تست روانشناسی | تست روانشناسی امروز

تست روانشناسی | بگو کدوم تصویر نظرتونو جلب میکنه تا بگم نقطه ضعفتان در عشق چیه؟

در ادامه با چالش تست روانشناسی سایت قاب امروز همراه شوید

تست روانشناسی | بگو کدوم تصویر نظرتونو جلب میکنه تا بگم نقطه ضعفتان در عشق چیه؟
| کد مطلب: ۱۴۶۰
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:تست روانشناسی: این تست به شما کمک میکند، نقطه ضعفتان در عشق را کشف کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصویری را انتخاب کنید که برایتان جذاب است .

132010-646764

تصویر شماره یک

شما فردی هستید که از یک زندگی سطحی و معمولی راضی نیستید. شما خواهان ارتباطات عمیق و معنادار با اطرافیانتان در هر زمینه ای هستید. چیزی که در عشق برای شما مهم است احساس امنیت است.

احتیاط بیش از حد به شما اجازه نمی دهد زیبایی های زندگی را ببینید. این بخاطر افرادی است که در اطراف خودتان دارید که باعث شده نسبت به همه چیز نگرش منفی داشته باشید. احتمالاً در گذشته تجربه‌های بدی درعشق داشته‌اید، اما قرار نیست که که بازهم همان شکست ها را تجربه کنید.

اینکه مراقب باشید خوب است . اگر بخواهید فقط به اشتباهات و آسیب های که در گذشته دیده اید فکر کنید، وقتی صحبت از عشق میشود، تجربه های زیبای زیادی را از دست خواهید داد . همیشه چیزهایی وجود دارد که شما را می ترسانند، اما این نباید مانع زندگی کردن شما بشود. اگر ریسک نکنید، چیزی به دست نمی آورید.

تصویر شماره دو

شما فردی هستید که همه را به قلب خود راه میدهید. زیبایی را حتی در زشت ترین شرایط و موقعیت ها می بینید. اینکار باعث میشود که عمق و وسعت تجربیات انسانی را ببینید و درک کنید. گاهی اوقات شناختن شما بسیار سخت است. توانایی شما در یافتن چیزهای مثبت و زیبا در شرایط سخت باعث میشود مردم از شما فاصله بگیرند و تجربیات عاطفی شما را مسخره کنند. اما یادتان باشد که نگرش شما به زندگی ، یک هدیه بزرگ است که زندگیتان به شما داده است.

توانایی شما ،کمک به دیگران برای رهایی از ناراحتی، روزهای سخت یا حتی ناامیدی است که بزرگترین قدرت شماست.

برایتان بسیار مهم است که زندگی عاشقانه تان با عرفان همراه باشد. شما به خودتان و ندای درونتان گوش می دهید، تنها در این صورت است که می توانید جفت روحی خودتان را پیدا کنید.

تصویر شماره سه

شما در حال حاضر با مسائلی مربوط به عزت نفستان دست و پنجه نرم می کنید.

دوست دارید با کسی ملاقات کنید که به شما کمک کند از این افکار بیرون بیایید.فقط جادو باعث می شود شما این شخص کامل و بی عیب و نقص را پیدا کنید. عشق زیباست، اما به ما کمک نمی کند که کامل باشیم. باید بدانید که هیچکس نمی تواند شما را اصلاح یا کامل کند، جز خودتان.

وقتی مسئولیت های زندگی بر دوش ما سنگینی می‌کند، پیدا کردن کسی که ما را درک و از ما حمایت ‌کند فوق‌العاده است، اما اگر خودتان را نپذیرید و دوست نداشته باشید، هرگز نمی‌توانید دیگران را دوست داشته باشید.

منبع:سایت طلا

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین