساعت ۱۷:۱۵ در اراک میهمان آلومینیم این شهر است. پاکو خمس در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: سعی می‌کنیم خودمان را با این شرایط وقف بدهیم. البته این رقابت نیست چون شاهد شرایط عجیبی هستیم که چند هفته بازی کنید و چند هفته بازی نکنید. ما سعی کردیم خودمان را برای بازی آماده نگه داریم. از فدراسیون در نهایت احترام می‌خواهم فکری به حال این موضوع انجام دهد چون بازی‌ها باید سر زمان خود و پشت سر هم برگزار شود. کمتر جایی می‌بینید که بازی‌های لیگش تعطیل شود.

او افزود: برنامه ما این است که بعد بازی چند روز تمرین کنیم و بعد چند روز استراحت کنیم و دوباره تمرین کنیم. درست است شرایط برای همه تیم‌ها برابر است اما این تعطیلی‌ها به سود فوتبال نیست چون شرایط تیم‌ها را سخت می‌کند. این تعطیلات باید کم شود و فاصله بازی‌ها نباید زیاد باشد. ما شش بازی تا به حالا انجام دادیم و فقط دو بازی ما در خانه بوده و چهار بازی دیگر خارج از خانه بوده است.

وی درباره تیم آلومینیوم اراک هم گفت: آلومینیوم اراک هم رقیب سختی برای ما است. آن‌ها عملکرد خوبی دارند و کار سختی برابر آن‌ها داریم.

منبع : ايسنا |

ارسال دیدگاه