قیمت دلار | قیمت دلار امروز

قیمت دلار با سر زمین خورد | قیمت دلار امروز 4 دی 1402

روز گذشته قیمت دلار تهران کاهش ۵۰۰ تومانی داشت و به کریدور ۴۰ هزار تومانی برگشت. این اسکناس روز گذشته با رقم ۴۹ هزار و ۷۵۰ تومان معامله شد و کاهش ۵۰۰ تومانی داشت.

قیمت دلار با سر زمین خورد | قیمت دلار امروز 4 دی 1402
| کد مطلب: ۲۱۶۳
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

روز گذشته قیمت دلار در هر دو بازار آزاد و مرکز مبادله ارز و طلا، کاهشی شد. برگشت دلار به کریدور ۴۰ هزار تومانی و کاهش ناچیز دلار در مرکز مبادله در حالی رخ داد که قیمت حواله یورو یک پله صعود داشت.

کارشناسان اقتصادی معتقدند طی سال‌های اخیر وقتی دلار سقف‌های قیمتی قبلی را شکسته، قبل از حرکت صعودی، افت شدید و سریعی داشته است. بنابراین به نظر می‌رسد باید در انتظار کاهش دلار به کف کانال ۴۷ تا ۴۸ هزار تومانی و سپس سقف‌زنی قیمت این اسکناس باشیم. این در حالی است که بازیگران بازار ارز می‌گویند این دست خالی مردم است که رونق را حتی از سفره دادزن‌ها و دلالان بازار ارز برده است.

گفتنی است روز گذشته قیمت دلار در بازارهای همسایه نیز کاهش داشت. قیمت دلار هرات افت ۱۷۰ تومانی داشت و با قیمت  ۴۹ هزار و ۶۷۰ تومان معامله شد. دلار سلیمانیه نیز با قیمت ۵۰ هزار و ۹۰ تومان معامله شد و کاهش ۲۱۰ تومانی داشت. 

روز یکشنبه سوم دی، اسکناس دلار در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با قیمت ۴۲ هزار و ۹۴۵ تومان عرضه شد و کاهش ۶ تومانی داشت. دلار حواله نیز با همین مقدار کاهش با قیمت ۳۹ هزار و ۵۱ تومان عرضه شد. همچنین قیمت دلار نیمایی مانند هفته‌های گذشته روی رقم ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت بود.

روز گذشته یورو در بازار آزاد با رقم ۵۵ هزار و ۱۵۰ تومان معامله شد و کاهش قیمت ۲۵۰ تومانی داشت. قیمت اسکناس یورو در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با رشد ۳۷ تومانی با رقم ۴۷ هزار و ۳۱۵ تومان عرضه شد. روز گذشته یوروی حواله با افزایش ۳۳ تومانی یک پله صعود کرد و با رقم ۴۳ هزار و ۲۵ تومان قیمت‌گذاری شد.

دیروز درهم امارات با ۳۰ تومان کاهش روی قیمت ۱۳ هزار و ۷۴۰ تومانی ایستاد. در مرکز مبادله ارز و طلای ایران حواله درهم کاهش دو تومانی داشت و با رقم ۱۰ هزار و ۶۳۳ تومان عرضه شد، اسکناس درهم نیز با همین مقدار کاهش با قیمت ۱۱ هزار و ۶۹۳ تومان عرضه شد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین