قیمت طلا | افزایش قیمت طلا

قیمت طلا سر به فلک کشید | قیمت طلا 18 عیار گرمی چند؟

قیمت طلا در بازار امروز 22 اسفند اعلام شد.

قیمت طلا سر به فلک کشید | قیمت طلا 18 عیار گرمی چند؟
| کد مطلب: ۴۱۵۰
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت طلا و سکه روز دوشنبه در تمام قطعات و وزن‌ها افزایش داشت. رشد قیمت در بازار طلا در حالی رخ داد که قیمت فاکتورهای اساسی موثر در این بازار کاهش محدودی داشت. معامله‌گران، رشد تقاضای پایان سال را دلیل افزایش قیمت در بازار طلا می‌دانند.

قیمت طلا و سکه در سومین روز هفته با کاهش ارزش بازگشایی شد، اما در ادامه معاملات در روند صعودی قرار گرفت. افزایش قیمت قطعات سکه تلرانس قیمت ۲۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی داشت و تنها قطعه‌ای که از رشد قیمت جا ماند سکه گرمی بود.

فعالان بازار طلا معتقدند تاثیر روند تقاضای پایان سال این بازار را صعودی کرده است. آنها معتقدند برای روزهای پایانی سال قطعات سکه تلرانس قیمتی ۲۰۰ تا ۵۰۰ تومانی خواهند داشت، اما تغییر کانال نخواهند داد.  گفتنی است در لحظه نگارش این گزارش، طلای جهانی با کاهش نزدیک به دو دلاری با قیمت ۲۱۷۷ دلاری در حال معامله است.

 سکه امامی روز دوشنبه ۲۱ اسفند با افزایش ۴۴۷ هزار تومانی در کانال ۳۶ میلیون تومانی پیشروی کرد و با قیمت ۳۶ میلیون ۷۳۵ هزار تومان معامله شد. سکه‌ بهار رشد ۲۳۵ هزار تومانی داشت و با قیمت ۳۴ میلیون و ۷۰۵ هزار تومانی بسته شد.

گفتنی است در سومین روز هفته، نیم‌سکه و ربع‌ سکه به ترتیب با افزایش ۳۵۰ هزارتومانی و ۲۵۰ هزار تومانی، به ترتیب با رقم ۲۰ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شدند. سکه گرمی تنها قطعه کاهشی بازار بود و با افت ۱۰ هزار تومانی با قیمت ۶ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت طلا روز دوشنبه افزایشی شد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار ۱۹۳ هزار تومان گران شد و با رقم ۱۳ میلیون ۵۸۲ هزار تومان بسته شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد ۴۴ هزار و ۵۰۰ تومانی روی رقم سه میلیون و ۱۳۵ هزار تومانی ایستاد. طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۹۳ هزار تومان معامله شد.

حباب سکه روز دوشنبه روند متوازنی نداشت. حباب سکه‌‌ امامی ۱۴۲ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۸۳ هزار تومان و ربع سکه ۱۶۵ هزار تومان افزایش داشت. حباب سکه بهار ۱۶۱ هزار تومان و سکه گرمی ۵۲ هزار تومان کاهش داشت.

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین