مریم مومن | بیوگرافی مریم مومن

عکس عجیب مریم مومن همه رو شوکه کرد | خانم با این لباس و میکاپ دل همه رو برد

در ادامه عکسی جدید از مریم مومن را با تیپ متفاوت مشاهده می کنید.

عکس عجیب مریم مومن همه رو شوکه کرد | خانم با این لباس و میکاپ دل همه رو برد
| کد مطلب: ۶۰۱۳
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

تغییر ناگهانی چهره مریم مومن همه رو متعجب کرده است و بسیاری از کاربران فضای مجازی بر این اعتقادند که این بازیگر جوان عمل زیبایی انجام داده است.مریم مومن مدتی است با فعالیت در برنامه مافیا حسابی شهرت پیدا کرده است .مریم مومن با تئاتر دانشجوی فعالیت هنری اش آغاز شد تا اینکه سال ۱۳۹۶ وقتی ۱۹ سله بود از قبولی در تست با سریال «بانوی عمارت» در نقس فخر الزمان جلوی دوربین رفت.پخش این سریال در پاییز ۱۳۹۷ از شبکه سه او و حسام منظور را بشدت معروف کرد.

مریم مومن به تازگی تصاویری از استایل جدید و یکدست مشکی خودش در اینستاگرام منتشر کرد.

 مریم مومن با انتشار عکس های آتلیه ای نوشت:

پشت این پنجره جز هیچ بزرگ هیچی نیست

مریم مومن

گفت‌وگو با مریم مومن 

شما کارتان را در تلویزیون و با یک سریال موفق شروع کردید. چقدر به تکرار چنین تجربه‌ای در تلویزیون امیدوارید؟

من کار تلویزیون را با یک انسان قدر شروع کردم؛ آقای عزیزالله حمیدنژاد این کار را نمی‌توانم با هیچ کار دیگری مقایسه کنم. در طی ساخت سریال، کارگردان از یک پلان هم نمی‌گذشت و مانند یک فیلم سینمایی آن را پیش برد و برای آن کار انرژی گذاشت تا به نحو احسن انجام شد. اولین کار حرفه‌ای من با ایشان بود و یاد گرفتم اگر کاری را قبول می‌کنم تمام توانم را برای آن کار بگذارم. من بعد از بانوی عمارت هم، باز در تلویزیون کار کردم ولی هیچ کدام شبیه به کار آقای حمید نژاد نبود.

مریم مومننخستین تجربه بازیگری مریم مومن

اولین بار در سال 1382 وقتی تنها 5 ساله بود در فیلم کوتاه پسر عموی پدرش ایفای نقش کرد که از همانجا علاقه به بازیگری در وجودش شکل گرفت. تنها کسی که از او حمایت کرد خاله اش بود که باعث ورودش به بازیگری شد.در کودکی بازیگری برایم جذابیت داشت به همین خاطر از سال دوم راهنمایی کارم را شروع کردم و در این سالها برای رسیدن به جایی که قرار دارم تلاش‌  کردم. با تئاتر دانشجوی فعالیت هنری اش حرفه ای شد تا اینکه سال 1396 وقتی 19 ساله بود از قبولی در تست با سریال بانوی عمارت در نقس فخر الزمان جلوی دوربین رفت.دپخش این سریال در پاییز 97 از شبکه سه او و حسام منظور را بشدت معروف کرد.

مریم مومنبازی مریم مومن در بانوی عمارت 

داستان بانوی عمارت یک ملودرام عاشقانه ای از مقطع تاریخی دوره قاجار را روایت می کند که در لایه های زیرین آن به شرایط اجتماعی و سیاسی آن زمان نیز می پردازد.خانم مومن از سوم راهنمایی بخاطر طلاق پدر و مادرش برای اینکه روی پا خود بایستد بعنوان دستیار کنار دنداپزشک کار کرد و مدتی هم اینترنتی مشغول بکار بود.

مریم مومنعلایق مریم مومن

به سوارکاری علاقه دارد و برای سریال بانوی عمارت یاد گرفت از کودکی عاشق اسب یونیکورن (تک شاخ) است و اتاقش پر از عکس های این اسب رویایی است و از بچگی علاقه زیادی به لواشک و آلوچه خشک دارد و به گفته خود معتاد ایناست.

منبع : آخرین خبر |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین