تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی امروز

تست شخصیت شناسی | بگو کدوم پروانه نظرتو جلب کرده تا زندگیتو بریزم رو دایره

با ما همراه شوید با تست شخصیت شناسی امروز سایت قاب امروز

تست شخصیت شناسی | بگو کدوم پروانه نظرتو جلب کرده تا زندگیتو بریزم رو دایره
| کد مطلب: ۱۲۷۳
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

پروانه شماره 1 (صادق و حساس)

شما بسیار حساس، صادق و رمانتیک هستید و با دیگران احساس همدردی زیادی دارید. شما حتی احساسات کسانی را که نمی شناسید را هم درک می کنید زیرا خود را به جای آن ها می گذارید. 

کمک به دیگران در ذات شما است و همیشه از آن لذت می برید، با این حال باید مراقب احساسات خودتان نیز باشید. باید به یاد داشته باشید که احساسات شما نیز به اندازه دیگران ارزشمند است و باید برای خودتان نیز وقت بگذارید.

پروانه شماره 2 (صلح جو)

اگر این پروانه را انتخاب کرده اید یعنی فردی هماهنگ و صلح جو هستید. شما شخصیت بسیار آرام و واقع بینانه ای دارید. کلمه «تعادل» به خوبی شما را توصیف می کند و سعی می کنید آن را در تمام جنبه های زندگی خود رعایت کنید. 

شما اعتقاد دارید که حفظ تعادل بین زندگی شخصی و حرفه ای برای سلامت روح مهم است و عمیقا اعتقاد دارید که تعادل کلید خوشبختی است.

در مواجهه با موقعیت های ناخوشآیند به راحتی وحشت زده می شوید، البته اطرافیانتان متوجه این موضوع نمی شوند زیرا احساسات خود را پنهان می کنید.

پروانه شماره3 (روح خلاق)

شما زیبایی را در همه چیز می بینید زمانی که افراد فقط یک گل می بینند شما یک جهان را در آن می بینید. شما دوست دارید همه چیز را تحلیل کنید حتی زمانی که مجبور نیستید این کار را انجام دهید. در حقیقت تحلیل اتفاقات روش شما در زندگی است.

برای انتخاب شغل، پرکار و کمال گرا هستید اما این موضوع برای شما آزار دهنده نیست چون کاری را انجام می دهید که دوست دارید. شما لذت را در چیز های کوچک می یابید که دنیا را برایتان معنی می کنید و دوست دارید این موضوع را به افراد اطرافتان نشان دهید.

پروانه شماره4 (بلندپرواز)

شما معتقید که هدف دارید و می خواهید آن را در پیدا کنید و در آن پیشی بگیرید چون شخصیت شما را تعریف می کند.

شما تنبلی را دوست ندارید و با افراد سختکوش ارتباط برقرار می کنید، علاوه بر این احساس امنیت را دوست دارید و این باعث می شود که از شکست بترسید. 

اما در کارتان همیشه به خودتان ثابت می کنید که به موفقیت نزدیک تر می شوید.

گاهی اوقات زندگی شخصی خود را رها می کنید اما فورا احساس گناه می کنید و به خاطر کسانی که دوستشان دارید همه چیز را درست می کنید. چون شما عمیقا باور دارید که فقط موفقیت هایتان را می توانید با آن ها در میان بگذارید.

پروانه شماره5 (مشتاق)

شما شخصی مشتاق و باانگیزه هستید، لذت را در همه چیز پیدا می کنید و همیشه نیمه پر لیوان را می بینید. رویا و اهداف شما در زندگی «کسب تجربه تا حد ممکن است» زیرا معتقد هستید که این معنای واقعی زندگی می باشد.

یکی از بزرگ ترین ترس های شما خستگی است، شما اعتقاد دارید که «خستگی و ملالت» زندان روانی شما هستند و گرفتار شدن در آن در حالی که همه دنیا منتظر است توسط شما کشف شود، بدترین چیزی است که ممکن است برای شما رخ دهد.

اگرچه سعی می کنید همه چیز را به موقع انجام دهید ولی اکثر اوقات این اتفاق نمی افتد.

 شما سعی می کنید چندین کار را با هم انجام دهید بنابراین تمرکز شما پایین می آید و پربازده نیستید. اما این بخش بزرگی از شخصیت شما است و شما را از دیگران متمایز می کند.

پروانه شماره 6 (منطقی)

شما بسیار عاقل و منطقی هستید. اطرافیان شما همیشه برای مشورت یا انتقادهای سازنده و صادقانه سراغ شما می آیند چون می دانید که چطور احساسات خود را کنترل کنید.

شما به خودتان اجازه نمی دهید احساستتان را در تصمیم گیری ها دخیل کنید زیرا معتقد هستید که مانع دیدن درست و غلط می شود. علاوه بر این اخلاق برایتان اولویت دارد و همیشه سعی می کنید که کار درست را انجام دهید، چون داشتن ذهن پاک یکی از ارزشمندترین چیز ها برای شما است.

منبع: گشتنی نیوز

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین