قیمت طلا | قیمت طلا امروز | قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا اشک همه رو درآورد | قیمت طلا 18 عیار در بازار امروز گرمی چند؟

آخرین اخبار بازار قیمت طلا را در ادامه بخوانید.

قیمت طلا اشک همه رو درآورد | قیمت طلا 18 عیار در بازار امروز گرمی چند؟
| کد مطلب: ۵۶۵۹
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت طلا و سکه در چهارمین روز هفته با افزایش هزار تومانی قیمت دلار همراه شد و در روند صعودی قرار گرفت. افزایش بیشتر قطعات سکه در روز سه‌شنبه هشتم خرداد، نیم میلیون تومان بود. برخی معامله‌گران، افزایش خرید در بازار طلا بعد از بازگشایی بازارها را دلیل روند صعودی قیمت‌ها می‌دانند.

قیمت طلا و سکه روز سه‌شنبه در روند صعودی بازگشایی شد. افزایش قیمت در بازار طلا با رشد هزار تومانی قیمت دلار همراه شد. در چهارمین روز معاملاتی هفته، قیمت اونس جهانی طلا لیدر تعیین قیمت در این بازار نبود.

قیمت طلا و سکه کاهش هفته‌های گذشته را طی دو روز اخیر جبران کرد و با افزایش‌های نیم‌میلیون تومانی راه رفته را برگشت. بازار طلا از رشد‌ قیمت دلار پیروی می‌کند و همین موضوع قطعات سکه‌ را به کانال‌های قیمتی بالاتر برگردانده است.

هرچند روند قیمت‌ها در بازار طلا صعودی است اما معامله‌گران همچنان معتقدند بازار در هر گونه مبادله‌ای دست به عصا شده است. به اعتقاد آنها بازار فلز زرد با بازار ارز متفاوت است، زیرا سرمایه‌ها در بازار طلا نسبت به قیمت‌ها بزرگ‌ترند و به همین منظور نوسانات قیمت، ضررهای بزرگی را شامل حال معامله‌گران می‌کند. از همین رو معامله‌گران نسبت به افزایش‌ و کاهش‌های شارپی در شرایط رکودی بازار محتاط شده‌اند.

گفتنی است قیمت اونس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش روی رقم ۲۳۵۳ دلاری ایستاده و افزایش محدود دو دلاری پیدا کرده است. 

مطالعه بیشتر: پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۷ خرداد ۱۴۰۳ / سکه‌های سنگین به کانال بالاتر برگشتند

نقره ۲۳۰۰ تومان گران شد

قیمت اونس نقره در حال حاضر با رقم ۳۱ دلار و ۷۲ سنتی در حال معامله است. هر گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخلی با رقم ۶۰ هزار و ۲۴ تومان معامله شد و نسبت به روز دوشنبه رشد ۲۳۱۰ تومانی دارد.

سکه‌های سنگین یک کانال صعود کردند

قیمت سکه امامی روز سه‌شنبه هشتم خرداد روی رقم ۴۱ میلیون تومانی بسته شد و رشد ۵۰۰ هزار تومانی داشت. قیمت سکه‌ بهار با افزایش ۵۲۰ هزار تومانی روی رقم ۳۸ میلیون تومانی معامله شد.

شایان ذکر است قیمت نیم‌‌‌سکه همانند روز سه‌شنبه ۴۰۰ هزار تومان گران شد و روی رقم ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی ایستاد. قیمت ربع‌سکه با ۵۰۰ هزار تومان رشد روی رقم ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی بسته شد و قیمت سکه گرمی با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی با رقم ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی معامله شد.

حباب سکه در تمام قطعات افزایش پیدا کرد

قیمت طلا روز سه‌شنبه در روند افزایشی قرار گرفت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با رشد ۲۴۰ هزار تومانی با رقم ۱۴ میلیون و ۷۶۹ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش ۵۵ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۶۴ هزار تومانی بسته شد.

حباب سکه روز سه‌شنبه هشتم خرداد در تمام قطعات افزایشی شد. حباب سکه امامی ۱۳۶ هزار تومان، سکه بهار ۱۷۱ هزار تومان، نیم‌سکه ۲۲۸ هزار تومان، ربع‌سکه ۴۱۴ هزار تومان و سکه گرمی ۵۷ هزار تومان رشد کرد.

 

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین