بهنوش بختیاری | بیوگرافی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری با عینک گربه نره ای | خانم چرا هروز یه ادعا در میاره

در ادامه عکسی از بهنوش بختیاری را با عینک عجیبش مشاهده می کنید

بهنوش بختیاری با عینک گربه نره ای | خانم چرا هروز یه ادعا در میاره
| کد مطلب: ۱۸۲۲
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

بهنوش بختیاری از هنرمندانی است که کار خیر می کند اما تا آن را در بوق و کرنا نکند ول کن ماجرا نیست. از طرفی هم تبلیغات بی امان خانم بازیگر مخاطبانش را خسته کرده و دیگر خیلی ها دید خوبی نسبت به او ندارند. وی از علاقه مندان فیلتر اینستایی و در کل فتوشاپ های پلنگ طور است.در هفته گذشته بهنوش بختیاری و بهاره رهنما که مدت‌ها با هم قهره بودند، در روی صحنه تئاتر در میان تشویق تماشاگران با یکدیگر آشتی کردند؛ آشتی که برنامه ریزی شده بود و عکس بهنوش بختیاری و بهاره رهنما پس از آشتی به آنها داده شد. بهنوش بختیاری یکی از بازیگرانی است که در فضای مجایز بسیار فعال است و تقریبا هروز عکس یا استوری از این بازیگر را در اینستاگرام مشاهده می کنیم.

بهنوش بختیاری

ثروت بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون که چند سالی است بیشتر از حضور در قاب تلویزیون و پرده سینما در اینستاگرام فعال است و تقریبا روزی نیست بهنوش بختیاری پست و استوری در اینستاگرام خود منتشر نکند. بهنوش بختیاری به نظر می رسد روی درآمد اینستاگرامی خود هم حساب زیادی باز کرده و بهنوش بختیاری با همکاری مدیربرنامه اش به طور پیوسته پست و استوری تبلیغاتی برای فالوورهای خو منتشر می کند.سلفی بهنوش بختیاری دوباره حاشیه ساز شد.

بهنوش بختیاریفالوورهای میلیونی بهنوش بختیاری

اسکورت مانند رئیس جمهور گرفته تا تقاضای رایگان کردن آب و برق برای مردم ! بهنوش بختیاری یکی از جنجالی ترین چهره های ایرانی اینستاگرام است که چند میلیون فالوور دارد. او مدتی قبل درباره رایگان کردن آب و برق برای مردم حاشیه هایی را ایجاد کرده بود :بهنوش بختیاری شرایط کشور آمریکا را با ایران مقایسه کرد و گفت که کشور امریکا را که کشوری بد می دانیم امکانات و تسهیلات زیادی به مردم و کسب و کارها داده و حتی یک سری معافیت ها برای بدهی های دولتی را اعمال کرده اند اما در ایران حتی قبض را پیامکی ارسال می کنند تا مبادا یک هفته دیرتر پرداخت شود !

منبع : قاب امروز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین