تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی روزانه

تست شخصیت شناسی | متولدین این ماه ها خوش شانترین آدمای روی کره زمینن

تست شخصیت شناسی ماه های تولد امروز سایت قاب امروز :شانس و اقبال موضوعی است که برخی به شدت به آن اعتقاد دارند و نکته ی جالب وجود رابطه بین ماه تولد افراد و شانس در زندگیشان است.شما متولد چه ماهی هستید؟

تست شخصیت شناسی | متولدین این ماه ها خوش شانترین آدمای روی کره زمینن
| کد مطلب: ۲۱۲۶
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

در چالش تست شخصیت شناسی امروز ما شرکت کن تا ببینی چند درصد شانس باهات یاره.

شانس تا حد زیادی برای همه ما در زندگی اهمیت دارد و در نتیجه همیشه غبطه افرادی را می خوریم که در موضوعات و زمنیه های مختلف خوش شانس هستند و بدون این که خودشان کار خاصی انجام دهند، بهترین ها نصیب شان می‌ شود. در این قسمت از نمناک قصد داریم که طبق طالع بینی به شما معرفی کنیم متولدین کدام ماه خوش شانس تر هستند.

تست شخصیت شناسیفروردین

فروردین ماهی ها هم تقریباً از لحاظ خوش‌ شانسی، وسط قرار می‌ گیرند. گاهی اوقات بخت با آن ها یار است و خوش شانسی های بسیار بزرگ می آورند. گاهی اوقات هم کاملاً بدشانس می‌ شوند؛ بنابراین خیلی قابل پیش‌بینی نیستند و می‌ توان گفت میانه می باشند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها همانند فروردین ماهی ها فقط در بعضی از جنبه ها خوش شانس هستند. هنگامی که صحبت از شغل و اهداف مالی می شود، معمولاً شانس با آن ها یار است اما در مورد چیز های دیگر مانند زندگی، عشق یا مسائل رمانتیک خیلی خوش شانس نیستند.

خرداد

خرداد ماهی ها گاهی اوقات زندگی برایشان به گونه‌ای رقم می‌ خورد که انگار کل جهان مقابل آن ها ایستاده اند و مخالف شان است. آن ها باید از حداکثر قدرت و توان خود استفاده کنند تا این شرایط را کنار بگذارند و با تحمل، شرایط برای شان معمولی پیش می‌ رود اما معمولا خوش شانسی خاصی ندارند.

تیر

تیر ماهی ها خیلی خوش شانس هستند. آن ها معمولاً افکار مثبتی دارند و به هرچه که بخواهند می رسند. شرایط عالی برای آن ها فراهم می‌ شود و همیشه شانس در لحظات آخر به آن ها کمک می‌ کند. غریزه قوی دارند و می دانند که با انجام چه اقداماتی خوش‌ شانسی را به سمت خودشان جذب کنند.

مرداد

مرداد ماهی ها معمولا بیشتر اوقات خوش شانسی می آورند، به شرطی که حسادت نکنند و حس منفی را از خودشان دور کنند. اگر این اقدامات را انجام دهند، در دسته افراد خوش شانس قرار می‌ گیرند‌.

شهریور

شهریور ماهی ها هم افراد خوش شانسی هستند. کائنات در لحظات آخر به آن ها کمک می کند و در نتیجه اتفاقات خوبی برایشان رخ می‌ دهد و معمولاً در هر کاری که وارد شوند می توانند در آن به موفقیت برسند.

تست شخصیت شناسی

مهر

مهر ماهی ها نباید خیلی روی شانس خود تکیه کنند، زیرا اکثراً خوش‌ شانسی نمی‌ آورند. خوشبختانه توانایی زیادی دارند و خیلی نیاز نیست که روی شانس اکتفا کنند اما اگر صحبت از شانس باشد نمی‌ توان گفت خوش شانس هستند.

آبان

آبان ماهی ها خودشان افراد مضطرب و حساسی هستند اما اگر صحبت از شانس باشد، معمولاً برنده می ‌شوند. آن ها اگر کمی انرژی مثبت به خودشان بدهند، قطعا متوجه می شوند که جزء خوش شانس ترین ها هستند.

آذر

آذرماهی ها جزء خوش شانس ترین ها محسوب می شوند. همیشه می توانند به بهترین ها در زندگی دست پیدا کنند. آن ها عاشق ماجراجویی هستند و در این مورد هم همیشه بهترین فرصت ها در اختیارشان قرار می‌ گیرد و در نتیجه اگر کنار آن ها باشید، از این همه خوش شانسی متعجب می شوید. آن ها می دانند که چگونه در تحقق آرزوهای شان در زندگی حرکت کرده و به بهترین ها برسند.

دی

دی ماهی ها باید بیشتر روی تلاش و پشتکارشان تمرکز کنند. شاید خیلی بدشانس نباشند اما جزء افراد خوش شانس هم طبقه بندی نمی شوند، زیرا اکثرا موانعی بر سر راه آن ها قرار می گیرد که باید آن را کنار بگذارند.

بهمن

شانس برای بهمن ماهی ها به یکباره خودش را نشان می‌ دهد؛ دقیقاً در لحظات آخر که همه چیز برای آن ها سخت و غیرقابل تحمل شده، به یک باره خوش‌ شانسی به آن ها رجوع می‌ کند و زندگی شان را تغییر می‌ دهد.

اسفند

اسفند ماهی ها دومین ماه خوش شانس محسوب می شوند و شبیه به آذر ماهی ها هستند. آن ها هیچ گاه به شانس فکر نمی کنند و همیشه به تلاش خودشان پایبند هستند اما اکثر اوقات خوش‌ شانسی به سراغ آن ها می آید و همیشه بهترین موقعیت ها در اختیارشان قرار می گیرد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین