مریلا زارعی | ازدواج مریلا زارعی | عکس جدید مریلا زارعی

حادثه وحشتناک برای مریلا زارعی | چه بلایی سر مریلا زارعی آمد؟

در ادامه عکسی جنجالی از مریلا زارعی در حال ایفای نقش در یکی از پروژه های سینمایی اش را مشاهده می کنید.

حادثه وحشتناک برای مریلا زارعی | چه بلایی سر مریلا زارعی آمد؟
| کد مطلب: ۵۱۶۲
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

مریلا زارعی کارنامه ی درخشانی در زمینه ی بازیگری در فیلم ها و سریال های متفاوت دارد. خواهر مریلا زارعی، «ملیکا زارعی» مجری کودک در صدا و سیما است. مریلا زارعی در فیلم «هیس! دختر ها فریاد نمی زنند» نقش درخشانی را به عهده داشت و به خوبی از پس او برآمد. مریلا زارعی از بازیگران ساده زیست و ساده پوش سینما است.

مریلا زارعیمریلا زارعی با مجموعه‌ تلویزیونی کارآگاه علوی، به کارگردانی حسن هدایت، وارد عرصه‌ بازیگری شد. وی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره‌ فیلم فجر، تندیس بازیگر نقش مکمل زن از جشن خانه‌ سینما، دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن از جشنواره‌ فیلم فجر، لوح زرین بهترین بازیگر زن و بسیاری جوایز دیگر را در کارنامه هنری خود دارد.

چرا مریلا زارعی ازدواج نکرده؟

از میان آثاری که مریلا زارعی در آنها نقش آفرینی کرده، می توان عناوینی همچون نوبت لیلی، حکم، بادیگارد، سیزده گربه روی شیروانی، درباره الی، زیر سقف دودی، شیار ۱۴۳، مانکن، ایده اصلی و گیتا اشاره کرد.

مریلا زارعی می‌گوید حقیقتا نقش خود در «هِناس» را نپذیرفته است، بلکه ایفای این نقش به او لطف شده و سعادتش بوده که این نقش سهم او شود.

اکران مردمی فیلم سینمایی «هِناس» با حضور مریلا زارعی بازیگر فیلم، شهره پیرانی و آرمیتا رضایی‌نژاد همسر و فرزند شهید داریوش رضایی‌نژاد، حسین دارابی کارگردان و محمدرضا شفاه تهیه‌کننده در سینما هویزه شهر مشهد برگزار شد.

مریلا زارعیپیش از نمایش فیلم مریلا زارعی در سخنانی عنوان کرد: از اینکه امروز اینجا هستم، خوشحالم. البته دو هفته پیش نیز در خدمت مردم خوب مشهد بودم و دل و استخوانی در جوار امام رضا (ع) سبک کردم اما این سفر به واسطه شهید رضایی‌نژاد، دکتر پیرانی و آرمیتای عزیز برای من رنگ دیگری دارد.

منبع : قاب امروز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین