گاف مالک بازیگر سریال زخم کاری + راز سریال زخم کاری لو رفت؟

قسمت سوم سریال زخم کاری ۲ روز جمعه آخرین روز تابستان ۱۴۰۲ از فیلیمو پخش شد. حالا دیگر تکلیف بخشی از شخصیت‌پردازی سریال مشخص شده است و مخاطب به خوبی می‌تواند رابطه میان کاراکترها و چگونگی شکل گیری آن را آنالیز کند.

گاف مالک بازیگر سریال زخم کاری + راز سریال زخم کاری لو رفت؟
| کد مطلب: ۹۴
لینک کوتاه کپی شد

بازیگر سریال زخم کاری فیلنامه این سریال پرطرفدار را لو داده است. مالک بازیگر سریال زخم کاری که از قبر برخاسته است حالا می تواند کل روند سریال را تغییر دهد. طلوعی بازیگر سریال زخم کاری هم البته به موازات او پیش می رود. کیمیا بازیگر سریال زخم کاری هم حالا با میثم دیگر بازیگر سریال زخم کاری مواجه شده است.  در قسمت سوم زخم کاری ۲ شاهد بودیم که بالاخره مالک زنده است و ماجرای زخمی شدن آن و دفن پیکر نیمه جان مالک در تابوت و در زمین‌های بایر شمال به چه شکل انجام شده است. اگرچه هنوز پلیس نتوانسته است ردی از ماجرای مالک پیدا کند اما دستمالچی به عنوان یکی از مهره‌های اصلی جنگ میان مالک و طلوعی در مسیری قرار گرفته است که تعیین کننده بسیاری از مسائل درون قصه است. دستمالچی امین و فرد مورد اعتماد مالک است که پس از پیدا کردن بدن نیمه جان او توانست مالک را از مرگ حتمی نجات دهد و او را به مدت ۸ ماه در جایی نگهداری کند که کسی از جایش باخبر نشود.

از طرفی شاهد بودیم که میثم چطور دلباخته شیدا شده و عشق او به شیدا وارد فاز تازه‌ای شده است و شیدا توانسته با توجه‌های به موقعش جای خالی مائده را برای میثم پر کند.


بازیگر سریال زخم کاری چطور لورفت؟

اما نقطه عطف قسمت سوم سریال زخم کاری ۲ را باید به حضور کیمیا اختصاص دهیم. کیمیا که در فصل اول رابطه عاطفی با مالک داشت و در نهایت با تهدید‌های سمیرا از زندگی مالک بیرون رفت حالا به خاطر زمین‌هایی که مالک در شمال به نام او زده است باز هم پایش به ماجرای هولدینگ ریز‌‌آبادی‌ها باز شده و همین موضوع سمیرا را با تردید‌های جدی برای ادامه مسیر روبرو کرده است. کیمیا البته تنها به خاطر واگذاری زمین‌ها وارد داستان نشده و پرده از رازی برای میثم برداشته است که کلید اصلی اتفاق‌های آینده در سریال به حساب می‌آید.

کیمیا پرده از بخشی از شخصیت طلوعی برداشت که نشان می‌دهد ماجرای کشته شدن مالک با کارهایی که طلوعی برای حذف او انجام داده است، بی‌ارتباط نیست و در واقع منصوره بعد از آنکه از طلوعی خط و ربطی درباره مالک می‌گیرد دست به انتقام می‌زند.

راز سریال زخم کاری لو می رود؟

بازیگر سریال زخم کاری

سریال زخم کاری در فصل دوم و در قسمت سوم وارد مسیر پر التهابی شده است که به نظر می‌رسد مخاطب در قسمت‌های بعدی باید دنبال سئوال‌های خودش بگردد. آیا طلوعی به قصد انتقام به سمیرا نزدیک شده است؟ آیا سمیرا با مالک ارتباط دارد و سعی می‌کند با نزدیک شدن به طلوعی نقشه‌های آن‌ها را نقش بر آب کند؟

برای رسیدن به پاسخ این سئوالات باید منتظر پخش قسمت‌های میهج آینده باشیم. شما هم حدسیات خودتان را از ادامه این داستان برایمان بنویسید.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین