قیمت طلا | افزایش قیمت طلا

شوک بزرگ به بازار قیمت طلا | قیمت طلا در بازار امروز به چند تومان رسید؟

قیمت طلا در بازار امروز 24 اسفند اعلام شد.

شوک بزرگ به بازار قیمت طلا | قیمت طلا در بازار امروز به چند تومان رسید؟
| کد مطلب: ۴۱۹۵
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت طلا و سکه روز چهارشنبه هر سه روند افزایشی، کاهشی و خنثی را تجربه کرد. نوسانات بازار طلا محدود بود و بیشترین رشد قیمت، سهم نیم سکه شد. درجا زدن قیمت دلار بازار طلا را نیز از رمق انداخت.

قیمت طلا و سکه آخرین روزهای سال با ضربان‌های کاهشی و افزایشی محدود و در منطقه قیمتی مشخصی معامله می‌شوند. در دو روز گذشته نوسانات کاهشی بازار طلا به جهت افت بیش از ۲۰ دلاری قیمت انس جهانی طلا از سکه بزرگتر بود.

معامله‌گران بازار طلا فریز قیمت دلار در سقف کریدور ۵۰ هزار تومانی و شروع ماه رمضان را دلیل درجا زدن قیمت طلا و سکه در منطقه‌ای مشخص عنوان می‌کنند.

روز گذشته با وجود افزایش محدود قیمت دلار قیمت طلا کاهش داشت. به اعتقاد فعالان این بازار نوسانات قیمت طلا و سکه حاکی از روند خنثی در بازار است. با این وجود تحلیلگران فنی قیمت‌های فعلی در این بازار را منطقه تعادلی می‌دانند.

گفتنی است در لحظه نگارش این گزارش طلای جهانی افزایش بیش از هفت دلاری دارد و با قیمت ۲۱۶۵ دلاری در حال معامله است.

سکه امامی روز چهار‌شنبه ۲۳ اسفند با افزایش ۲۴ هزار تومانی با قیمت ۳۶ میلیون ۷۰۹ هزار تومان معامله شد. سکه‌ بهار کاهش ۸۰ هزار تومانی داشت و با قیمت ۳۴ میلیون و ۶۳۰ هزار تومانی بسته شد.

گفتنی است در پنجمین روز هفته نیم‌سکه با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی بیشترین رشد قیمت را در قطعات سکه داشت و در با قیمت ۲۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی معامله شد. ربع‌ سکه و سکه گرمی بدون تغییر قیمت و به ترتیب با رقم ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شدند.

قیمت طلا روز چهارشنبه در روند کاهشی بازگشایی شد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار  ۲۵ هزار تومان ارزان شد و با رقم ۱۳ میلیون ۳۷۴ هزار تومان بسته شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش ۶ هزار و ۵۰۰ تومانی روی رقم سه میلیون و ۸۸ هزار تومانی ایستاد. طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۴۶ هزار تومان معامله شد.

حباب سکه روز چهارشنبه افزایش  داشت. حباب سکه‌‌ امامی ۱۳۱ هزار تومان، سکه بهار ۱۰ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۲۴ هزار تومان و سکه گرمی ۱۲ هزار تومان افزایش داشت.

 

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین