قیمت سکه | قیمت سکه امروز

قیمت سکه پرواز کرد | قیمت سکه امروز 10 دی 1402

در جدول زیر قیمت طلا و انواع قطعات سکه در لحظه گشایش بازار امروز قابل مشاهده است.

قیمت سکه پرواز کرد | قیمت سکه امروز 10 دی 1402
| کد مطلب: ۲۳۴۰
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت سکه روز گذشته با افزایش قیمت دلار همراه شد. دیروز قیمت در بازار طلا در تمام قطعات و وزن‌ها صعودی شد و حباب سکه رشد داشت.

قیمت طلا و سکه روز گذشته در حالی افزایش داشت که انس جهانی طلا در روند کاهشی قرار گرفت و قیمت دلار رشد ۵۰۰ تومانی داشت. 

دیروز قیمت سکه امامی بیشترین افزایش قیمت را در خانواده سکه‌ها داشت و سکه گرمی در آستانه کانال ۶ میلیونی قرار گرفت.با این وجود معامله‌گران بازار فلز زرد همچنان بازار طلا را بی‌رمق و رکودی می‌دانند. آنها معتقدند این موضوع، واحدهای تولیدی طلا را در شرایط نامطلوبی قرار داده است.

آنها همچنین این رکود را ادامه‌دار می‌دانند و می‌گویند با این وجود مردم نباید منتظر کاهش قیمت باشند، چراکه احتمال افت قیمت با توجه به ثبات چند ماهه اخیر کم است.

روز گذشته ۹ دی ۱۴۰۲ سکه امامی بیشترین افزایش قیمت را در خانواده سکه‌ها داشت. این قطعه با رشد ۲۴۵ هزار تومانی به قیمت  ۲۹ میلیون و ۷۵۳ هزار تومان رسید. سکه‌ بهار رشد ۱۶۵ هزار تومانی داشت و با قیمت ۲۶ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان معامله شد.

در نخستین روز هفته قیمت نیم‌سکه با رقم ۱۵ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان معامله شد و افزایش ۱۰۰ هزار تومانی داشت. ربع سکه با رشد  ۱۵۰ هزار تومانی با رقم ۱۰ میلیون و ۵۹۵ هزار تومان معامله شد. سکه گرمی روی رقم پنج میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی ایستاد و افزایش ۵۰ هزار تومانی داشت.

دیروز قیمت طلا همانند سکه افزایشی شد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افزایش ۶۰ هزار تومانی با رقم ۱۰ میلیون ۸۹۷ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار رشد ۱۴ تومانی داشت و با رقم دو میلیون و ۵۱۵ هزار تومان معامله شد. قیمت طلای دست دوم نیز به دو میلیون و ۴۸۲ هزار تومان رسید.

روز گذشته حباب سکه در تمام قطعات افزایش داشت. حباب سکه‌‌ امامی ۲۷۸ هزار تومان، سکه بهار ۲۱۲ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۱۳ هزار تومان، ربع‌ سکه ۱۵۷ هزار تومان و سکه گرمی ۵۴ هزار تومان افزایش داشت.

 

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین