حادثه

فوری | مرگ وحشتناک فوتبالیست جوان

مرگ آلوارو پریتوی ۱۸ ساله، بازیکن باشگاه کوردوبا همچنان یک پرونده رازآلود برای پلیس اسپانیا است.

فوری | مرگ وحشتناک فوتبالیست جوان
| کد مطلب: ۴۰۲
لینک کوتاه کپی شد

مرگ آلوارو پریتوی ۱۸ ساله، بازیکن باشگاه کوردوبا همچنان یک پرونده رازآلود برای پلیس اسپانیا است.

هفته گذشته آلوارو پریتو بازیکن ۱۸ ساله فوتبال جوانان کوردوبا در اسپانیا ناپدید شد. از ۱۲ اکتبر جستجوی این فوتبالیست توسط پلیس و مردم آغاز شد اما سرانجام جسد او را در ایستگاه راه‌آهن پیدا کردند. ماجرای مرگ پریتو همچنان برای پلیس اسپانیا یک پرونده رازآلود است و تحقیقات دقیقی در همین رابطه ادامه دارد.

آلوارو پریتو یک روز قبل از ناپدید شدنش، ۱۱ اکتبر با دوستانش به یک میهمانی در سویا رفت، جایی که آنها به یک کلوپ شبانه معروف واقع در بخش شرقی شهر رفتند. پس از پایان میهمانی، پریتو مجبور شد به کوردوبا بازگردد، بنابراین به سمت ایستگاه راه‌آهن رفت. در ساعت ۷:۲۲ صبح به مادرش پیام داد: «من به ایستگاه قطار می‌روم.»

مادر آلوارو زنگ خطر را احساس کرد و پس از مدتی متوجه شد تلفن پسرش خاموش است و جواب نمی‌دهد. زن با پلیس تماس گرفت و گزارش‌های ناپدید شدن پریتو به سرعت در شبکه‌های اجتماعی پخش شد که نشان‌دهنده ویژگی‌های او بود؛ قد ۱.۸ متر با پیراهن سبز و شلوار بژ. از هر کسی که مردی شبیه آلوارو را دیده، درخواست شد که بلافاصله با پلیس تماس بگیرد. در روزهای اول جستجو، حدود ۵۰۰ تماس از سراسر کشور دریافت شد. جست‌وجو توسط واحد مدیریت فوریت‌های نظامی (UME) با سگ‌ها در اطراف ایستگاه سانتا جاستا که قرار بود پریتو از آنجا خارج شود، انجام شد. او قصد داشت ساعت ۷:۳۵ صبح به قطار برسد اما در نهایت آن را از دست داد و توانست برای دوستش یک پیام بنویسد.

بر اساس گزارش «ال‌کانفیدنسیال»؛ آلوارو سعی کرد بدون بلیت سوار قطار دیگری شود، اما مورد توجه کارکنان ایستگاه قرار گرفت و از آن بیرون رانده شد. مشخص نیست که چرا او تصمیم گرفت به جای سوار شدن به تاکسی که به وضوح گزینه سریع‌تری بود، به سمت قطار بدود. روایت‌های مختلفی مطرح شد: یا نمی‌توانست ماشین بگیرد، یا تلفنش خاموش شده بود، بنابراین نمی‌توانست چیزی سفارش دهد یا پولی برای بلیت جدید یا تاکسی نداشت. فیلم‌های نظارتی اخیر نشان می‌دهد که پریتو در حال دور شدن از ایستگاه به سمت خیابان کانزاس‌سیتی است. بعد از آن چه اتفاقی افتاد، معلوم نیست. آیا او تصمیم گرفت که با تاکسی به خانه برود، دوستانش را ببیند یا پیاده به خانه برود؟ مادر آلوارو تصور می‌کرد که تصادفی رخ داده یا او سوار ماشین اشتباهی شده است.

جستجو برای یافتن مرد جوان صبح روز دوشنبه از سر گرفته شد. در طول روز، یک خبرنگار از کانال TVE که با یک گروه فیلمبرداری در محل کار می‌کرد، متوجه شد که شلوار و کفش‌های کتانی رنگ روشن بین واگن‌های دو قطار بیرون زده است. این کانال بلافاصله تصاویری از صحنه را در برنامه «مانیانروس» پخش کرد که نشان می‌دهد ممکن است جسد پریتو گم شده باشد. پس از رسیدن اعضای تیم جست‌وجو به محل حادثه، منطقه محاصره و عملیات بیرون آوردن جسد از زیر واگن‌ها آغاز شد. باشگاه کوردوبا بعداً بیانیه‌ای صادر کرد مبنی بر اینکه جسد پریتو پیدا شده است.

بر اساس گزارش «رنفه»؛ قطاری که جسد جوان مفقود شده زیر آن پیدا شد، از ۲۴ آگوست به دلیل خرابی حرکت نکرده بوده است. تعمیرات و نگهداری هم روی آن صورت نگرفت. در تمام این مدت در یک مسیر جانبی از مرکز خدمات فنی سانتا جاستا قرار داشت. شرکت راه‌آهن گفت که با تحقیقات پلیس در مورد این موضوع همکاری خواهد کرد. اینکه دقیقاٌ چه اتفاقی برای این فوتبالیست جوان افتاده، همچنان یک راز باقی مانده است. اگر او ایستگاه را ترک کرد، پس چگونه بین واگن‌های قطاری که در تمام این مدت هم خراب شده بود، قرار گرفت؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین