قیمت دلار | قیمت دلار امروز

قیمت دلار با خاک یکسان شد | قیمت دلار در بازار امروز چند؟

قیمت دلار در بازار امروز اعلام شد.

قیمت دلار با خاک یکسان شد | قیمت دلار در بازار امروز چند؟
| کد مطلب: ۴۰۹۵
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

قیمت دلار امروز با روند کاهشی بازگشایی شد. این افت، دلار را که یک هفته بود در کریدور ششم نوسان داشت در کریدور ۵۰ هزار تومانی نشاند. کارشناسان اقتصادی برگشت قیمت دلار را پیش‌بینی کرده بودند.

قیمت دلار امروز با کاهش هزار تومانی به کریدور ۵۰ هزار تومانی برگشت. افت قیمت اسکناس دلار متاثر از ارزپاشی سیاست‌گذار است و این در حالی است که تقاضا در بازار ارز همچنان بالاست. در لحظه نگارش این گزارش، دلار در نیمه بالایی کانال نهم کریدور 50 هزار تومانی نوسان دارد.

در روزهای گذشته برخی فعالان بازار ارز پیش‌بینی برگشت قیمت دلار به کریدور پایین‌تر را کرده بودند. به اعتقاد آنها سیاست‌گذار یک سال تمام تلاش کرد تا قیمت دلار را مهار کند، بنابراین برای پایان سال نیز اجازه ماندگاری قیمت اسکناس آمریکایی در کریدور ششم را نمی‌دهد.

گفتنی است امروز بازارهای جهانی در تعطیلات پایان هفته است و تحرکات قیمت طلا و رمزارزها در بازار ارز تاثیری نداشت.

قیمت درهم امروز با کاهش ۳۸۰ تومانی نسبت به روز گذشته بازگشایی شد. درهم در لحظه نگارش این گزارش با قیمت ۱۶ هزار و ۱۷۰ تومان معامله می‌شود و افت پلکانی دارد. تتر با کاهش ۳۵۰ تومانی نسبت به روز گذشته کانال ۶۰ هزار تومانی را از دست داد و روی رقم ۵۹ هزار و ۹۵۰ تومانی ایستاده است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش هزار تومانی بازگشایی شد و به کف کانال ۷۷ هزار تومانی برگشت و با رقم ۷۷ هزار و ۱۰۰ تومانی در حال معامله است. امروز یورو کانال ۶۶ هزار تومانی را از دست داد و با کاهش ۹۰۰ تومانی با رقم ۶۵ هزار و ۵۶۰ تومان در حال معامله است.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز با افزایش قیمت بازگشایی شد. اسکناس دلار با رشد ۳۶ تومانی با رقم ۴۳ هزار و ۱۳۱ تومان عرضه شد. همچنین حواله دلار با افزایش ۳۴ تومانی با رقم ۴۰ هزار و ۱۵۹ تومان عرضه شد.

 

منبع : تجارت نیوز |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین