رامبد جوان پدر شد | رونمایی رامبد جوان از پسرش

تازگی شنیده شده که فرزند دوم اونها در امریکا به دنیا اومده. این خبر توسط خود رامبد با تعریف یک داستان اطلاع داده شد و گفت رامیار بابا اومد.

رامبد جوان پدر شد | رونمایی رامبد جوان از پسرش
| کد مطلب: ۸۰۵
لینک کوتاه کپی شد

به گزارش سایت دیجی سرگرمیرامبد جوان مجری سابق برنامه خندوانه است. رامبد جوان برای بار سوم ازدواج کرد که قرعه این بار به نام نگار جواهریان بازیگر محبوب کشورمان افتاد. رامبد جوان صاحب یک فرزند به نام نور است که با حواشی بسیار زیاد و در کانادا به دنیا آمد. رامبد جوان با سفر به کانادا برای دنیا آمدن دختر زیبایش بشدت مورد انتقاد مردم قرار گرفت. در ادامه عکس های جدید و حاشیه ای رامبد جوان را در سایت دیجی سرگرمی مشاهده میکنید.

رامبد جوان پسر دار شد

اما باید گفت رامبد جوان این اولین باری نیست که ازدواج کرده و تا به حال سه بار پای سفره عقد نشسته، اما خب با نگار جواهریان اولین باری بود که طعم پدر شدن رو چشید! این زوج با فاصله سنی 11 سال یک فرزند دارند و تازگی هم شنیده شده که فرزند دوم اونها نیز در امریکا به دنیا اومده. این خبر توسط خود رامبد با تعریف یک داستان اطلاع داده شد و گفت رامیار بابا اومد. 

رامبد جوان

بیوگرافی نگار جواهریان

نام:نگار

نام خانوادگی:جواهریان

تاریخ تولد:۲۲ دی ۱۳۶۱ در تهران

همسر:رامبد جوان

فرزند:یک دختر به نام نوردخت

سالهای فعالیت:از ۱۳۷۷ تاکنون

نگار جواهریان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۲۲ دی ماه ۱۳۶۱ در تهران متولد شد.این بانوی بازیگر تحصیلاتش را در زمینه طراحی صحنه و لباس ادامه داد و مدرک او کارشناسی این رشته است.

عروسی رامبد جوان

حسن جواهریان پدر نگار جواهریان است که در مهندس ساختمان بود و به دلیل علاقه ویژه ای که به تئاتر و دنیای نمایش داشت مدام به همراه خانواده به تئاتر میرفت و یکی از سهام داران سینما تئاتر تهران بود.

پدر نگار جواهریان ۲۷ مهرماه سال ۹۶ بعد از تحمل مدتی رنج بیماری درگذشت و نگار جواهریان که وابستگی زیادی به پدرش داشت در غم از دست دادن پدرش به سوگ نشست.

نگار جواهریان دو خواهر به نام های نازنین و نگین و یک برادر دارد و مادر و خواهر او و بسیاری از بستگانش ساکن مونترال کانادا هستند.

ازدواج و همسران رامبد جوان

رامبد جوان در گذشته ۲ بار ازدواج کرده است که به دلایلی در هر ۲ بار قبل زندگی آنها دوامی نداشته است. وی در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی رسد. او برای بار دوم این بار با سحر دولتشاهی ازدواج کرد. رامبد جوان چند سال در گروه تئاتر پسیانی کار می کرد و از آنجایی که با پسیانی و خانواده پسیانی دوست بوده است آنجا به واسطه آن ها سحر را دیده است و از او خوشش آمده است.پس از آن رامبد جوان و سحر دولتشاهی با هم ازدواج می کنند.

ازدواج رامبد جوان با نگار جواهریان

نگار جواهریان همسر رامبد جوان بازیگر کشورمان است که سال ۹۵ ازدواجش را با رامبد جوان جشن گرفت.این بانوی هنرمند همسر سوم رامبد جوان است و جشن عروسی آنها در یونان و با حضور چند تن از هنرمندان برگزار شد.

شایعه جدایی نگار جواهریان و رامبد جوان

ازدواج نگار جواهریان و رامبد جوان هم به مانند بسیاری از هنرمندان بی حاشیه نبود و شایعات پیرامون زندگی مشترک این زوج شکل گرفت و خبر از جدایی آنها میداد اما با انتشار عکسی دو نفره از این زوج این جریان خاتمه یافت.

فرزند نگار جواهریان و رامبد جوان

اسفندماه سال ۹۸ بود که نگار جواهریان با حضور در یک مراسم و در حین صحبت به ماجرای باردار بودنش اشاره کرد و این خبر چند روز بعد توسط رامبد جوان تایید شد و آخرین روزهای تیرماه سال ۹۸ بود که سپند امیرسلیمانی خبر از تولد دختر این زوج هنرمند داد و بعد از آن رامبد جوان با انتشار پستی از پدر شدنش نوشت.

نگار جواهریان و همسرش رامبد جوان بعد از حدود سه سال زندگی مشترک صاحب دختری به نام نوردخت شدند.

سفر پرحاشیه نگار جواهریان برای تولد فرزندش

رامبد جوان بعد از پایان فصل ششم خندوانه در فروردین ماه ۹۸ اعلام کرد که تصمیم دارد  چند ماهی را تا تولد دخترشان در کنار همسرش باشد و مدتی بعد ماجرای سفر رامبد جوان و نگار جواهریان به کانادا مطرح شد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین