قیمت طلا | افزایش قیمت طلا

اوج گیری قیمت طلا در بازار امروز | قیمت طلا 18 عیار گرمی چند؟

قیمت طلا در بازار امروز اعلام شد.

اوج گیری قیمت طلا در بازار امروز | قیمت طلا 18 عیار گرمی چند؟
| کد مطلب: ۴۲۶۴
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت طلا و سکه،‌همزمان با افزایش قیمت دلار در تمام قطعات و وزن‌ها گران شد. رشد قیمت روز یکشنبه منجر به صعود سکه‌های امامی، نیم سکه و ربع سکه به کانال بالاتر شد.

قیمت طلا و سکه روز یکشنبه با روند افزایشی بازگشایی شد. در دومین روز هفته بازارهای جهانی در تعطیلات پایانی هفته قرار داشتند و انس جهانی طلا بازیگر فعالی در بازار فلز زرد نبود.

معامله‌گران افزایش نزدیک به هزار تومانی قیمت دلار و نوسانات نرخ ارز را دلیل اصلی افزایشی شدن قیمت در بازار طلا می‌دانند و معتقدند با وجود صعود قیمت‌ها رکود در بازار همچنان ادامه دارد. به اعتقاد آنها احتمال افزایش بیشتر قیمت طلا و سکه برای فردا وجود ندارد. آنها می‌گویند چنانچه بانک مرکزی نرخ ارز را کنترل کند می‌تواند نقش مهمی در ثبات و حتی کاهش قیمت در بازار طلا داشته باشد.

سکه امامی روز یکشنبه ۲۷ اسفند با افزایش ۳۱۰ هزار تومانی به کانال بالاتر صعود کرد و با قیمت ۳۸ میلیون تومان معامله شد. سکه‌ بهار افزایش ۲۳۰ هزار تومانی داشت و روی قیمت ۳۵ میلیون و ۷۲۵ هزار تومانی ایستاد.

گفتنی است دومین روز هفته نیم‌سکه با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی بیشترین رشد قیمت در بازار سکه را داشت و در کف کانال ۲۳ میلیون تومانی معامله شد. ربع سکه با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی ۱۴ میلیونی شد و سکه گرمی ۹۰ هزار تومان گران شد و با قیمت ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

رشد حباب از قیمت سکه بیشتر شد

هر مثقال طلای ۱۸ عیار روز یکشنبه ۲۲۸ هزار تومان گران شد و با رقم ۱۳ میلیون ۸۲۴ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار بدون تغییر قیمت و روی رقم سه میلیون و ۱۳۸ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز به رقم سه میلیون و ۹۶ هزار تومان رسید.

حباب سکه روز یکشنبه روند افزایشی داشت. حباب سکه امامی ۳۲۹ هزارتومان، ‌سکه بهار ۲۳۲ هزار تومان، نیم‌سکه ۵۱۶ هزار تومان ، ربع سکه ۲۰۸ هزار تومان و سکه گرمی ۹۴ هزار تومان افزایش داشت.

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین