قیمت دلار | قیمت دلار امروز

قیمت دلار سکته کرد | قیمت دلار در بازار امروز به چند تومان رسید؟

قیمت دلار امروز 27 اسفند 1402 اعلام شد.

قیمت دلار سکته کرد | قیمت دلار در بازار امروز به چند تومان رسید؟
| کد مطلب: ۴۲۴۴
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت دلار روز شنبه با تحرکات محدود، در منطقه معاملاتی آخرین روز هفته گذشته بسته شد. معامله‌گران می‌گویند خریدار در بازار کم و بازارساز موفق به تثبیت بازار ارز شده است.

قیمت دلار روز شنبه در منطقه معاملاتی مشخصی درجا زد. کف کانال نهم کریدور ۵۰ هزار تومانی، محدوده قیمتی اسکناس آمریکایی در روز شنبه است. معامله‌گران، روند تقاضا در روزهای باقیمانده از سال ۱۴۰۲ را کاهشی عنوان می‌کنند. آنها می‌گویند افرادی که قصد سفر دا‌شته‌اند، ارز خریده‌اند و نسبت به هفته گذشته، فروشنده بیشتر از خریدار است.

به اعتقاد معامله‌گران، بازارساز در روزهای پایانی سال موفق به مهار قیمت دلار شد و در دو روز باقیمانده از سال ۱۴۰۲ نیز شاهد نوسان خاصی در بازار نخواهیم بود.

گفتنی است روز جمعه خبرگزاری فرانسه به نقل از وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد، بر اساس بیانیه‌ای، شعبات و شرکت‌های وابسته به شرکت خدمات انفورماتیک ایران در ترکیه و امارات و سه فرد مرتبط با آنها تحریم شده‌اند. وزارت خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای گفته که این تحریم‌ها به شرکت خدمات انفورماتیک (ISC) وابسته به بانک مرکزی ایران مربوط می‌شود.

هر چند موضوع تحریم‌ها در سال جاری تاثیری بر بازارهای مالی نگذاشت اما باید دید موضوع انتقال ارزهای بلوکه شده از کشورهایی نظیر امارات، در سال آینده، با چالش مواجه خواهد شد یا نه!

در همین راستا «برایان نلسون» معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا در امور اطلاعات مالی و تروریسم گفت که بانک مرکزی ایران در تامین حمایت مالی از حزب‌الله لبنان و نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی «نقشی حیاتی ایفا کرده است.»

روز شنبه ۲۶ اسفند قیمت درهم افزایش محدود ۴۰ تومانی داشت و با رقم ۱۶ هزار و ۸۰ تومان بازگشایی شد. تتر با رشد ۳۰۰ تومانی روی رقم ۵۹ هزار و ۷۰۰ تومانی ایستاد.

قیمت پوند انگلیس نسبت به آخرین معامله هفته گذشته تغییر قیمتی نداشت و روی رقم ۷۵ هزار و ۸۹۰ تومانی معامله شد. در اولین روز هفته یورو با رقم ۶۴ هزار و ۸۱۰ تومانی معامله شد و تغییر قیمت نداشت.

 

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین