وام فوری | وام فوری بدون ضامن

سورپرایز رئیسی برای زنان خانه دار در شب عید | وام فوری بدون ضامن با سود 4 درصد

در ادامه شرایط دریافت وام فوری بانک رسالت را بخوانید.

سورپرایز رئیسی برای زنان خانه دار در شب عید | وام فوری بدون ضامن با سود 4 درصد
| کد مطلب: ۴۰۷۶
لینک کوتاه کپی شد

خبرنگار شایلین بهبودی:

امروزه بسیاری از بانک‌ها اقدام به اعطای وام فوری به زنان خانه‌دار می‌کنند که از این بانک‌ها می‌توان به بانک رسالت، بانک کارگشا، بانک سینا، بانک دی و بانک کشاورزی اشاره نمود. برای دریافت وام بانک رسالت برای زنان خانه دار لازم است تا فرد متقاضی شرایط لازم برای اخذ وام را داشته باشد. به عنوان مثال باید در بانک موردنظر حساب داشته باشد و یک یا دو ضامن معتبر به بانک ارائه دهد.

بانک رسالت اکنون به زنان خانه دار وام می‌دهد. برای دریافت این وام دو راه وجود دارد:

در حالت اول، فرد متقاضی وام باید در بانک رسالت سپرده داشته باشد و می‌تواند پس از برآورد تسهیلات و مشخص‌شدن میزان وام قابل دریافت، برای اخذ وام اقدام کند.

در حالت دوم، نیازی نیست که فرد متقاضی در بانک رسالت سپرده داشته باشد و می‌تواند از خدمتی تحت عنوان “معرفی وام” اقدام کند.

دقت داشته باشید که حداکثر میزان وام برای اخذ وام تحت عنوان وام بانک رسالت برای زنان خانه دار برابر با 200 میلیون تومان است و 2 درصد کارمزد تعلق می‌گیرد. لازم به ذکر است که مدت زمان بازپرداخت وام رسالت برای زنان خانه‌دار بین 12 ماه تا 60 ماه است.

نحوه دریافت وام فوری بانک رسالت برای زنان خانه دار

برای اینکه زنان خانه دار بتوانند وام بانک رسالت برای زنان خانه دار را دریافت کنند، لازم است تا مراحل مختلفی را طی نمایند.

به صورت کلی برای دریافت وام از هر بانکی اعم از بانک رسالت، نیاز دارید که یک حساب در بانک داشته باشید یا افتتاح حساب انجام دهید. لازم به ذکر است که بانک رسالت، اولین بانک غیرحضوری در کشور است و شما می توانید از طریق اینترنت و در سایت این بانک، اقدام به افتتاح حساب کنید.

برای عضویت و افتتاح حساب در بانک رسالت ابتدا باید با ورود به سایت، اقدام به عضویت در سایت کنید و بعد از آن، عملیات اعتبارسنجی را انجام دهید. بدین منظور باید به سایت مرآت مراجعه کنید و پس از ثبت نام در این سامانه و دریافت نتیجه آن، اقدامات نهایی را برای تکمیل پرونده اعتبارسنجی انجام نمائید.

پس از انجام مراحل بالا و اطلاع از مبلغ و مدت تسهیلات مورد درخواست خود، یک پیامک تایید از سامانه اعتبارسنجی مرآت بانک رسالت برای شما خواهد شد. سپس می توانید به منظور ثبت درخواست تسهیلات در سامانه اینترنت بانک رسالت، اقدامات لازم را انجام دهید.

شرایط وام فوری بانک رسالت برای زنان خانه دار

برای دریافت وام بانک رسالت برای زنان خانه دار مانند هر وام دیگری نیاز است تا شرایطی را فراهم کنید که در این بخش به این شرایط اشاره می‌کنیم.

وام فوری

کارمزد وام رسالت برای زنان خانه‌دار برابر با 2 درصد است که در اولین ماه پس از اعطای آن، از حساب متقاضی وام کسر می‌شود و در ماه های بعد به صورت اقساطی، برداشت انجام می‌گردد.

متقاضیان برای دریافت وام لازم است تا در بانک قرض‌الحسنه رسالت حساب بانکی فعال داشته باشند.

یکی دیگر از شرایط برای گرفتن وام رسالت برای زنان خانه‌دار خوش‌حساب بودن است و فرد متقاضی نباید سابقه چک برگشتی داشته باشد.

بدون اعتبارسنجی ضامن در سامانه حساب مرآت، امکان اعطای وام رسالت برای زنان خانه‌دار وجود نخواهد داشت.

ضامن در زمان ضمانت کردن وام برای فرد متقاضی، نباید هیچگونه سابقه چک برگشتی جاری داشته باشد.

فرد ضامن برای ضمانت کردن وام رسالت برای زنان خانه‌دار، باید سفته الکترونیکی دریافت کرده و شناسه خزانه‌داری کل کشور را به فرد وام‌گیرنده ارائه کند.

علاوه بر متقاضی وام، فرد ضمانت‌کننده هم باید در بانک قرض‌الحسنه رسالت حساب داشته باشند و بدون این مهم، دریافت وام بانک رسالت برای زنان خانه دار امکان‌پذیر نخواهد بود.

مدارک لازم برای دریافت وام فوری بانک رسالت برای زنان خانه دار

همانطور به می‌دانید، برای دریافت وام از هر بانکی لازم است تا مدارکی را به همراه داشته باشد و متقاضی برای اخذ وام بانک رسالت برای زنان خانه دار لازم است تا مدارک زیر را ارائه دهد:

مدارک شغلی ضامن مانند فیش حقوقی، گواهی اشتغال به کار، جواز کسب و غیره

داشتن حساب بلند مدت در بانک و ارائه شماره حساب آن

آدرس محل سکونت، کد پستی و غیره

میزان درآمد و گردش حساب فرد متقاضی وام و ضامن یا ضامنین او

مدارک هویتی مانند اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

نکات مهم در مورد وام بانک رسالت برای زنان خانه دار

برای دریافت وام بانک رسالت برای زنان خانه دار حتما به نکات زیر توجه کنید:

با درخواست و دریافت این وام از بانک رسالت، سپرده شما به هیچ وجه مسدود نمی‌شود.

دریافت این وام براساس دستورالعمل‌های ابلاغی بانک مرکزی ایران و ضوابط داخلی بانک خواهد بود.

ضامن معرفی شده از طرف متقاضی وام رسالت برای زنان خانه‌دار لازم است که از قبل در بانک قرض‌الحسنه رسالت، حساب داشته باشد.

فرد دریافت‌کننده وام باید در موعد مقرر برای پرداخت اقساط وام اقدام کند و در صورت دیرکرد بازپرداخت اقصاط وام، جریمه دیرکرد برای وی تعلق می‌گیرد.

نتیجه اعتبارسنجی افراد متقاضی وام بانک رسالت برای زنان خانه دار در سامانه مرآت، به چهار صورت ارائه می‌شود که یکی از نتایج ممتاز، کاملا متناسب، متناسب و نامتناسب خواهد بود.

فرد ضامن علاوه بر داشتن حساب در بانک قرض‌الحسنه رسالت، مدارک مختلفی را از جمله کارت ملی هوشمند یا کد رهگیری آن، شماره حساب بانک رسالت و سفته الکترونیکی به بانک ارائه دهد.

برای رفع مشکلات پیش آمده در عملیات اخذ وام رسالت برای زنان خانه‌دار می‌توانید با کارشناسان مجموعه رسالت من ارتباط برقرار کنید.

شما می‌توانید برای اخذ این وام، حداکثر تا 200 میلیون تومان دریافت کنید که با کارمزد 2 درصد قابل انجام است و 12 تا 60 ماه برای بازپرداخت آن وقت دارید.

وام فوری بانک رسالت برای زنان خانه دار چیست؟

این نوع وام یکی از انواع خدمات بانک رسالت برای متقاضیان وام است و بر این اساس، زنان خانه‌داری که قصد دریافت وام از بانک رسالت را دارند، می‌توانند از این خدمت استفاده کنند.

برای دریافت وام فوری رسالت برای زنان خانه دار چه شرایطی لازم است؟

برای دریافت وام بانک رسالت برای زنان خانه‌دار مانند هر بانک دیگری لازم است تا شرایطی را فراهم کنید که در متن مقاله به صورت مفصل در رابطه با آن توضیح دادیم.

آیا فرد ضامن دریافت وام فوری رسالت برای زنان خانه‌دار باید در بانک حساب داشته باشد؟

بله، یکی از شرایط اصلی برای دریافت وام رسالت برای زنان خانه دار این است که ضامن معرفی شده از طرف متقاضی وام باید حتما در بانک رسالت حساب داشته باشد.

فرد ضامن وام فوری بانک رسالت برای زنان خانه دار چه مدارکی باید به بانک ارائه دهد؟

از مواردی که فرد ضامن وام بانک رسالت برای زنان خانه‌دار باید به بانک ارائه دهد، می‌توان به کارت ملی هوشمند یا کد رهگیری آن، شماره حساب بانک رسالت و سفته الکترونیکی اشاره کرد.

منبع : بانک اول |
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان

  ارسال دیدگاه

  اخبار روز سایر رسانه ها
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت قاب امروز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد اخبار از پلیکان
   پربازدیدترین