وام فوری | وام فوری بدون ضامن

بازنشستگان متقاضی وام بخوانند | سایت وام فوری بازنشستگان باز شد

در ادامه جزئیات نهایی از دریافت وام فوری بازنشستگان را بخوانید.

بازنشستگان متقاضی وام بخوانند | سایت وام فوری بازنشستگان باز شد
| کد مطلب: ۴۵۰۵
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

معاونت توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی فولاد از پرداخت وام فوری ۲۰ میلیون تومانی به بازنشستگان صندوق خبر داد و گفت: ثبت‌نام الکترونیکی بازنشستگان از اول اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود.

یدالله راشدی معاونت توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی فولاد گفت: بازنشستگان واجد شرایط می‌توانند از روز اول اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با مراجعه به سایت صندوق فولاد، به نشانی www.irsbf.ir برای دریافت وام به صورت الکترونیکی ثبت‌نام کنند.

 وی ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته تفاهم‌نامه‌ای با بانک ملی منعقد شد. حدود ۲۹ هزار بازنشسته‌ای که حساب حقوقی آن‌ها در بانک ملی است وام ضروری ۲۰ میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصد و اقساط ۲۴ ماهه دریافت کنند.

وی افزود: بازنشستگان واجد شرایط می‌توانند از روز اول اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با مراجعه به سایت صندوق فولاد، به نشانی www.irsbf.ir برای دریافت وام به صورت الکترونیکی ثبت‌نام کنند.

وام فوری

بانک ایران زمین در راستای افزایش رضایت مشتریان این بانک و رفاه حال آنان، اعطای وام فوری بر پایه میانگین سپرده های مشتریان با نام «کارت اعتباری انتخاب پلاس» را آغاز کرد.

در طرح تسهیلاتی کارت اعتباری انتخاب پلاس مشتریان می توانند با حداقل مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال افتتاح حساب کرده و تا سقف ۳ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کنند و پس از گذشت مدت زمان حداقل ۴ ماه از تسهیلات اعتباری با شرایط باز پرداخت منعطف بهره‌مند شوند.

لازم به ذکر است حداکثر ضریب پرداخت تسهیلات ۱/۵ برابر معدل موجودی بوده و متقاضی در زمان دریافت می تواند علاوه بر تسهیلات، سپرده خود را نیز برداشت کند.

در صورتی که سپرده مشتری بیش از ۴ ماه ماندگاری داشته باشد، معدل سپرده به صورت روز شمار از ابتدای تاریخ سپرده‌گذاری تا روز درخواست مشتری محاسبه و در صورت کسب حداقل معدل (۱۰۰ میلیون ریال)، تسهیلات تا سقف مقرر پرداخت خواهد شد.

طرح تسهیلاتی کارت اعتباری انتخاب پلاس، با هدف ارائه خدمات مالی بهینه و متناسب با نیازهای مشتریان طراحی شده است. این طرح، که بر پایه میانگین سپرده‌های مشتریان و با استفاده از ابزار کارت‌ اعتباری است.

در این طرح، مشتریان با افتتاح سپرده‌ ویژه طرح با مدت زمان مشخص، می توانند از تسهیلات اعتباری با شرایط مناسب استفاده نمایند، همچنین، با استفاده از کارت‌های اعتباری خود در هر زمان و مکان در کلیه پایانه‌های فروشگاهی و درگاه‌های پرداخت خرید کنند.

شرایط دریافت وام فوری بدون ضامن

نوع عقد: مرابحه

موضوع تسهیلات: کمک هزینه نیازهای ضروری (عدم نیاز به اخذ فاکتور)

نرخ سود تسهیلات: نرخ مصوب بانک مرکزی ج.ا.ا

حداقل مبلغ افتتاح حساب: 100 میلیون ریال

حداقل معدل مورد نیاز: 100 میلیون ریال

حداقل مدت رسوب سپرده: 4 ماه و در صورتیکه سپرده مشتری بیش از مدت مذکور ماندگاری داشته باشد، معدل سپرده بصورت روزشمار از ابتدای تاریخ سپرده‌گذاری تا روز درخواست مشتری محاسبه و در صورت کسب حداقل معدل (100 میلیون ریال)، تسهیلات تا سقف مقرر پرداخت خواهد شد.

حداکثر ضریب پرداخت تسهیلات: 5‌/1 برابر معدل موجودی

حداکثرمبلغ تسهیلات: 3 میلیارد ریال

حداقل مبلغ تسهیلات: 100 میلیون ریال

حداکثرمدت بازپرداخت: 24 ماه

مدت اعتبار پرونده: یک ساله

معرفی محصول

مدل طرح

نوع عقد و نحوه بازپرداخت

حداقل مبلغ افتتاح سپرده (ریال)

حداقل مدت میانگین سپرده(ماه)

حداکثر ضریب اعتبار‌/تسهیلات

حداکثرمبلغ اعتبار‌/تسهیلات

(ریال)

مدت بازپرداخت تسهیلات

(ماه)

نرخ سود پرونده اعتباری و تسهیلات

مدل 1

مرابحه

(در اقساط مساوی ما‌هانه)

100.000.000

4

5‌/1برابر میانگین

1.000.000.000

12

نرخ مصوب بانک مرکزی ج.ا.ا

مدل 2

6

2.000.000.000

18

مدل 3

9

3.000.000.000

24

مثال:

ردیف

حداقل مدت میانگین سپرده

(ماه)

میانگین مورد نیاز (ریال)

مبلغ تسهیلات

(ریال)

مدت بازپرداخت

(ماه)

مبلغ هر قسط

(ریال)

مدل 1

4

700.000.000

1.000.000.000

12

94.076.321

مدل2

6

1.400.000.000

2.000.000.000

18

132.428.759

مدل3

9

2.000.000.000

3.000.000.000

24

157.119.918

شرایط :

افتتاح سپرده کوتاه مدت با نرخ 1%

امکان استفاده از معدل ایجاد شده برای تشکیل پرونده اعتباری حداکثر تا یکماه (در صورتی که در مدت ذکر شده مشتری موفق به تکمیل مدارک لازم نگردد ، لازم است مجدداً میانگین جدید از تاریخ افتتاح حساب از سیستم اخذ گردد.)

در خصوص اعطای تسهیلات در قبال تضامین نوع سوم (سفته) اخذ ضامن ‌/ ضامنین معتبر با گواهی کسر از حقوق از شرکت‌های دولتی و یا معتبر خصوصی الزامی است.

نرخ جریمه عدم بازپرداخت تسهیلات، طبق بخشنامه بانک مرکزی خواهد بود.

مشتریانی که تا قبل از ابلاغ این طرح مبادرت به افتتاح سپرده نموده اند می‌توانند از شرایط طرح استفاده نمایند، بدیهی است که مشتریان جدید تنها از مدل‌های ارائه شده در این طرح می‌توانند استفاده نمایند.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به یکی از شعب بانک در سراسر کشور مراجعه و یا با شماره 24809-021 مرکز ارتباط با مشتریان بانک تماس حاصل نمایند.

منبع : اقتصادآنلاین |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین