وام فوری | وام فوری بدون ضامن

وام فوری 200 میلیونی بدون ضامن | وام فوری با واریز یکروزه بانک مهر ایران

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پرداخت وام‌ فوری کمتر از ۲۰۰ میلیون ریال را با کارمزد صفر درصد کلید زد.

وام فوری 200 میلیونی بدون ضامن | وام فوری با واریز یکروزه بانک مهر ایران
| کد مطلب: ۲۲۲۰
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، از این پس مشتریان بانک می‌توانند وام‌ فوری کمتر از ۲۰۰ میلیون ریال خود را با کامزد صفر درصد دریافت کنند.

 این اقدام بر اساس برنامه کلان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای کاهش تدریجی کارمزد وام و حرکت به سمت مزد خدمت انجام می‌شود. از امروز به بعد برای وام‌های تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال، کارمزد تسهیلات و هزینه تشکیل پرونده صفر خواهد بود و صرفاً هزینه اعتبارسنجی سامانه ضمان از مشتری دریافت می‌شود. برای وام‌های بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون ریال نیز کارمزد تسهیلات صفر است و مشتری صرفاً هزینه تشکیل پرونده و اعتبارسنجی سامانه ضمان را پرداخت می‌کند. 

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به‌عنوان نخستین و بزرگ‌ترین بانک قرض‌الحسنه کشور ضمن دریافت مجوزهای لازم از نهاد ناظر، بنا دارد ضمن کاهش تدریجی کارمزد وام، به سمت دریافت مزد خدمت حرکت کند. حذف کارمزد وام‌های خرد نیز در راستای اجرای این برنامه صورت گرفته است.

 گسترش وثایق و تضامین مانند چک و سفته الکترونیک و همچنین فراهم کردن امکان توثیق سهام از جمله برنامه‌های بانک به منظور تسهیل شرایط دریافت وام برای اقشار مختلف بوده است. این بانک همچنین در برهه‌های مختلف یکی از بهترین عملکردها را در سطح شبکه بانکی از منظر پرداخت وام بدون ضامن به مشمولان داشته است.

وام فوری یک روزه از بانک‌های دولتی

برای دریافت وام‌های فوری یک روزه، شرایط متفاوتی بین بانک‌ها و مؤسسات مالی وجود دارد. در اینجا، به برخی از این شرایط معمول اشاره می‌شود. لطفاً به یاد داشته باشید که هر بانک ممکن است شرایط خاص خود را داشته باشد و بهتر است قبل از اقدام، شرایط را با دقت بررسی کنید.

پیش از هرگونه اقدام جهت دریافت وام فوری یک روزه از بانک ها حتما به نکات زیر توجه کنید.

بررسی تاریخچه پرداخت به موقع وام‌ها و تسویه بدهی‌های قبلی

ارائه درآمد ثابت و پایدار، نوع شغل و حرفه فرد

ارزیابی اعتبار و توانایی پرداخت وام از طریق امتیاز اعتباری و سایر عوامل

ارائه مدارک شناسایی و مالی مثل کارت‌ملی، شناسنامه و سند مالکیت مسکن

قبل از درخواست وام، برای شما ضروری است که یک قرارداد با بانک یا مؤسسه مالی ببندید و مدارک مرتبط را امضا کنید. این قرارداد شامل تمام جزئیات مهم مانند شرایط و نرخ سود و قوانین مربوط به وام است.

لطفاً توجه داشته باشید که برای اطلاعات دقیق و کامل، همواره با بانک یا مؤسسه مالی مربوطه تماس بگیرید.

وام فوری یک روزه را از چه بانک‌هایی می‌شود دریافت کرد؟

برخی بانک‌ها و مؤسسات مالی در ایران، خدمات وام‌های فوری یک روزه را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. در این‌جا برخی از بانک‌های برجسته که ممکن است وام فوری را ارائه دهند را معرفی کرده‌ایم.

بانک ملی ایران

بانک مسکن

بانک سپه

بانک صادرات

بانک تجارت

بانک کشاورزی

بانک صنعت و معدن

بانک ملت

بانک پاسارگاد

بانک سامان

برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر و به‌روزتر می‌توانید از طریق تماس با بانک مورد نظر یا مراجعه به منابع رسمی آنها اقدام کنید.

منبع : بانک اول |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین