قیمت طلا | قیمت طلا امروز | قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا به روند کاهشی برگشت | قیمت طلا 18 عیار امروز به گرمی چند تومان رسید؟

آخرین اخبار قیمت طلا را با ما دنبال کنید.

قیمت طلا به روند کاهشی برگشت | قیمت طلا 18 عیار امروز به گرمی چند تومان رسید؟
| کد مطلب: ۵۴۸۵
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت طلا و سکه روز دوشنبه در روند کاهشی قرار گرفت و قیمت‌ها نسبت به ابتدای روز یکشنبه افت چندانی نداشتند، اما اثر هیجانی رشد قیمت در پی اخبار مربوط به شهادت رئیس‌جمهوری از بازار تخلیه شد. در سومین روز هفته، سکه امامی با افت میلیونی در پله‌های ابتدایی کانال ۴۰ میلیونی معامله شد.

قیمت طلا و سکه روز دوشنبه روند کاهشی داشت و اثر هیجانی مربوط به اخبار سقوط بالگرد و جان‌ باختن رئیس‌جمهوری از بازار تخلیه شد.

در حالی که در سومین روز هفته و بعد از بازگشایی بازارها در روز دوشنبه قیمت طلای جهانی افزایشی بازگشایی شد اما اثر صعودی بر بازار طلا نگذاشت. کاهش قیمت دلار و تخلیه التهابات از بازارهای مالی روند قیمت در بازار طلا را نزولی کرد و قیمت‌ها با افت‌های میلیونی به منطقه قیمتی ابتدای روز دوشنبه برگشتند.

گفتنی است اونس جهانی طلا روز دوشنبه با رشد نزدیک به پنج دلاری روی رقم ۲۴۱۹ دلاری معامله شد و اونس جهانی نقره روی رقم ۳۱ دلار و ۸۴ سنتی ایستاد و افزایش ۴۰ سنتی داشت. قیمت هر گرم نقره در بازار داخلی با رقم ۵۹ هزار و ۲۰۰ تومانی معامله شد.

قیمت سکه امامی روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت با کاهش یک میلیون و ۱۱۲ هزار تومانی بازگشایی شد و روی رقم ۴۰ میلیون و ۲۹۰ هزار تومانی به کار خود پایان داد. سکه‌ بهار با کاهش ۸۳۵ هزار تومانی، روی رقم ۳۷ میلیون و ۱۹۰ هزار تومانی ایستاد. 

شایان ذکر قیمت نیم‌‌‌ و ربع‌سکه هر یک با  کاهش ۴۰۰ هزار تومانی به ترتیب با رقم ۲۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی و ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی معامله شدند. قیمت سکه گرمی روی رقم ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی ایستاد و ۱۰۰ هزار تومان ارزان شد.

قیمت طلا در سومین روز معاملاتی هفته کاهش داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افت ۹۰۰ هزار تومانی با رقم ۱۴ میلیون و ۶۸۷ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش ۲۰۹ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۳۹۱ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۴۲ هزار تومان معامله شد.

حباب سکه روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت روند متوازنی نداشت. حباب سکه امامی ۲۷۵ هزار تومان و ربع‌سکه ۱۷۷ هزار تومان کاهشی شد. حباب سکه بهار ۸۹ هزار تومان، نیم‌سکه ۴۴ هزار تومان و سکه گرمی ۹ هزار تومان رشد داشت.

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین