وام فوری | وام فوری بدون ضامن

وام فوری 150 با سود 4 درصد | وام فوری با شرایط جدید در لینک زیر

وام مشاغل خانگی به صورت قرض الحسنه و به ازای هر نفر 150 میلیون تومان پرداخت می شود ٬ یعنی اگر شما کسب و کاری راه اندازی کنید که علاوه بر خودتان 2 نفر دیگر هم مشغول به کار شوند 450 میلیون تومان تسهیلات با نرخ 4 درصد دریافت می کنید.

وام فوری 150 با سود 4 درصد | وام فوری با شرایط جدید در لینک زیر
| کد مطلب: ۱۱۷۷
لینک کوتاه کپی شد

دریافت وام فوری یکی از معظلاتی است که متقاضیان تسهیلات بانکی با آن مواجه هستند. متقاضیان وام فوری با مراجعه به سایت بانک ها می توانند از نحوه پرداخن وام فوری و شرایط مربوط به آن مطلع شوند.امروزه کمتر بانکی وام فوری با سود کم به متقاضیان ارائه می دهد و اغلب مشتریان از دریافت وام فوری با سود های 18 درصد و بالاتر از آن شکایت دارند. علاوه بر آن دریافت وام فوری بسیار زمان بر است و شرایط دریافت آن برای متقاضیان مشکل ساز میشود چون اغلب بانک ها برای پرداخت وام فوری به چند ضامن نیاز دارند که این خود معظل بزرگی برای متقاضیان است. در ادامه با جزئیات وام فوری از این بانک ها بیشتر آشنا شوید.

بر اساس اعلام صورت گرفته از سوی وزیر کار و رفاه اجتماعی، مشاغل خانگی در صورت داشتن شرایط لازم وام اشتغال زایی بدون بهره دریافت می‌کنند. نکته جالب اینکه ۸۰درصد از صاحبان مشاغل خانگی را زنان تشکیل می‌دهند اما گرفتن این وام نیاز به داشتن شرایطی دارد.

شرایط دریافت وام اشتغال خانگی:

متقاضی دریافت این وام نباید جزو شاغلین رسمی، دولتی، پیمانی و… باشد.

بازنشستگان دولتی و غیردولتی مشکلی برای دریافت وام اشتغال خانگی ندارند.

متقاضی وام باید در سامانه طرح ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی «mashaghelkhanegi.mcls.gov.ir»، ثبت‌نام کرده و در سامانه درگاه ملی مجوزهای کشور، اقدام به احراز هویت و درخواست صدور مجوز برای کسب و کار خانگی  خودش کند.

وام فوری

متقاضی باید گواهی مهارت در رشته مورد فعالیت خود را بگیرد.

بیشتر بانک‌ها برای دادن وام، شرط سنی ۱۸سال را به عنوان حداقل سن لحاظ می‌کنند. البته بانک‌ها تقاضای گواهی عدم سوءپیشینه کیفری و کارت پایان خدمت هم می‌کنند.

نکته: نمایندگان مجلس در جریان بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه مصوب کردند که پرداخت وام مشاغل خانگی خُرد نیاز به ضامن ندارد. بر اساس این مصوبه، اعطای تسهیلات به متقاضیان ایجاد و توسعه کسب‌وکارهای خُرد خانگی صرفاً بر مبنای اعتبارسنجی و با اخذ سفته از متقاضی انجام می‌پذیرد. این مصوبه پس از تایید‌های نهایی برای اجرا به دولت ارسال می‌شود.

مبلغ وام برای کسب و کارهای خانگی در سال ۱۴۰۲ مشخص شده و به هر نفر حداکثر تا سقف ۱۵۰میلیون تومان وام می‌دهند. یعنی اگر کسب وکاری راه انداخته‌اید که سه نفر در آن شاغل هستند، تا ۴۵۰میلیون تومان امکان گرفتن وام خواهید داشت. سقف وام مشاغل خانگی هم ۴میلیارد تومان برای مشاغل با تعداد نیروی کار بالاست. سود این تسهیلات هم ۴درصدی است که البته کارمزد وام است نه بهره و به عنوان تسهیلات با سود پایین به متقاضیان داده می‌شود.

اگر همه مدارک مورد نیاز برای گرفتن وام را تحویل بانک بدهید، حداکثر تا ۴۵ روز کاری طول می‌کشد تا وام مشاغل خانگی را تحویل شما بدهند.

مراحل دریافت وام فوری 

متقاضیان مشاغل خانگی باید از مهارت و تخصص کافی جهت انجام شغل خانگی موردنظر برخوردار باشند.

درصورتی‌که شغل موردنظر متقاضی در فهرست مشاغل خانگی موجود نباشد، متقاضی می‌تواند شغل مدنظر خود را پیشنهاد نماید. مشاغل پیشنهادی متعاقباً بررسی و در صورت تصویب، به فهرست مشاغل خانگی اضافه خواهند شد.

اشخاصی که در قالب فرم افراد تحت پوشش ثبت‌نام می‌کنند، در صورت داشتن شرایط لازم و وجود پشتیبان متناسب با شرایط آنان، به شخص پشتیبان معرفی خواهند شد.

ثبت‌نام افراد تحت پوشش به معنای اشتغال قطعی یا فوری فرد ثبت‌نام‌شده نیست.

انجام فعالیت توسط سایر اعضای خانوار منوط به موافقت و رضایت سرپرست خانوار است.

متقاضیان انجام فعالیت در قالب “تعاونی تأمین نیاز مشاغل خانگی”لازم است گزینه «تعاونی» را انتخاب و در صورت تشکیل تعاونی تأمین نیاز، می‌توانند در قسمت پشتیبان حقوقی ثبت‌نام کنند.

پس از تکمیل فرم ثبت‌نام، درصورتی‌که اطمینان از صحت اطلاعاتی که در فرم وارد نموده‌اید، با کلیک بر روی علامت ثبت‌نام خود را قطعی نمایید.

سؤالات مربوط به هزینه و تسهیلات موردنیاز فعالیت، صرفاً برای اطلاع ازنقطه‌نظر شما بوده و تعیین میزان تسهیلات موردنیاز بر عهده دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط است

وام گیرنده و ضامنین باید فاقد چک برگشتی و تسهیلات سررسید گذشته باشند.

منبع: بانک اول

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین