فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه | فال روزانه امروز یکشنبه 19 آذر 1402

در ادامه با فال روزانه سایت قاب امروز همراه شوید

فال روزانه | فال روزانه امروز یکشنبه 19 آذر 1402
| کد مطلب: ۱۷۶۵
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

فال روزانه متولدین فروردین

امروز وقتی با دیگران حرف می زنید احساس می کنید که انگار دارید با دیوار حرف می زنید و آنها هیچ علاقه ای به داستان های شما از خود نشان نمی دهند. شاید بهتر باشد به جای این که مدام در مورد نقشه هایی که برای زندگی و آینده ی خود دارید حرف بزنید آنها را عملی کنید و از این طریق توجهی که از دیگران انتظار دارید را به دست بیاورید. امروز شما از لحاظ جسمی خیلی قوی هستید و انرژی زیادی در اختیار دارید. شاید رفتن به باشگاه بهترین راه برای تخلیه ی بخشی از این انرژی بسیار زیاد باشد. هفته خوب و آرامی پیش رو خواهید داشت. در مورد مسئله ای خانوادگی کمی سرسخت هستید. شما تنهایی‌تان را دوست دارید و گاهی دلتان نمیخواهد آن را با کسی شریک شوید. شخصی که بعد از چندین بار تذکر همچنان احترامتان را نگه نمیدارد و شوخی را از حد می گذراند از خودتان دور کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز برنامه خودتان را کمی سبک تر کنید و اگر کارها به شما اجازه می دهند کمی به خودتان استراحت بدهید. در مکالماتی که با دیگران دارید متوجه خواهید شد که مکالماتتان با آنها خیلی فعال تر از همیشه هستند و بهتر پیش می روند. فقط یادتان باشد همان طوری که شما انتظار دارید وقتی حرف می زنید دیگران به حرف هایتان توجه کنند، شما هم باید زمانی که آنها صحبت می کنند دقت بیشتری به حرف هایشان نشان داده و فقط به فکر جوابی که قرار است بدهید نباشید. برای وصول طلبتان کمی دست نگه دارید ضرر نمی‌کنید. تا دیر نشده از کسی که آرامشتان را برهم می زند فاصله بگیرید، خوشی های دنیا کم نیست، خوشی‌هایتان را به خوشی این آدم گره نزنید. پی کار خیری که از شما خواسته شده بگیرید. آماده رویارویی با مسئله ای خانوادگی باشید.

فال امروز متولدین خرداد

امروز با اعتماد به نفس تمام آنچه فکر می کنید باید بگویید را به زبان بیاورید. کلمات شما تأثیر بسیار زیادی روی اطرافیانتان خواهند داشت، پس کلمات خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید. در فعالیت های بدنی که فرصت حضور در یک گروه را برایتان فراهم می کنند رکت کنید و همزمان هم به سلامتی خود رسیدگی کنید و هم نیاز خود به حضور در اجتماع و ارتباط با دیگران را برآورده سازید. شما از جای دیگری عصبانی هستید. شخصی با مظلوم نمایی ساختگی می خواهد از شما یک ناجی بسازد، حواستان را جمع کنید و اجازه ندهید از شما سو استفاده کنند، شما این روزها به اندازه کافی برای خودتان مسئله دارید به درگیری‌هایتان اضافه نکنید بر اعصابتان مسلط باشید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز ممکن است وضعیت با ثباتی که برای خود ساخته بودید به لرزش در بیاید و ثبات اولیه ی خود را از دست بدهد، اما جای هیچگونه نگرانی نیست. کافی است کمی انعطاف پذیرتر باشید. خنده و شوخی را وارد جریان اتفاقات امروز کنید و ایده هایی که در سر دارید را با اطرافیان خود مبادله کنید. خوشبختانه امروز شما توانایی ویژه ای در قانع کردن دیگران دارید. با این که شما نسبت به اولویت های خود به خوبی آگاه هستید، اما ممکن است امروز نتوانید آنها را عملی کنید. همه چیز به داشتن یک زمانبندی درست بستگی دارد. برای یک تصمیم گیری ساده بر سر دو راهی عجیبی قرار خواهید گرفت. دلتان نگران شخصی‌ست که راه دور است. به دنبال شخصی که دهن بین است نروید، ارتباط با این شخص برایتان دردسر ساز است، سعی کنید با افرادی که همفکر خودتان هستند رفت و آمد کنید. نذرتان را عقب نیندازید و ادا کنید

فال روزانه متولدین مرداد

امروز شما هیچ بهانه ای برای تنبلی کردن نخواهید داشت. پس صبح زود از خواب بیدار شده و روزتان را شروع کنید. هرچقدر که امروز فعالتر باشید به همان میزان هم خوشحال تر خواهید بود. از غار تنهایی خود بیرون آمده و در مورد افکار و ایده هایتان با اطرافیان خود صحبت کنید. به حرف های آنها هم گوش کنید؛ نه این که فقط بشنوید، واقعا به آنچه می گویند گوش بدهید. سعی کنید انعطاف پذیر باشید و به احساسات اطرافیانتان توجه بیشتری نشان دهید. به موضوعی فکر می کنید که فارغ شدن از آن براتان مشکل است، گویی تمامی فکر و اندیشه شما را تصاحب کرده. بدون رودربایستی حرف هایتان را بگویید تا از این بلاتکلیفی نجات پیدا کنید و وقتتان را بیهوده تلف نکنید. قناعت سرمایه ای تمام نشدنیست قانع باشید.

فال روزانه متولدین شهریور

اجازه ندهید که در سکون و رکود گیر کنید و زمام امور زندگیتان را در دست بگیرید. ببینید امروز چقدر کار می توانید انجام دهید و در کارهایتان تا چه حد پیش می روید. به کارهایی که فکر م یکنید مدت هاست پیشرفتی نداشته اند نگاهی بیندازید و ببینید برای به حرکت در آوردن آنها چه باید بکنید. شاید نتوانید همین امروز برنامه هایی که برای آنها دارید را عملی کنید، اما همین که به فکر راه حلی برای آنها باشید و وقت و انرژی لازم را صرفشان کنید هم کفایت خواهد کرد. غوطه ور بودن در گذشته و نگران آینده بودن باعث می شود که قدر زمان حال را ندانید و از فرصت های موجود هم استفاده نکنید. به شخصی که با شما مهربان است بیشتر توجه کنید. در مورد مسئله ای شخصی با دروغ های پشت سرهم شما را فریب داده، قبل از آنکه دیر شود به شک‌هایتان توجه کنید.

 فال روزانه متولدین مهر

امروز شما احساس می کنید که بار سنگینی از روی دوشتان برداشته شده است و خیلی راحت تر شده اید. شاید سبکبارتر از قبل شده باشید، اما هنوز تنش های عاطفی زیادی در زندگیتان وجود دارند که باید به آنها رسیدگی کنید. زمان آن فرا رسیده است که کمی بیشتر به وضعیت سلامتی خود اهمیت بدهید. به پیاده روی و ورزش بروید و مصرف دخانیات را قطع کرده و یا به حداقل برسانید. انجام فعالیت های بدنی نه تنها باعث بهتر شدن حال جسمانی شما خواهد شد، بلکه ذهن شما را بازتر کرده و به شما کمک خواهد کرد که راه رهایی از وضعیت موجود را بیابید. این روزها مهربانی کالای کمیابی است. با غریبه و آشنا مهربانتر باشید. غمی در دلتان خانه کرده و هیچ چیز عمیقا خوشحالتان نمی کند. شما حق دارید، اما باید هر طور شده به خودتان تکانی بدهید. یادتان باشد، شما فقط به خودتان تعلق ندارید، دیگران به شما وابسته هستند.

فال روزانه متولدین آبان​

شما برنامه ی فشرده ای برای زندگی و آینده ی خود تدارک دیده اید؛ بار مسئولت هایی که پذیرفته اید کمی بیش از حد توانتان است و این موضوع باعث شده که فشار خیلی زیادی را روی خودتان احساس کنید. امروز کمی از تلاش بی وقفه ی خود برای بالا رفتن از پله های ترقی دست بردارید و نگاهی به دنیای اطرافتان بیندازید و ببینید دور و برتان چه می گذرد. کمی بیشتر با اطرافیان خود وقت بگذرانید و اگر برایتان امکان دارد همراه با دوستان خود به تماشای یک فیلم یا تئاتر بروید. چشمتان همچنان دنبال کسی است که دیگر نیست. برای تغییری ولو کوچک، ولو ظاهری، کافی است اراده کنید و تسلیم نشوید. صبح نزدیک است. خبری خوشحال کننده باعث شادیتان می شود. پست و یا موقعیت جدید کاری به شما پیشنهاد می شود، به این موقعیت با چشم باز نگاه کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز به اخبار توجه کنید و حداقل تیترهای اصلی همه ی روزنامه ها را بخوانید؛ نه فقط روزنامه های پر فروش، همه ی روزنامه ها! به خوانده هایتان فکر کنید و آنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. سعی کنید با این کار دانش خود را از دنیای اطرافتان بالا ببرید. کسب اطلاعات همیشه بخش مهمی از به دست آوردن قدرت بوده است. شاید ترجیح می دادید که امروز به حال خودتان رها شوید، اما مسئولیت هایی که نسبت به اعضای خانواده، کارتان و جامعه ای که در آن زندگی می کنید دارید، نمی گذارند وقتتان را در عالم تنهایی خودتان بگذرانید. فردی عاشق پیشه، روشن فکر و البته کمی وسواسی هستید. گاهی گذشتن از خواسته تان به خاطر دیگری نهایت عاشق بودن است. به فکر ادامه تحصیل یا یاد گرفتن مهارتی افتاده اید. ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. به یک پیروزی دست می یابید که شما را از خودتان راضی می کند.

فال روزانه متولدین دی

امروز روز فوق العاده ای است برای این که به محض بیدار شدن، از تخت خود بیرون پریده و یک دنیا کاری که برای انجام دادن دارید را هرچه سریعتر شروع کنید. شاید کمی شک و تردید داشته باشید و یا ندانید که از کجا باید شروع کنید، اما نگران این چیزها نباید. حتی اگر از یک کار به کاری دیر بپرید هم مشکل خاصی برایتان پیش نخواهد آمد و در پایان بخش عمده ای از کارهایتان را به انجام خواهید رساند. در هر گروهی که قرار می گیرید حرف های خود را با صراحت بیان کنید. سوالی را که می دانید جوابش خیر است، بهتر است نپرسید و خودتان را سنگ روی یخ نکنید. رفتن به یک راه‌هایی بی برگشت است. احتیاط کنید. اجازه ندهید غم امروز فردای شما را هم خراب کند. هیچ کاری و هیچ دری تا ابد بسته نمی‌ماند. این روزها هم می گذرد.

فال روزانه متولدین بهمن

شما دارید تلاش می کنید که کنترل تمام زندگی خود را در دست گرفته و تنها کارگردان فیلم زندگی خود باشید، اما انگار بخشی از کلیدهای رسیدن شما به موفقیت در دست های دیگران قرار گرفته اند. در حال حاضر همکاری با دیگران در جهت رسیدن به اهدافتان حرکت عاقلانه ای خواهد بود. اما اگر یکی از اطرافیانتان قصد داشته باشد قدرتی که دارد را به رختان کشیده و شما را بازیچه ی دست خود قرار دهد، کنار آمدن با او برای شما سخت خواهد بود. وقت خودتان را برای مبارزه با کمی که از کمبودهای روانی رنج می برد هدر نکنید. در مورد مسئله ای مالی نتیجه صبرتان را خواهید دید. حرف های کسی که شما را درست و خوب نمی‌شناسد، از این گوش بشنوید و از آن گوش به در کنید و هدفتان را دنبال کنید. شما باعث افتخار خانواده تان هستید. استعدادهای زیادی دارید. فقط باید به خودتان باور داشته باشید.

فال روزانه متولدین اسفند

رفتار فوق العاده­ ای که یکی از دوستان و یا اقوامتان امروز با شما دارد باعث شده به این فکر کنید که شاید کاسه ای زیر نیم کاسه است. شما احساس می کنید که او قصد دارد با این رفتار خود شما را تحت فشار بگذارد تا کاری که از شما انتظار دارد را انجام دهید. اما به احتمال زیاد این نظریه ی شما کاملا اشتباه است و هیچ کس قصد ندارد برای شما نقشه بکشد و مشکل از بی اعتمادی شما به جو مثبتی است که اطرافتان را فرا گرفته است. شما مشکلات زیادی را با صبر و تحمل از سر راه برداشته‌اید. قدم های آخر مانده، نا امید نباشید. کسانی که شاهد تلاش شما بوده‌اند، احترام ویژه ای برای شما قائل هستند. شخصی ناخواسته با رفتارش شما را در جمع معذب می کند. از او فاصله بگیرید تا روزگارتان آرامتر بگذرد.

منبع:قاب امروز

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین