قیمت طلا | افزایش قیمت طلا

سردرگمی بازار قیمت طلا دردسرساز شد | قیمت طلا در هفته آینده ثابت می شود؟

پیش بینی قیمت طلا در روزهای آینده را با ما دنبال کنید.

سردرگمی بازار قیمت طلا دردسرساز شد | قیمت طلا در هفته آینده ثابت می شود؟
| کد مطلب: ۵۱۸۶
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت طلا و سکه در پنجمین روز هفته در روند متوازنی قرار نداشت. طلا ارزان شد، سکه‌های سنگین افت محدودی داشتند و سایر قطعات سکه افزایش ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومانی پیدا کردند. معامله‌گران، روند بازار طلا را رنج می‌دانند و معتقدند نوسانات این بازار قابل توجه نیست.

قیمت طلا و سکه روز پنجشنبه هر سه روند افزایشی، کاهشی و خنثی را تجربه کرد. این روند نامتوازن بازار طلا متاثر از روند رنج دلار و کاهش ارزش اونس جهانی طلاست. معامله‌گران، بازار طلا را رکودی می‌دانند و معتقدند چتر احتیاطی بازار ارز تا بازار طلا گسترده شده و معامله‌گران را از ترس تحمل ضررهای بزرگ محتاط کرده است.

گفتنی‌ است اونس جهانی طلا روز چهارشنبه با روند کاهشی بازگشایی شد و در لحظه نگارش این گزارش با افت نزدیک به پنج دلاری روی رقم ۲۳۰۹ دلاری ایستاده است. اونس جهانی نقره خلاف جهت طلا افزایش ۳۵ سنتی دارد و روی رقم ۲۷ دلار و ۳۵ سنتی ایستاده است. هر گرم نقره ۹۹۹ روی رقم ۵۳ هزار و ۷۳۰ تومانی ایستاده است و کاهش ۳۷۰ تومانی دارد.

قیمت سکه امامی روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت با کاهش هزار تومانی روی رقم ۴۱ میلیون و ۳۰۹ هزار تومانی بسته شد. قیمت سکه‌ بهار با افت ۱۰ هزار تومانی روی رقم ۳۸ میلیون و ۱۰ هزار تومانی ایستاد.

شایان ذکر است قیمت نیم‌‌سکه با رشد ۲۰۰ هزار تومانی و ربع‌سکه با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی به‌ترتیب با رقم‌های ۲۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی بسته شدند. قیمت سکه گرمی روز چهارشنبه بدون تغییر و روی رقم ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی ایستاد.

قیمت طلا در پنجمین روز هفته کاهش پیدا کرد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افت ۱۰۵ هزار تومانی در کانال ۱۴ میلیون تومانی عقب‌نشینی کرد و با رقم ۱۴ میلیون و ۷۴۴ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت ۲۴ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۴۰۴ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۵۸ هزار تومان معامله شد.

حباب سکه روز چهارشنبه در تمام قطعات افزایش پیدا کرد. حباب سکه امامی ۲۴۰ هزار تومان، سکه بهار ۲۱۸ هزار تومان،‌ نیم‌سکه ۳۰۹ هزار تومان، ربع‌‌سکه ۱۵۱ هزار تومان و سکه گرمی ۲۵ هزار تومان افزایش داشت.

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین