محصولات سایپا | پیش فروش محصولات سایپا

فروش اقساطی محصولات سایپا با تحویل فوری | حراج بزرگ سوگلی سایپا فقط تا این تاریخ

فروش فوری محصولات سایپا با شرایط جدید آغاز شد

فروش اقساطی محصولات سایپا با تحویل فوری | حراج بزرگ سوگلی سایپا فقط تا این تاریخ
| کد مطلب: ۲۳۰۴
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

جزئیات فروش فوق العاده محصولات سایپا را در ادامه بخوانید .گروه خودرو سازی سایپا شرایط فروش خودروی اطلس را ویژه ثبت نام کنندگان در دومین دوره سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی اعلام کرد.

پیرو اعلام نتایج در دومین طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی به اطلاع نمایندگی‌ها و متقاضیان حائز شرایطی که در طرح عادی سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی در خرداد ماه سال جاری نسبت به ثبت نام اولیه خودرو اطلس اقدام نموده و در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ پیامک به ایشان ارسال گردیده می‌رساند، امکان واریز وجه خودرو و ثبت نام مطابق شرایط ذیل اعلام می‌گردد. 

متقاضیان می‌توانند از روز پنجشنبه ۷ دی ماه با مراجعه به سایت فروش شرکت سایپا به آدرس saipacorp.com نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.

خودروسازی سایپا شرایط ثبت نام بدون قرعه کشی خودروهای شاهین و ساینا را اعلام کرده است. متقاضیان برای ثبت نام محصولات سایپا باید از طریق سامانه یکپارچه خودرو اقدام کنند. موعد تحویل سایپا در این طرح ۳ ماهه اعلام شده است. در ادامه شرایط جدیدترین ثبت نام سایپا را بخوانید.

محصولات سایپا

شرایط ثبت نام محصولات سایپا بدون قرعه کشی در دی 1402

همانطور که اشاره شد ثبت نام فروش فوری سایپا مربوط به شاهین اتوماتیک و ساینا SDA است. بر اساس اطلاعیه این دو خودرو ۹۰ روزه تحویل متقاضیان خواهند شد. قیمت فروش نیز بر اساس جدیدترین قیمت کارخانه محصولات سایپا است. در تصویر زیر جزییات را با دقت بخوانید.

شرایط ثبت نام کوییک و شاهین

محدودیت کد ملی برای ثبت نام ساینا و شاهین اعمال خواهد شد

بر اساس شرایط ثبت نام سایپا هر کد ملی صرتاً مجاز به تقاضای یک دستگاه خودرو است.

حداقل سن متقاضیان برای ثبت نام فروش فوق العاده سایپا ۱۸ سال است و شخص ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند.

امکان ثبت نام سایپا ۱۴۰۲ برای متقاضیان دارای پالک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو میسر نیست.

 ثبت نام شاهین و ساینا برای مشتریان حقوقی میسر نیست. 

متقاضی ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی باید طی ۱۸ ماه گذشته نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو و طی ۱۰ ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور تاکتور خودرو نداشته باشد.

تکمیل مراحل ثبت نام بدون قرعه کشی سایپا ویژه  ساینا و شاهین تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو یعنی https://esalecar.ir/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند، مسئولیتی متوجه شرکت سایپا نخواهد بود.

زمان ثبت نام محصولات سایپا سامانه یکپارچه خودرو

زمان ثبت نام سایپا از ۷ دی تا ۱۱ دی ماه اعلام شده است. متقاضیان ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو شاهین و ساینا باید در بازه زمانی باید مراحل ثبت نام اولیه را انجام دهند.

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین