قیمت طلا | افزایش قیمت طلا

کاهش قطره چکانی قیمت طلا در بازار امروز | قیمت طلا 18 عیار گرمی چند؟

آخرین اخبار مربوط به قیمت طلا را با ما دنبال کنید.

کاهش قطره چکانی قیمت طلا در بازار امروز | قیمت طلا 18 عیار گرمی چند؟
| کد مطلب: ۵۵۲۴
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت طلا و سکه روز سه شنبه در برخی قطعات کاهش محدودی داشت. در هفته اخیر روند بازار طلا ثبات نسبی داشت. تحلیلگران اقتصادی کاهشی شدن اونس جهانی طلا را در رفتار کاهشی بازار طلا در داخل طی روزهای آینده موثر می‌دانند.

قیمت طلا و سکه در هفته اخیر روند باثباتی داشت و در برخی روزها نیز کاهشی شد. افت قیمت‌ها در روز سه‌شنبه سکه امامی را برای ساعاتی در کانال ۳۹ میلیونی قرار داد اما در ادامه معاملات، قیمت بار دیگر به کانال ۴۰ میلیونی برگشت.

تحلیلگران اقتصادی با وجود ماندگاری سکه در منطقه ۴۰ میلیون تومانی طی هفته‌های اخیر، معتقدند اگر قیمت اونس جهانی طلا در روزهای آینده کاهشی شود، سکه امامی منطقه ۳۷ میلیونی را نیز خواهد دید. آنها لازمه این موضوع را ریزشی شدن اونس جهانی طلا می‌دانند. فعالان بازارهای مالی در خصوص قیمت طلا نیز می‌گویند اگر طلای جهانی گارد ریزشی بگیرد، برای هر گرم طلا منطقه سه میلیون و ۱۰۰ تا سه میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی را باید در نظر گرفت.

گفتنی است اونس جهانی طلا روز چهارشنبه و در زمان تعطیلی بازارهای داخلی با کاهش ۱۱ دلاری روی رقم ۲۴۱۰ دلاری درحال معامله است و اونس جهانی نقره روی رقم ۳۱ دلار و ۶۹ سنتی ایستاده و کاهش ۲۰ سنتی دارد. قیمت هر گرم نقره در بازار داخلی روی رقم ۵۴ هزار و ۴۰۰ تومانی ایستاده است.

قیمت سکه امامی روز سه‌شنبه ۱ خرداد روی رقم ۴۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی بسته شد. سکه‌ بهار با رقم ۳۶ میلیون و ۹۹۵ هزار تومانی معامله شد و ۲۰۰ هزار تومان کاهش داشت.

گفتنی است قیمت نیم‌‌‌سکه با افت ۲۰۰ هزار تومانی در کف کانال ۲۳ میلیونی معامله شد و ربع سکه با ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی به کار خود پایان داد. سکه گرمی با قیمت ۶ میلیون و ۷۹۰ هزار تومانی با رشد ۹۰ هزار تومانی در دسته افزایشی‌های بازار قرار گرفت.

قیمت طلا روز سه‌شنبه کاهش داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افت ۶۱ هزار تومانی با رقم ۱۴ میلیون و ۵۳۳ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش ۱۴ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۳۵۵ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۱۰ هزار تومان بسته شد.

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین